مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

دستگاه لیزر الکس دایود

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه لیزر DIOLASHEER ICE – ۱۶۰۰S ( سه طول موج ) دستگاه لیزر DIOLASHEER ICE-1200PRO ( سه طول موج )
دستگاه الکس دایود

دستگاه لیزر DIOLASHEER ICE – 1600S ( سه طول موج )

کاربردهای محصول :
حذف دائمی موهای زائد
جوان‌سازی پوست
دسته بندی: الکس دایود
معرفی محصول :

دستگاه لیزر الکس دایود DIOLASHEER ICE-1600S یک دستگاه چند منظوره حذف موهای زائد و جوانسازی پوست است، که با تکنولوژی پیشرفته خنک کننده، جراحی و لیزر بدون درد و با سرعت و قدرت بالا را به همراه دارد. لیزر DIOLASHEER ICE-1600S از سه طول موج 755nm ,808nm ,1064nm در کار خود استفاده میکند و با این سه طول موج، انواع متفاوتی از پوست و مو( حتی موهای رنگ شده) را هدف قرار میدهد.

نحوه کارکرد دستگاه لیزر الکس دایود DIOLASHEER ICE-1600S به این صورت است که محل دقیق درمان توسط صفحه نمایش رنگی نشان داده خواهد شد و پزشک معالج با دقت بیشتری به کار درمان میپردازد. به دلیل دقت بالای کار و به دلیل استفاده از تکنولوژی خنک کننده، بافت های همجوار پوست بیمار آسیب نخواهد دید. در کمتر از یک دقیقه فولیکول های انواع موها را از بین برده و باعث صرفه جویی در زمان میشود. این دستگاه میتوان اطمینان 100درصدی از حذف کامل موهای زائد را به بیماران بدهد. هندپیس دستگاه، تا 3.5 درجه سانتی گراد خنک میشود و با نفوذ به عمق پوست، فولیکول های مو را، بدون هیچ دردی از بین میبرد. این روش درمان موهای زائد، از راحت ترین و بدون درد ترین روش های نوین است.

کلینیک های پوست و زیبایی به دلیل به صرفه بودن و صرفه جویی در زمان، انجام کار بیست و چهار ساعته دستگاه و چند منظوره بودن آن، استفاده از این دستگاه را ترجیح میدهند .

محصول  دارای گواهی کیفیت FDA  آمریکا

محصول دارای گواهی کیفیت CE  اروپا

دستگاه لیزر DIOLASHEER ICE-1200PRO ( سه طول موج )

معرفی محصول :

دستگاه لیزر الکس دایود DIOLASHEER ICE-1200 PRO یک دستگاه چند منظوره حذف موهای زائد و جوانسازی پوست است، که با تکنولوژی پیشرفته خنک کننده، جراحی و لیزر بدون درد و با سرعت و قدرت بالا را به همراه دارد. لیزر DIOLASHEER ICE-1200PRO از سه طول موج 755nm, 808nm ,1064nm در کار خود استفاده میکند و با این سه طول موج، انواع متفاوتی از پوست و مو( حتی موهای رنگ شده) را هدف قرار میدهد.

نحوه کارکرد دستگاه لیزر الکس دایود DIOLASHEER ICE-1200 PRO  به این صورت است که محل دقیق درمان توسط صفحه نمایش رنگی نشان داده خواهد شد و پزشک معالج با دقت بیشتری به کار درمان میپردازد. به دلیل دقت بالای کار و به دلیل استفاده از تکنولوژی خنک کننده، بافت های همجوار پوست بیمار آسیب نخواهد دید. در کمتر از یک دقیقه فولیکول های انواع موها را از بین برده و باعث صرفه جویی در زمان میشود. این دستگاه میتوان اطمینان 100درصدی از حذف کامل موهای زائد را به بیماران بدهد. هندپیس دستگاه، تا 3.5 درجه سانتی گراد خنک میشود و با نفوذ به عمق پوست، فولیکول های مو را، بدون هیچ دردی از بین میبرد. این روش درمان موهای زائد، از راحت ترین و بدون درد ترین روش های نوین است.

کلینیک های پوست و زیبایی به دلیل به صرفه بودن و صرفه جویی در زمان، انجام کار بیست و چهار ساعته دستگاه و چند منظوره بودن آن، استفاده از این دستگاه را ترجیح میدهند .

محصول  دارای گواهی کیفیت FDA  آمریکا

محصول دارای گواهی کیفیت CE  اروپا

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *