دستگاه لیزر الکساندرایت

معرفی

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2021

این دستگاه برای تولید طول موج ۷۵۵ نانومتری از سنگی به نام الکسا استفاده می‌کند. ویژگی منحصر به فرد این دستگاه قابل تنظیم بودن طول موج و انرژی آن است. این طول موج در دستگاه لیزر تأثیر گذارترین طول موج برای از بین بردن موهای زائد است. البته همان طور که گفتیم دستگاه‌های لیزر زیادی در دنیا وجود دارند، اما هر دستگاهی توانایی تولید این طول موج را ندارد. این دستگاه در هر ثانیه ۵ شات می‌زند و همین ویژگی آن را پر سرعت‌ترین دستگاه لیزر کرده است.

هر چه سنگ جواهری که در دستگاه به کار می‌رود طول موج دقیق‌تری تولید کند، قیمت دستگاه بیشتر می‌شود. کمپانی کندلا تنها شرکتی است که از با کیفیت‌ترین سنگ جواهر الکسا در دستگاه‌های خود استفاده می‌کند.

وقتی انرژی تولیدی دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا به پوست تابیده می‌شود، به خوبی جذب پوست و مو می‌شود. به دلیل این که میزان تراکم رنگدانه‌های تیره موجود در مو چند برابر پوست و مقدار گرم شدن مو از پوست بیشتر است، همین پدیده موجب گرم شدن فولیکول و ریشه مو می‌شود و موها از بین می‌روند

رنگ پوست در انتخاب نوع دستگاه لیزر و طول موجی که باید مورد استفاده قرار بگیرد؛ موثر است. معمولا از دستگاه لیزر کندلا الکس یا GentleLase Pro برای پوست های روشن تا سبزه از نوع I تا IV و از دستگاه لیزر کندلا یگ یا Gentle YAG pro برای پوست های تیره از نوع IV تا VI استفاده می شود. همچنین در صورتی که پوستتان را برنزه کرده باشید نمی توانید لیزر انجام دهید و باید منتظر بمانید تا پوست به رنگ طبیعی خود برگردد. درصورتیکه دچار تبخال، زخم باز یا بیماریهای پوستی هستید نیز برای انجام لیزر ابتدا باید با پزشک پوست و مو مشورت کنید.

کاربردهای محصول

 • حذف دائمی موهای زائد
 • درمان انواع آکنه و ضایعات مربوط به رنگدانه‌ها
 • جوان‌سازی پوست و حذف سلول‌های مرده پوست
 • درمان ضایعات عروقی
 

تفاوت دستگاه های لیزر دایود و الکساندرایت

به دنبال پیشرفت سریع فناوری لیزر موهای زائد، تکنیک ها و لیزرهای متنوع و مدرن‌تری به بازار عرضه شده اند. در سال های اخیر نیز سازمان غذا و داروی آمریکا برای رفع موهای زائد، استفاده از لیزر را تایید کرده است، دقت در انتخاب لیزر در طول دوره درمان و توجه به تعداد جلسه‌های درمان، نوع رنگ مو و پوست شما و مورد استفاده می تواند کمک چشمگیر و دائمی برای کاهش رشد موی شما کند.

همه پزشکان از یک نوع لیزر استفاده نمی کنند. در درمان موهای ناخواسته لیزر‌های مختلفی به کار گرفته می شود هرچه طول موج کوتاه باشد مقدار جذب نور مخصوصاً توسط پوست تیره بیشتر می شود و در نتیجه عمق نفوذ لیزر کم می‌شود. لیزر‌های ان دی یاگ با طول موج بلند (Nd: YAG Laser Long Pulsed) مخصوص پوست های تیره هستند و به صورت ایمن‌تر و بهتر در این نوع پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دستگاه های آی پی ال (سولاری)و نوع مدرن تر آن E- LIGHT که در اصل فلش لامپ‌های زنون هستند و تمامی طول موج ها را شامل می شوند برای پوست های تیره بسیار دردناک تر خواهد بود. با استناد به یافته های جدید در حوزه ی لیزر درمانی دو نوع لیزر الکساندرایت و دیود برای پوست‌های روشن مناسب هستند و عملکرد بهتری و همچنین درد کمتری دارند. در ادامه به منظور درک و تشخیص هرچه بهتر این امر که لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت و دایود چه تفاوتی دارد،

بهتر نگاهی اجمالی به هر دو نوع دستگاه داشته باشیم. مختصر حاضر برگرفته از نتایج آزمایش های بالینی و تجربی است و به تفاوت لیزرهای الکساندرایت و دایود و برتری عملکرد هریک نسبت به دیگری می پردازد.

