مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

پخش عمده دستگاه لیزر مو زائد خانگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارایی متفاوت دستگاه لیزر مومرجع خرید دستگاه لیزر مو زائد خانگی

دستگاه لیزر مو زائد یکی از نیاز های اساسی بشر امروزی است که در همه ی کشور ها شناخته شده است و همه به استفاده از آن ها می پردازند. پخش عمده دستگاه لیزر مو زائد خانگی در ابتدا با استقبال خانم ها رو به رو بود اما هم اکنون مشاهده می شود که حتی آقایان نیز به استفاده از این محصول روی آورده و با استفاده از این دستگاه به رفع دائمی مو های زائد خود می پردازند.

پخش عمده دستگاه لیزر مو زائد خانگی

کارایی متفاوت دستگاه لیزر مو

کارایی متفاوت دستگاه لیزر مو استفاده از دستگاه لیزر بسیار محبوب تر از روش های سنتی است ، دستگاه های لیزر دارای کاربرد های بسیاری است که بسته به نوع آن متغییر می باشد .در اینجا به توضیحاتی کوتاه راجع به انواع دستگاه های لیزر می پردازیم ؛ دستگاه های لیزر به چند نوع دایود ، الکساندرایت و… تقسیم می شوند .

دستگاه لیزر دایود : این دستگاه با تولید طول موج بلند به عمق پوست نفوذ کرده و باعث تخریب فولیکول مو می شود، این ذهنیت وجود دارد که طول موج بلند تر سبب آسیب کمتری به پوست و تغییر رنگدانه های پوستی می شود . این دستگاه برای افرادی با موهای ضخیم و تیپ پوستی تیره درمان مورد قبولی دارد ، به دلیل دارا بودن سرعت حرکتی بالا این دستگاه نواحی بیشتری از بدن را می تواند لیزر کند.

دستگاه لیزر الکساندرایت :این دستگاه طول موج کوتاهتری از لیزر دایود دارد ، یعنی ۷۵۵ نانومتر.به همین خاطر این دستگاه عملکرد بهتری بر روی تیپ پوستی روشن با موهای نازک را دارد .این دستگاه هم می تواند نواحی بزرگ بدن را به راحتی پوشش دهد .

هر دوی این دستگاه ها با کاهش قابل توجه تراکم و رشد مو همراه هستند ، ممکن است کار با دستگاه لیزر باعث ایجاد موقت قرمزی بر روی سطح پوست شود اما بعد از مدتی بلافاصله رفع می شود .

با ایجاد حس کمتری برای درد و بدون ایجاد آسیب پوستی هر دوی این دستگاه ها به شکل قابل توجهی مورد علاقه متقاضیان هستند که بسته به نوع نیازشان ، استفاده از نوع آن متفاوت است .

مرجع خرید دستگاه لیزر مو زائد خانگی

مرجع خرید دستگاه لیزر مو زائد خانگی مراجع خرید دستگاه های لیزر بسته به نیاز بازار یا مشتری محصول را در اختیار آنها قرار می دهند ، خرید از این مراکز به شکل بسیار آسانی است به این صورت که بسته به نوع نیاز و اینکه محصول را به طور کلی یا جزئی خریداری می کنید روش های آنلاین یا حضوری را برای شما ایجاد کرده اند .هر کدام از این روش ها به دلیل اینکه هیچ گونه دخالتی توسط سود جویان در آن صورت نمیگیرد ، بسیار با صرفه است .این مراجع با ارائه خدمات پس از فروش مطلوب ، شرایط خرید مناسب به محبوبیت خود می افزایند .بهتر است با مراجعه به این مراکز یا سایت های معتبر ، گرفتن مشاوره از فعالان فروش در این حوزه ، خرید با کیفیتی را برای خود رقم بزنید .

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.