مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

پخش مستقیم دستگاه لیزر مو زائد

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات دستگاه مبتنی بر فناوری لیزر دایودارائه کننده دستگاه لیزر مو زائد

دستگاه لیزر مو زائد یک دستگاه استثنایی است. ما اقدام به پخش دستگاه لیزر به صورت مستقیم نموده ایم. روش های زیادی برای اپیلاسیون وجود دارد. بیشتر مردم اصلاح می کنند. اما همه می دانند که با شروع اصلاح، نمی توانید جلوی آن را بگیرید. متأسفانه، موها دوباره رشد می کنند و شما مجبور می شوید چندین بار در هفته اصلاح کنید. راه حل این است که رشد مو را متوقف کنید. این به معنای خلاص شدن از شر هر مو در همان محل رشد، به عنوان منبع رشد، فولیکول است.

پخش مستقیم دستگاه لیزر مو زائد

مشخصات دستگاه مبتنی بر فناوری لیزر دایود

مشخصات دستگاه مبتنی بر فناوری لیزر دایود اگر به لیزر یا از بین بردن موهای زائد IPL علاقه دارید، اما تفاوت آنها را نمی فهمید یا نمی دانید چگونه گزینه ای را انتخاب کنید، نگران نباشید! شما تنها کسی نیستید که تردید دارید. با در نظر گرفتن تردیدهای ایجاد شده در مبحث لیزر ipl، در اینجا تمام اطلاعات لازم در مورد دو نوع حذف دائمی موهای زائد را پیدا خواهید کرد. موهای زائد با لیزر با یک پرتو نور کار می کند و مجموعه ای از درمان ها معمولاً توسط یک متخصص باتجربه انجام می شود.

هر کدام از فناوری ها و انواع مختلف نور استفاده می کنند، اما در هر دو مورد، نتایج دائمی دنبال می شوند. با این حال، تجهیزاتی که از لیزر استفاده می کنند، یک موج نوری خالص و تک رنگ را شلیک می کنند که در یک خط مستقیم حرکت می کند. از طرف دیگر، دستگاه های نور پالسی (یا به انگلیسی IPL) از بسیاری از فوتون ها با رنگ های مختلف نور مختلط منتشر می کنند که به روشی مشابه لامپ عمل می کند: از همه جهات حرکت می کند.

روش از بین بردن موهای زائد IPL بدون درد، تمیز و آسان است، در واقع هیچ عارضه ای ندارد و همچنین مقرون به صرفه است زیرا می توانید این کار را در خانه انجام دهید. اگرچه هر دو روش IPL و لیزر موهای زائد از نور برای جلوگیری از رشد فولیکول استفاده می کنند، اما یکسان نیستند. در رفع موهای زائد IPL به جای لیزر از نور طیف گسترده استفاده می شود. در یک درمان ملایم و موثر، نور شدید پالسی ساطع می کند.

ارائه کننده دستگاه لیزر مو زائد

ارائه کننده دستگاه لیزر مو زائد مجموعه ما ارائه کننده دستگاه لیزر است. دستگاه های لیزر مو زائد غیر تهاجمی هستند زیرا در زیر سطح پوست عمل می کنند. فناوری IPL پرتوهای نوری شدید پالسی را به منطقه تحت درمان می فرستد. اصطلاحاً شدید گفته می شود، اما احساس آن نرم است، اگر كاملاً آن را احساس کنید. ملانین موجود در مو، نور را جذب می کند و آن را به گرما تبدیل می کند، سپس آن را به ریشه هدایت می کند و در آنجا با غیرفعال سازی فولیکول از رشد مو جلوگیری می کند.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.