لیزر الکساندرایت چیست؟

لیزر الکساندرایت لیزری است طول موج و میزان انرژی آن قابل تنظیم است بنابراین این دو ویژگی از مهم ترین و منحصر به فردترین خصوصیات دستگاه الکساندرایت به شمار می‌روند. لیزر الکساندرایت برای رفع موهای زائد در انواع مختلف پوست به کار گرفته می ‌شود. نوع لیزر به کار گرفته شده در این دستگاه جامد است، محدوده‌ی آن در نور مرئی قرار دارد و طول موج آن به 755 نانومتر می‌ رسد. دلیل از بین رفتن موهای زائد در این دستگاه مربوط به جذب زیاد ملانین در طول موج به کار رفته است. برخی پزشکان این دستگاه را قدرتمندترین و موثرترین نوع لیزر برای موهای زائد می‌دانند. شایان ذکر است که لیزر الکساندرایت با داشتن سیستم خنک کنندگی از سوزش پوست جلوگیری می کند.

سیستم لیزر الکساندرایت با طول موج کوتاه خود، دستگاهی مناسب برای از بین بردن موهایی باریشه های کم عمق و کرکی و بور است. کاندیداهای مناسب برای این لیزر افرادی هستند که در کشورهایی مانند روسیه و آلمان زندگی می کنند. بنابراین اثربخشی این لیزر برای تایپ پوست های تیره تر پایین و برای بیمار درد آورتر خواهد بود.

لیزر دایود چیست؟

سیستم لیزر دایود عملکردی در طول موج 800 یا 810 نانومتر دارد. این طول موج بلند معایب طول موج کوتاه را ندارد و موجبات نفوذ عمیق تر به پوست را فراهم می کند و نقطه اثر آن در ریشه موهای تیره است. با استفاده از این طول موج در مدت زمان کوتاه تری نسبت به لیزر الکساندرایت نتیجه دلخواه حاصل می شود.

بنابراین از صدمه به پوست و تغییر رنگ پوست جلوگیری می‌کند. بنابراین به طور مستقیم فولیکول پیاز مو هدف قرار داده می شود و اشعه با ملانین در اپیدرم پوست برخورد ندارد. عملکرد لیزر دایود بر روی موی ضخیم و تیره مناسب است. لیزر دایود ریشه موهای زائد را مورد هدف قرار می دهد بنابراین انتخاب مناسبی برای بخش پشت بدن و بیکینی است. در نتیجه لیزر دایود مناسب برای تایپ پوست افرادی است که در کشور ایران و اکثر کشورهای خاورمیانه زندگی می کنند. لیزر دایود در عین تاثیر فوق العاده، کمترین درد را برای این تایپ پوستی به همراه دارد.

لیزر دایود بهتره یا الکساندرایت

طول موج لیزر الکساندرایت از طول موج لیزر دایود کوتاه تر است و عملکرد لیزر الکساندرایت در طول موج 755 نانومتر صورت می گیرد. بنابراین لیزر دایود با دارا بودن طول موج بلندتر عمق نفوذ بیشتری دارد و به آسانی قادر است ریشه ی موهای تیره را هدف قرار دهد. تاثیر طول موج کوتاه تر روی پوست روشن به مراتب بیشتر از پوست تیره است. به دلیل داشتن نقطه ی هدف بزرگتر لیزر الکساندرایت می‌تواند نواحی بزرگتری را پوشش دهد مانند ران ها، پشت و روی سینه در آقایان. هر دو نوع لیزر دایود و لیزر الکساندرایت را به دفعات می‌توان در درمان موهای زائد استفاده کرد، ولی لیزر دایود جدیدتر و به روز تر از لیزر الکسانداریت است.

