دستگاه فرکشنال CO2

دستگاه لیزر CO2 فرکشنال

IMG_20210916_131115_636

کاربردهای محصول :

درمان بیماری های داخل واژن و تنگی واژن

جوان‌سازی پوست و حذف چین و چروک، بازسازی و کشیدگی پوست

رفع لکه‌های صورت و آفتاب زدگی

حذف سلول‌های مرده از پوست

حذف لکه‌های جوش، جای زخم ، آبله مرغان و …

دسته بندی: فرکشنال CO2

معرفی محصول :

دستگاه لیزر CO2 فرکشنال یک دستگاه چند منظوره است که هم برای درمان بیماری های پوست و بدن و هم برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار میگیرد.

خصوصیاتی مانند: بصرفه بودن و انجام همزمان چند مدل درمان، کلینیک های زیبایی را برآن داشته تا از این دستگاه استفاده کنند. علاوه بر این مزیت بسیار مهم آن، پایین بودن مضرات پرتوی لیزر است که استفاده از آن را برای بیماران مناسب کرده است. لازم است طول عمر بالا و توان و سرعت دستگاه را نیز به مزایای آن برای کلینیک های زیبایی اضافه کنیم.

این دستگاه در سه مدل کوچک(درمان اسکارهای پوستی)، مدل برشی(مخصوص زیبایی پوست) و مدل واژینال( درمان بیماری های زنان) تولید شده است.

دستگاه لیزر CO2 فرکشنال مورد علاقه بانوان سراسر جهان است، زیرا اسکار های پوستی را کاملا برطرف میکند، با تولید کلاژن، چین و چروک های پوست را از بین میبرد و لکه هایی که بر اثر بیماری یا افزایش سن بر روی پوست وجود دارند را به طور کامل محو میکند. همچنین مدل واژینال این دستگاه، قادر است تمامی بیماری های داخل واژن را درمان کند و باعث افزایش تنگی واژن تا 60% شود دستگاه لیزر CO2 فرکشنال یک تکنولوژی جراحی نوین است که لایه های بیرونی واژن را تا 70 درصد میتواند بهبود بخشد و بیماری افتادگی رحم را نیز تا 90 درصد درمان میکند.

تکنولوژی پیشرفته این دستگاه، جراحی بدون درد را برای شما به همراه خواهد داشت و نکته مثبت استفاده از این دستگاه، درمان در کوتاه ترین زمان ممکن است، زیرا تنها با سه جلسه درمان سی دقیقه ای، تمامی مشکلات پوستی و بیماری های زنانگی شما برطرف خواهد شد.

نحوه کارکرد دستگاه لیزر CO2 فرکشنال به این صورت است که در طول موج 10600 و تولید نور، آب را در بافت های مورد نظر تبخیر میکند، این حرارت توسط بافت های عمیق پوست جذب شده و باعث تولید کلاژن در پوست می شود.

Call Now Buttonتماس بگیرید