دستگاه الکس دایود

دستگاه لیزر DIOLASHEER ICE – 1600S ( سه طول موج )

کاربردهای محصول :
حذف دائمی موهای زائد
جوان‌سازی پوست
دسته بندی: الکس دایود
معرفی محصول :

دستگاه لیزر الکس دایود DIOLASHEER ICE-1600S یک دستگاه چند منظوره حذف موهای زائد و جوانسازی پوست است، که با تکنولوژی پیشرفته خنک کننده، جراحی و لیزر بدون درد و با سرعت و قدرت بالا را به همراه دارد. لیزر DIOLASHEER ICE-1600S از سه طول موج 755nm ,808nm ,1064nm در کار خود استفاده میکند و با این سه طول موج، انواع متفاوتی از پوست و مو( حتی موهای رنگ شده) را هدف قرار میدهد.

نحوه کارکرد دستگاه لیزر الکس دایود DIOLASHEER ICE-1600S به این صورت است که محل دقیق درمان توسط صفحه نمایش رنگی نشان داده خواهد شد و پزشک معالج با دقت بیشتری به کار درمان میپردازد. به دلیل دقت بالای کار و به دلیل استفاده از تکنولوژی خنک کننده، بافت های همجوار پوست بیمار آسیب نخواهد دید. در کمتر از یک دقیقه فولیکول های انواع موها را از بین برده و باعث صرفه جویی در زمان میشود. این دستگاه میتوان اطمینان 100درصدی از حذف کامل موهای زائد را به بیماران بدهد. هندپیس دستگاه، تا 3.5 درجه سانتی گراد خنک میشود و با نفوذ به عمق پوست، فولیکول های مو را، بدون هیچ دردی از بین میبرد. این روش درمان موهای زائد، از راحت ترین و بدون درد ترین روش های نوین است.

کلینیک های پوست و زیبایی به دلیل به صرفه بودن و صرفه جویی در زمان، انجام کار بیست و چهار ساعته دستگاه و چند منظوره بودن آن، استفاده از این دستگاه را ترجیح میدهند .

محصول  دارای گواهی کیفیت FDA  آمریکا

محصول دارای گواهی کیفیت CE  اروپا

دستگاه لیزر DIOLASHEER ICE-1200PRO ( سه طول موج )

معرفی محصول :

دستگاه لیزر الکس دایود DIOLASHEER ICE-1200 PRO یک دستگاه چند منظوره حذف موهای زائد و جوانسازی پوست است، که با تکنولوژی پیشرفته خنک کننده، جراحی و لیزر بدون درد و با سرعت و قدرت بالا را به همراه دارد. لیزر DIOLASHEER ICE-1200PRO از سه طول موج 755nm, 808nm ,1064nm در کار خود استفاده میکند و با این سه طول موج، انواع متفاوتی از پوست و مو( حتی موهای رنگ شده) را هدف قرار میدهد.

نحوه کارکرد دستگاه لیزر الکس دایود DIOLASHEER ICE-1200 PRO  به این صورت است که محل دقیق درمان توسط صفحه نمایش رنگی نشان داده خواهد شد و پزشک معالج با دقت بیشتری به کار درمان میپردازد. به دلیل دقت بالای کار و به دلیل استفاده از تکنولوژی خنک کننده، بافت های همجوار پوست بیمار آسیب نخواهد دید. در کمتر از یک دقیقه فولیکول های انواع موها را از بین برده و باعث صرفه جویی در زمان میشود. این دستگاه میتوان اطمینان 100درصدی از حذف کامل موهای زائد را به بیماران بدهد. هندپیس دستگاه، تا 3.5 درجه سانتی گراد خنک میشود و با نفوذ به عمق پوست، فولیکول های مو را، بدون هیچ دردی از بین میبرد. این روش درمان موهای زائد، از راحت ترین و بدون درد ترین روش های نوین است.

کلینیک های پوست و زیبایی به دلیل به صرفه بودن و صرفه جویی در زمان، انجام کار بیست و چهار ساعته دستگاه و چند منظوره بودن آن، استفاده از این دستگاه را ترجیح میدهند .

محصول  دارای گواهی کیفیت FDA  آمریکا

محصول دارای گواهی کیفیت CE  اروپا

دستگاه لیزر الکس دایود SOPRANO ICE PLATINUM

کاربردهای محصول :

جوان‌سازی پوست

درمان ضایعات عروقی

درمان ضایعات رنگدانه‌ها

حذف دائمی موهای زائد

دسته بندی: الکس دایود

معرفی محصول :

دستگاه لیزر الکس دایود Soprano Ice Platinum جدیدترین تکنولوژی حذف موهای زائد است که استفاده از این دستگاه، محدودیت های سایر دستگاه ها را ندارد. این دستگاه از سه نوع لیزر با طول موج های مختلف بهره میگیرد که علت عدم وجود محدودیت پوستی، برای استفاده از دستگاه لیزر Soprano Ice Platinum وجود همین سه نوع طول موج است. هر کدام از طول موج های مختلف، یک تکنولوژی را شامل میشوند :

تکنولوژی الکس با طول موج 755 نانومتر، مناسب برای پوست های با رنگ روشن و موهای نازک و کم پشت و رنگ روشن است.

تکنولوژی دایود: با طول موج 810 نانومتر، سرعت نفوذ بالایی در فولیکول های موها دارد.

تکنولوژی یاگ: این تکنولوژی با طول موج 1064 نانومتر، نفوذ به مراتب عمیق تری در فولیکول های مو دارد و مناسب جهت از بین بردن موهای تیره و افراد دارای پوست های تیره میباشد.

دستگاه لیزر الکس دایود  Soprano Ice Platinum برای انواع پوست های تیره تا روشن و تمامی قسمت های بدن مناسب است. مزیت استفاده از این دستگاه این است که هیچ گونه دردی ندارد و در تمام فصل های سال از جمله تابستان و زمستان میتوان از آن استفاده کرد. طول دوره ناپدید شدن موهای زائد سه هفته بعد از اولین دوره لیزر است که با کاهش چشم گیر رشد موهای زائد پس از اولین جلسه همراه است. برخلاف دستگاه های قدیمی لیزر مو مقدار آسیب به بافت های همجوار پوست بسیار کمتر است. بلافاصله پس از لیزر اثر سوختگی و قرمزی پوست محو میشود ، که این به دلیل وجود خنک کننده فوق‌العاده این دستگاه لیزر است. البته افراد با هر درجه از حساسیت پوستی، لازم است پس از درمان از کرم ضد آفتاب با spf50 استفاده کنند.

Call Now Buttonتماس بگیرید