از آنجایی که لیزر دایود و لیزر الکساندرایت به طور معمول برای پوست های مختلف (I-IV) استفاده می شوند نتایج مربوط به یک آزمایش بالینی در خصوص مقایسه ی این دو نشان داد که حجم مو در هر دو نوع به طرز چشمگیری به سرعت بعد از آخرین مرحله درمان کاهش می یابد. که مقادیر مربوط به کاهش حجم مو در لیزر دایود 72.16درصد و برای لیزر الکساندرایت71.30 درصد بود. کاهش چشمگیر رشد مو 18 ماه بعد از درمان هنوز هم برای هر دو نوع لیزر وجود داشت که در لیزر دایود 73.71درصد و برای لیزر الکساندرایت1.90 درصد بود. این یافته ها حاکی از عملکرد بهتر لیزر دایود در مقایسه با لیزر الکساندرایت در دراز مدت در خصوص کاهش حجم مو پس از لیزر درمانی است.

براساس نظرسنجی صورت گرفته از بیماران در خلال لیزر درمانی،62.50 درصد اظهار داشته اند که گرچه درد کار با لیزر دایود نسبت به لیزر الکسانداریت کمی بیشتر است ولی این درد قابل تحمل است، اما قرمزی پوست و برجستگی پس از لیزر الکساندرایت به عنوان اثرات جانبی موقت در تمام بیماران پس از لیزر الکسانداریت گزارش شده است. همچنین با لیزر دایود در مدت زمان کوتاه تری نسبت به لیزر الکس نتیجه دلخواه حاصل می شود

بنابراین می توان اذغان داشت که با در نظر گرفتن عوارض جانبی درمان با لیزر الکساندرایت اعم از قرمزی پوست و برجستگی هر دو نوع لیزر الکسانداریت و دایود تقریباً عملکرد خوبی برای موهای تیره تر و گونه های مختلف پوست دارند ولی این عملکرد در لیزر دایود بهتر است، بنابراین بیماران لیزر دایود را ترجیح می دهند.

دستگاههای لیزر موی کندلا سری جنتل پرو Candela Gentle Pro

 

دستگاههای لیزر موی کندلا سری جنتل پرو Candela Gentle Pro جزو جدیدترین دستگاههای موجود در بازار با هدف حذف موهای زائد هستند که با بهره گیری از تکنولوژی بسیار پیشرفته لیزر موی الکس و یَگ توانسته اند سرعت و دقت بالاتری نسبت به سایر دستگاههای لیزر موی تجاری داشته باشند.

 

آنچه که موجب شده دستگاههای لیزر موی کندلا به چنین محبوبیتی دست پیدا کنند، توجه به ملاحظات مورد نظر سالن های آرایشی یا مطب های پزشکی به عنوان خریداران دستگاههای لیزر موی Alex و YAG از یک طرف و بیمارانی که به منظور  حذف موهای زائد یا کاربردهای درمانی دیگر قصد استفاده از روش لیزر الکساندرایت یا YAG را دارند؛ از طرف دیگر است.

 

طبق آخرین تحقیقات انجام گرفته توسط خود شرکت کندلا مهمترین موارد این ملاحظات که در سری جنتل پرو مدل های کندلا الکس و کندلا یگ در نظر گرفته شده اند؛ شامل موارد زیر می شوند:

 

 

 

 • راحتی بیمار حین انجام لیزر با کندلا الکس یا کندلا یگ

 

 • سرعت در رسیدن به نتیجه مطلوب در سری جنتل پرو

 

 • احساس امنیت حین استفاده از Candela Alex و Candela YAG

 

 • قابلیت استفاده برای پوست های روشن تر با کندلا الکس و پوست های تیره تر با کندلا یگ

 

 • نحوه عملکرد ساده و مطلوب دستگاههای لیزر موی کندلا الکس و کندلا یگ

 

 • بازده و سرعت مناسب دستگاه Candel Alex و Candela YAG

 

 • به حداکثر رساندن ناحیه قابل درمان در یک جلسه با استفاده از Candela Alex و Candela YAG

 

 • تنوع کاربرد مخصوصا با لیزر مکس پرو که هر دو طول موج کندلا الکس و کندلا یگ را شامل می شود

 

 • اعتبار برند و تضمین قابل قبول به خریدار توسط شرکت کندلا

 

 • بهره گیری از علم روز و تکنولوژی پیشرفته در Candela Alex و Candela YAG

 

 • خدمات پس از فروش به خریدار توسط شرکت کندلا

 

با در نظر گرفتن تمام این موارد، تقریبا تمام بیماران اذعان دارند که با انتخاب دستگاه لیزر موی کندلا برای حذف موهای زائد خود بهترین نتیجه را از لحاظ سرعت، کیفیت و دقت گرفته اند.

