دستگاه هایفو

دستگاه لیزر هایفو INFIUTH

کاربردهای محصول :

از بین بردن چین و چروک

لیفت صورت

ترمال تراپی (حرارت درمانی)

دسته بندی: هایفو

معرفی محصول  :

دستگاه لیزر هایفو infiuth  تخصص انجام جراحی های زیبایی پوست را دارد. استفاده از این دستگاه به شما کمک میکند که بیش از بیست سال جوان شوید. زیرا افتادگی های پوست را که بر اثر افزایش سن و جاذبه زمین ایجاد میشود را به طور کامل درمان میکند. همچنین، با ساخت کلاژن در زیر پوست، چین و چروک های صورت و گردن را کاملا رفع خواهد کرد. این دستگاه کاربرد حرارت درمانی دارد و با انتقال حرارت به بافت های زیر پوست و تحریک کلاژن، کار میکند.

نحوه عملکرد دستگاه لیزر هایفو  infiuth به این صورت است که، محل دقیق درمان، توسط سیستم نمایان سازی هوشمند، مشخص میشود، سپس حرارت به فیبر های کلاژن پوستی نفوذ میکند و این تحریک حرارتی سبب افزایش کلاژن در لایه های زیر پوست میشود، به همین دلیل، با استفاده از انرژی امواج فراصوت ، پس از هر بار درمان، حالت لیفتینگ و سفت شدگی پوست صورت نمایان خواهد شد که تا حداکثر 24 ماه دوام دارد. لیزر هایفو HIFU Infiuth از تکنولوژی HIFU استفاده میکند که باعث شده یک درمان کوتاه مدت و بازدهی سریع را تجربه کنید. همچنین اثری همانند اثر ورزش مداوم بر پوست صورت شما خواهد گذاشت.

استفاده از دستگاه لیزر هایفو infiuth برای کلینیک های زیبایی به دلیل به صرفه بودن و عملکرد عالی در مدت زمان کم، آسان بودن نحوه کار با دستگاه و رضایت مراجعان، پیشنهاد میشود.

دستگاه لیزر هایفو ULTRA

کاربردهای محصول :

پاکسازی عمیق

آنتی پوفینس

کشیدگی پوست

ضد چین و چروک

دسته بندی: هایفو

معرفی محصول :

دستگاه  لیزر هایفو ULTRA از جمله دستگاه هایی است که برای زیبایی پوست(با هر نوع رنگ) و لاغری بدن استفاده میشود. میتواند با حذف چین و چروک و لیفت پوست صورت و گردن و افزایش قابلیت ارتجاعی پوست، و حتی روند روشن شدن رنگ پوست در طی جلسات درمانی، احساس شادابی و جوانی را در شما زنده کند و حتی آرزوی لاغری و خوش فرم شدن بدن را برای شما محقق کند. دستگاه هایفو ULTRA از یک تکنولوژی پیشرفته بهره میگیرد که جراحی نوین را به همراه دارد. جراحی بدون خراش و بدون دوره ریکاوری بلند مدت و حتی بدون درد، جایگزین بسیار خوبی برای جراحی های پلاستیک قدیمی پر درد است.

نحوه کارکرد دستگاه لیزر هایفو ULTRA به این صورت است که پس از پاکسازی پوست، محل درمان روی پوست نشانه گذاری دقیق میشود (عمق های متفاوت پوست کنترل میشود) و پس از وارد شدن هندپیس به لایه های زیرین پوست و انتقال انرژی فراصوت، پروسه درمان طی میشود. حرارت وارد شده در زیر پوست، با ساخت کلاژن همراه است که میتواند فرورفتگی های پوست را بهبود بخشد و تاثیر درمان را نمایان میسازد. پس از درمان توسط لیزر هایفو ULTRA نیازی به استراحت نیست و میتوانید کارهای روزمره خود را به راحتی انجام دهید، حتی استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی، بلافاصله پس از درمان، مشکلی ندارد. دستگاه لیزر هایفو ULTRA مجهز صفحه نمایشگر است که، پزشک توسط آن میتواند سطحی از پوست که نیاز به درمان دارد را به طور دقیق مشاهده کند و عمق آن را بسنجد.

تاثیر درمانی و لیفتینگ پوست صورت و گردن، چانه و بالای ابروها، توسط دستگاه هایفو ULTRA پس از دو الی سه ماه نمایان میشود و تا چند سال تداوم خواهد داشت.

Call Now Buttonتماس بگیرید