دستگاه اندولیفت

کاربردهای اندولیفت

سفت شدن پوست
تحریک کلاژن سازی – افزایش حرارت و در نتیجه تحریک ساخت عروق – زاویه سازی گردن، صورت و بازوها -از بین بردن و رفع بافت های چربی موضعی – افزایش و بهبود عملکرد متابولیک ماتریکس خارجی سلول – اندولیفت روشی مدرن است که موجب تولید الاستین و کلاژن سازی شده و از این طریق موجب جوان شدن پوست می شود.

در روش اندولیفت ، بدون اینکه برش و سوراخی در پوست ایجاد شود یک فیبر بسیار نازک به درون پوست وارد شده و بین بافت چربی و لایه درم عمقی قرار می گیرد.
در مرحله بعدی لیزر اندولیفت توسط یک فیبر دیگر به این فیبر متصل گشته و انرژی موجود در لیزر در طیف مادون قرمز در ناحیه مورد نظر تابانده می شود

نتایج عالی وکاربردهای لیزر اندولیفت عبارتند از:
سرعت بالای سفت سازی پوست مدل دهی جدید به کلاژن ها – زاویه سازی سازی فک و صورت ، گردن و بازوها تحریک گردش خون در عروق وبهبود خونرسانی – بهبود سوخت و ساز سلولی برای تغذیه بهتر بافت های زیر پوستی – ذوب کردن چربی اضافه موضعی تحریک رشد کلاژنی جدید و تحریک ترکیب کلاژنی – نمایشگر ویدیو

زیر مجموعه دوم محصول

توضیحات زیر مجموعه دوم. این یک متن آزمایشی می باشد تا شما بیشتر با سبک قالب آشنا شوید.

شما می توانید در این قسمت توضیحاتی را در مورد محصول و یا زیر مجموعه ای که مشتری برای شما ارسال کرده است را بنویسید. این کار را هم می توانید به صوت متن و توضیحاتی در حدود 7 الی 8 خط مانند همین متنی که می بینید انجام دهید و یا به صورت موردی (بولت و شماره گذاری) انواع همان محصول را بنویسید.

به این مورد دقت کنید که هرچقدر تعداد خطوط متن بیشتر باشد، می بینید که ارتفاع این بخش به صورت اتوماتیک باز می شود و همین طور کادر تصویر مقابل هم متناسب با این کادر ارتفاع اش تغییر می کند. پس اگر متن کوتاه بنویسید کادر عکس مقابل و کادر توضیحات زیاد ارتفاع اش باز نمی شود به این موضوع حتما دقت کنید.

Call Now Buttonتماس بگیرید