 

اگر شما هم مشتاق به استفاده از دستگاههای لیزر موی کندلا سری جنتل پرو هستید؛ می توانید با دنبال کردن این مطلب با نحوه عملکرد، مزایا و تفاوت های آن با سایز دستگاههای لیزر موی موجود در بازار بیشتر آشنا شوید.

 

دستگاه لیزر موی زائد

دستگاه لیزر موی زائد، وسیله ای است که با تاباندن نور لیزر پالسی به ریشه مو به طور کامل و دائم آن را از بین می برد.

 

 

 مهمترین انواع دستگاههای لیزر مو در بازار عبارتند از:

 

–       لیزر موی الکساندرایت / لیزر الکس / کندلا جنتل لیز پرو Candela Gentlelase pro

 

–       لیزر موی یگ / کندلا جنتل یگ پرو pro  Candela GentleYAG

 

–       لیزر موی مکس/ کندلا جنتل مکس پرو Candela GentleMax

 

–       لیزر موی دیودی Diode

– لیزر موی سه طول موج ( الکساندرایت ,  دایود ,  اندیگ)

 

تفاوت اصلی این دستگاهها در ماده ای است که برای تولید نور لیزر از آن استفاده می کنند. هر کدام از این مواد طول موجهای مختلفی را می تابانند و این تفاوت در طول موج کاربرد آنها را برای پوست ها و موهای مختلف تعیین می کند. در ادامه توضیحات بیشتری در این خصوص خواهیم داد.

 

درباره شرکت کندلا

شرکت کندلا از سال 1970یکی از شرکت های پیشرو با برندی معتبر در تولید دستگاههای لیزر زیبایی و درمانی در آمریکا بوده است که با بهره گیری از خلاقیت و تخصص مهندسان مجرب و درنظر گرفتن اصلی ترین نیازهای مشتری توانسته جایگاه خود را در بازار تثبیت کرده و اعتبار بالایی کسب کند. اصلی ترین شعار شرکت کندلا، تولید دستگاههای ایمن، موثر، پیشرفته، مقرون به صرفه و پرکاربرد است که نیازهای خریداران و بیماران را از هر لحاظ مرتفع کند. شرکت کندلا با بیش از 20 سال سابقه، نمایندگان انحصاری و دفاتر فروش متعددی در سراسر جهان دارد.

 

دستگاههای لیزر کندلا با نام تجاری جنتل پرو  (Gentle Pro)در سه مدل زیر به بازار عرضه شده اند:

 

 • جنتل لیز پرو(GentleLase Pro) با بهره گیری از کریستال الکساندرایت
 • جنتل یگ پرو (Gentle YAG Pro) با بهره گیری از کریستال YAG
 • جنتل مکس پرو (Gentle Max pro) با بهره گیری از هر دو کریستال

 

 

دستگاه لیزر موی کندلا مدل جنتل لیز پرو GentleLase Pro یا دستگاه کندلا الکس

لیزر الکس کندلا با نام تجاری GentleLase Pro جزو سریعترین و موثرترین دستگاههای لیزر موی تولید شده توسط شرکت کندلا است که با تاباندن نور لیزر با طول موج 755 نانومتر از طریق کریستال الکسانداریت که طبق آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی شده تقریبا برای عموم بیماران که دارای پوست روشن تا سبزه (نوع پوست I تا III) هستند؛ قابل استفاده می باشد.

 

دستگاه لیزر کندلا با مدل جنتل لیز پرو یا دستگاه کندلا الکس از میله های کریستالی الکساندرایت با قطر 0.3 تا 0.7 و طول 7.6 تا 10 سانتی متر  به عنوان منبع لیزر یا واسط استفاده می کند. این سیستم لیزری معمولا کاربرد درمانی دارد. لیزر الکس طول موج خاصی از نور را توسط فلش لامپ های پالسی، لامپ های قوس پیوسته یا دیودهای لیزری در طیف فروسرخ (755 نانومتر) ساتع می کند که به آن لیزر نور قرمز نیز می گویند. لیزر الکساندرایت در حالت Q-switched نیز قابل استفاده اند. در برخی دستگاهها تنها دو طول موج را می توان تنظیم کرد درصورتیکه در برخی دیگر طیفی از طول موجها بین 710 تا 820 نانومتر قابل تنظیم کردن است.

 

نوری که از دستگاه لیزر کندلا الکس ساتع می شود با نور خورشید یا نور لامپ متفاوت است. نور خورشید و نور لامپ از ترکیب تشعشعاتی با طول موج های مختلف بوجود می آیند درصورتیکه نور لیزر فقط از یک طول موج تشکیل شده است. هر طول موج اثرات متفاوتی روی سطوح مختلف دارد و با توجه به همین خصوصیات لیزرها برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

 

لیزر کندلا الکساندرایت طول موج کوتاهتری دارد و می تواند موهای زائد را حذف کند. لیزر الکس انرژی در طیف الکترومغناطیسی قرمز تا فروسرخ تولید می کند که میزان تشعتشع آن با افزایش دما افزایش می یابد.

 

دقت لیزر Candela Alexandriteیا  GentleLase pro به میزانی است که می تواند روی یک سطح مشخص بدون تاثیر گذاشتن روی سطوح دیگر تمرکز کند. این دستگاه برای حذف موهای زائد سطوح وسیع بدن و برای هر نوع پوستی از سفید گرفته تا سبزه کاربرد دارد.

 

لیزر Candela Alex یکی از جدیدترین دستگاههای حذف موهای زائد در بازار است که تکنولوژی بسیار پیشرفته ای دارد و از انواع دیگر لیزر سریعتر است. این لیزر روی افرادی که دارای پوست روشن و موی تیره هستند بهترین نتیجه را دارد. افرادی که موی خاکستری یا روشن دارند کاندید مناسبی برای این روش نیستند چون حذف موز زائد آنها بسیار مشکل است.

 

 

 

 

عملکرد لیزر کندلا الکساندرایت یا GentleLase Pro

لیزر حذف موی زائد کندلا الکس با تولید نور لیزر با پالس های طولانی در محدوده طول موج فرو سرخ (755 نانومتر) می تواند با ایجاد حرارت روی فولیکول های مو تاثیر بگذارد. درحقیقت این تکنولوژی براساس خاصیت جذب نور توسط موهای شما طراحی شده است. تفاوت اصلی تمام دستگاههای لیزر موی زائد در طول موج لیزر، مدت پالس ، اندازه لکه لیزر و روش خنک کردن پوست آنها است. این مشخصات مهم است و می تواند روی ایمنی و بازده لیزر مو تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

انتخاب طول موج لیزر، عمق نفوذ نور در پوست و میزان جذب آن توسط فولیکول مو را تعیین می کند. دستگاههای لیزر موی زائد باید نفوذ بسیار عمیقی در پوست داشته باشند تا به فولیکول مو برسند و ریشه مو را بسوزانند.

 

فاکتور دیگری که در محدوده طول موج موثر است، میزان ملانین موجود در مو است. ملانین اصلی ترین ماده موجود در مو و اپیدرمیز است که نور را جذب می کند. هرچه طول موج بلندتر باشد، میزان جذب آن توسط ملانین کاهش می یابد.

 

در لیزر کندلا الکساندرایت یا GentleLase Pro جذب انرژی توسط ریشه مو انجام می گیرد. اگر مو، ضخیم و تیره باشد؛ با تاباندن لیزری با انرژی پایین، انرژی کافی را به خود جذب می کند اما برای اثربخشی روی موهای نازک، نیاز به وارد کردن انرژی بیشتری در مدت زمان کوتاهتری است. اکثر دستگاههای لیزری نمی توانند انرژی کافی را در زمان کوتاه تامین کنند. اما لیزر کندلا الکساندرایت GentleLase Pro برخلاف سایر دستگاههای لیزری می تواند تشعشعاتی با انرژی بالا در زمان کوتاه را به طور متناوب ساتع کند.

 

 

کاربرد لیزر موی کندلا الکساندرایت

لیزر موی کندلا الکساندرایت با تشعشع نور قرمز با انرژی بالا از طریق کریستال الکساندرایت کار می کند. طول طیف نوری تعیین می کند نور تا چه میزان در پوست نفوذ کند. درصورتیکه لیزر موی کندلا الکساندرایت روی حالت

 Q-switching تنظیم شود، طیف نور با انرژی بسیار بالا و پالس های کوتاه ایجاد می کند که برای حذف موهای زائد کاملا مناسب است.

 

علاوه بر حذف موهای زائد، لیزر کندلا الکس GentleLase pro در موارد زیر نیز کاربرد دارد:

 

–       برداشتن خال

 

–       درمان واریس

 

–       جای بخیه سزارین

 

–       برداشتن تتو

 

لیزر کندلا الکس توسط ملانین در پوست و فولیکول های مو جذب می شود. این لیزر نفوذ بیشتر و جذب ملانین کمتری دارد. به همین علت می توان آن را روی نواحی وسیعی از پوست با بازدهی بسیار بالا به کار برد. این دستگاه حتی برای برداشتن خالها، میک آپ های دائمی و تتوها نیز کارایی قابل قبولی دارد.

 

لیزرهای مدرن مانند لیزر Candela Alex همچنین توانایی برداشتن اکثر تتوهای جوهری را با ریسک بسیار کم دارند. لیزر کندلا الکساندرایت GentleLase Pro نیز می تواند به طور قابل توجهی، تتو را کمرنگ کند. کاربرد آن مخصوصا برای برداشت تتوهای سبز و سیاه بسیار مناسب است. جوهر تتو با استفاده از یک طول موج خاص که از پوست عبور می کند و فقط توسط جوهر جذب می شود، انجام می گیرد. جذب مکرر انرژی نور موجب از بین رفتن تتو می شود درنتیجه می توان آن را توسط سیستم های فیلترینگ طبیعی بدن برداشت. با ترکیب درست طول موج نور و تکرار پالس های آن، جوهر با وارد کردن کمترین صدمه به پوست برداشته می شود.

 

البته از لیزر کندلا الکس به جز کارهای درمانی در صنایعی نظیر حکاکی، علامت گذاری، پوشش فلزات و سرامیک ها نیز استفاده می شود. از برخی انواع لیزرهای الکساندرایت دیودی در سیتومتری جریان خون، میکروسکوپ کانفوکال، شکستن سنگ های کلیه و تشخیص فلورسنس استفاده می شود. این لیزر نیاز به مراقبت چندانی ندارد و درصورتیکه توسط متخصص آموزش دیده به کار برده شود؛ هیچ آسیبی به بیمار نمی رساند. به همین علت تقریبا در تمام سالن های آرایشی از Candela Alex استفاده می شود و هنوز هیچ دستگاه دیگری نتوانسته با هدف حذف موهای زائد به این اندازه مورد تایید FDA باشد.

 

دستگاه لیزر موی کندلا مدل جنتل یگ پرو (Gentle YAG Pro)

دستگاه لیزر موی کندلا مدل جنتل یگ، پرکاربردترین دستگاه لیزر Nd:YAG در بازار است. لیزر کندلا یگ را می توان با بازدهی بسیار بالا روی پوست های تیره و سبزه استفاده کرد. حتی پوست هایی که برنزه شده اند نیز تا حدودی می توانند با لیزر کندلا یگ، ایمن و موثر درمان شوند. جنتل یگ پرو با تولید نوری در طول موج 1064 نانومتر، چند لکه لیزر، امان تغییر مدت پالس و بهره گیری از سیستم خنک کردن پوست کریوژنی، لیزر موها را به راحتی و با دقت و سرعت بالا انجام می دهد. از Candela Gentle YAG Pro می توان برای حذف دائمی موهای زائد پاها، نواحی مختلف صورت مانند ریش ها یا پشت لب، کمر، شکم و سایر نواحی پوست بنا به درخواست مشتری استفاده کرد.

 

کاربرد لیزر کندلا مدل جنتل یگ پرو (Gentle YAG Pro)

بهترین عملکرد لیزر کندلا یگ با طول موج 1064 نانومتر روی پوست های نوع IV تا VI است که پوست های تیره تری هستند. لیزر جنتل یگ پرو یک روش مطمئن برای حذف موهای زائد، درمان رگ های عنکبوتی و  تلانژکتازی (telangiectasia ) روی صورت یا پاهاست. درحال حاضر دستگاههای لیزر کندلا یگ قابلیت ارتقا به شاخص های عملکردی فوق العاده ای را دارند که درمانهای زیبایی را متحول می کند.

 

همچنین از لیزر Candela YAG می توان در درمان بیماریهای دیگری مانند حذف ضایعات پوستی سطحی، پوست های آسیب دیده از نور خورشید، برداشتن لکه های کبدی، برداشتن خال و درمان ناهنجاریهای عروقی نیز استفاده کرد.

 

دستگاه لیزر موی کندلا مدل جنتل مکس پرو (Gentle Max pro)

دستگاه لیزر موی کندلا مکس یک سیستم درمانی – زیبایی ترکیبی است که می توان آن را به عنوان موثرترین و سریعترین دستگاه لیزر موهای زائد معرفی کرد. امکان تنظیم هر دو فرکانس و طول موج سیستم الکساندرایت و YAG با اندازه لکه لیزر 18 میلی متری این دستگاه را از لحاظ سرعت، دقت و کارایی بی رقیب ساخته است.

 

با سیستم چند طول موجی لیزر جنتل مکس پرو می توان نواحی وسیعتری از بدن بیمار را با یک دستگاه طی یک جلسه درمان کرد. به علت اندازه بزرگ لکه لیزر کندلا مکس، سرعت و کارایی این روش فوق العاده است. با خرید لیزر کندلا جنتل مکس پرو درحقیقت دو دستگاه کندلا الکس و کندلا یگ را با تمام قابلیت هایشان در اختیار خواهید داشت. با ترکیب این دو تکنولوژی در یک دستگاه، می توان موهای زائد روی تمام انواع پوست ها ( I تا IV) را فقط با تنظیم درست طول موج روی حالت الکساندرایت یا YAG به راحتی از بین برد. ایمنی، سرعت، کارایی، دقت، ظرافت، قدرت و طراحی Candela Max Pro رضایت کامل خریداران و بیماران را به طور کامل جلب کرده است.

 

لیزر کندلا مکس، آخرین تکنولوژی عرضه شده به بازار در زمینه لیزرهای مورد استفاده در حذف موهای زائد است که می تواند لیزر را با هر دو طول موج 755 نانومتر و 1064 نانومتر در یک دستگاه تولید کند. علاوه بر طول موج،  اندازه لکه لیزر Candela Max نیز قابل تنظیم است به همین علت سیستمی انعطاف پذیر، باعملکرد بالا و ایمن را از همه لحاظ در اختیار کاربران قرار می دهد.

 

کاربرد لیزر کندلا مکس یا جنتل مکس پرو (Gentle Max pro)

لیزر Candela Max را می توان برای حذف موهای زائد، ضایعه های پوستی سطحی، رگ های عنکبوتی و رگهای روی صورت، واریس پاها، لکه های قرمز روی پوست، خال لکه شرابی، تلانژکتازی (telangiectasia ) ،  دریاچه وریدی، چین و چروک، عفونت قارچی ناخن (Onychomycosis )، همانژیوم (Hemangioma) ، موهای زیرپوستی، جوش های بعد از اصلاح و آکنه روزاسه به کار برد.

 

با خرید لیزر کندلا مکس دیگر نیازی به خرید چندین دستگاه لیزر به منظور انجام لیزر زیبایی یا درمانی ندارید. لیزر Candela Max به منظور دستیابی به حداکثر رضایت مشتریان و موفقیت عملکرد آنها طراحی شده است.

مزایای لیزر کندلا سری جنتل پرو

–       کارایی فوق العاده لیزر های کندلا سری جنتل پرو از حذف موهای زائد گرفته تا درمان واریس رضایت پزشکان و بیماران را به طور کامل جلب کرده است.

 

–       افزودن قابلیت اسپری کردن کریوژن به منظور خنک کردن ناحیه لیزر شده از مزایای لیزر کندلا الکس، کندلا یگ و کندلا مکس است.

 

–       احساس درد کمتر، سرعت بالاتر، بازدهی بیشتر از ویژگی های قابل توجه لیزر موی کندلا است.

 

–       از دیگر مزایای استفاده از لیزر موی کندلا سری جنتل پرو، کاهش تعداد جلسات مورد نیاز برای تکمیل دوره حذف موهای زائد و امکان طولانی تر کردن فاصله بین جلسات است.

 

–       امکان انتخاب اندازه لکه های لیزر (6، 8، 10، 12، 15 و 18 نانومتر) توانایی و تاثیر لیزر موی کندلا سری Gentle Pro را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

 

–       وجود صفحه نمایش لمسی برای تنظیم عملکرد دستگاه و قابلیت استفاده از دو سیستم خنک کننده DCD و ACC از دیگر مزایای متمایز کننده لیزر موی کندلا سری Gentle pro نسبت به سایر رقباست.

 

–       لیزر موی کندلا سری جنتل پرو بیش از دو دهه است که با موفقیت در صنعت لیزرهای زیبایی و درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل عملکرد آن در حذف موهای زائد و درمانهای دیگر کاملا تضمین شده است.

 

–       بسیاری از مشتریان به دنبال خرید لیزرهای دست دوم کندلا هستند چون این لیزرها به سرعت و به راحتی تعمیر شده و مجددا قابل استفاده اند. اما هنگام خرید این دستگاهها باید دقت لازم را در خصوص اصل بودن آنها با توجه به مارک حک شده برند CANDELA داشته باشید. البته چون تشخیص دستگاههای اصل و تقلبی حتی توسط متخصصان نیز بسیار مشکل است توصیه می شود که خرید لیزر کندلا را فقط از نمایندگی های مجاز آن انجام دهید.

 

–       لیزر کندلا سری Gentle Pro جزو سه دستگاه برتر مورد تایید FDA است.

 

محدودیت های لیزر موی کندلا سری جنتل پرو

–       یکی از محدودیت های لیزر کندلا، عدم امکان استفاده از آنها روی پوست های برنزه شده است. چون احتمال از بین رفتن رنگدانه ها و سوزاندن پوست در این حالت بسیار افزایش می یابد.

 

–       با وجود پیشرفت در تکنولوژی لیزر موهای زائد، هنوز هیچ سیستمی اختراع نشده که بتواند جلوی رشد موها را در کل طول زندگی افراد بگیرد. بنابراین حتی با استفاده از لیزر موی کندلا سری جنتل پرو نیز امکان رشد مجدد موها و نیاز به انجام مجدد لیزر مو در مدتی بسیار طولانی حدود یک سال وجود دارد. البته باید به این نکته نیز توجه کنید که موهایی که مجددا رشد می کنند بسیار نازک تر و کمرنگ تر از موهای طبیعی خودتان هستند و لیزر مجدد آنها بسیار راحت است.

 

–       با وجود در نظر گرفتن تمهیدات مختلفی مانند سیستم های خنک کننده DCD و ACC و استفاده از ژل ها یا کرم های بی حس کننده پیش از شروع لیزر، همچنان بروز عوارضی مانند احساس درد، قرمزی، تورم، در موارد نادر کبودی و لکه های تیره در مراحل اولیه لیزر اجتناب ناپذیر است. بنابراین با مشاهده این علائم مخصوصا در جلسه اول لیزر مو نگران نشوید، تمام علائم خودبخود پس از چند روز از بین می روند و با تکرار جلسات لیزر و نازک تر شدن موها، این عوارض نیز کاهش می یابند.

 

 

 

 

 

 

 

زیر مجموعه دوم محصول

توضیحات زیر مجموعه دوم. این یک متن آزمایشی می باشد تا شما بیشتر با سبک قالب آشنا شوید.

شما می توانید در این قسمت توضیحاتی را در مورد محصول و یا زیر مجموعه ای که مشتری برای شما ارسال کرده است را بنویسید. این کار را هم می توانید به صوت متن و توضیحاتی در حدود 7 الی 8 خط مانند همین متنی که می بینید انجام دهید و یا به صورت موردی (بولت و شماره گذاری) انواع همان محصول را بنویسید.

به این مورد دقت کنید که هرچقدر تعداد خطوط متن بیشتر باشد، می بینید که ارتفاع این بخش به صورت اتوماتیک باز می شود و همین طور کادر تصویر مقابل هم متناسب با این کادر ارتفاع اش تغییر می کند. پس اگر متن کوتاه بنویسید کادر عکس مقابل و کادر توضیحات زیاد ارتفاع اش باز نمی شود به این موضوع حتما دقت کنید.