مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

پخش انواع دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مختلف دستگاه لیزر مو زائد کل بدنفروشنده انواع دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

روش‌های قدیمی برای از بین بردن موهای زائد بدن علاوه بر دائمی نبودن، باعث مشکلات پوستی نیز می‌شوند که این روش‌ها رضایت مصرف کنندگان را در برندارند که باعث رو آوردن به روش‌های جدید و دائمی آورده‌اند.

از جدیدترین و موثرترین روش‌ها دستگاه لیزر مو زائد کل بدن است که امروزه استفاده زیادی از این دستگاه‌ها می‌شود، استفاده از دستگاه‌های به روز، با تکنولوژی جدید با مزیت‌های بیشتر نسبت به نسخه‌های قدیمی خود و همچنین معایب کمتر، انتخابی مناسب برای تهیه انواع دستگاه لیزر مو زائد برای کلینیک‌های تخصصی است.

پخش انواع دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

انواع مختلف دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

انواع مختلف دستگاه لیزر مو زائد کل بدن برای آن که بهترین نتیجه را از لیزر مو زائد ببینید بهتر است با انواع دستگاه لیزر آشنا شوید و اگر فروشنده دستگاه لیزر، دستگاهی را با عنوان بهترین دستگاه معرفی نمود بدانید که در انواع مختلف دستگاه‌ها بهترین دستگاه وجود ندارد و بسته به شرایط و ویژگی‌های پوستی هر شخص، استفاده از دستگاه متفاوت است تا نتیجه دلخواه به دست آید.

دستگاه‌های مختلف معایب و مزیت‌های متفاوتی نسبت به هم دارند که برای رنگ‌های مختلف پوست و جنس موهای زائد می توان انتخاب درستی از دستگاه داشت که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

فناوری‌های مختلف آی پی ال، الکساندریت، دایود و ان دی یاگ باعث تفاوت در دستگاه‌ها می‌شود که از انواع دستگاه‌ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. فناوری آی پی ال بیشتر در دستگاه خانگی استفاده می‌شود و در واقع از پرتو نور به جای لیزر در آن استفاده شده که نیاز به کاربر مجرب و متخصص ندارد.
  2. دستگاه‌ با فناوری الکساندریت از معروف‌ترین نوع دستگاه‌هاست که با طول موج 755 نانومتر کار می‌کند و برای پوست‌های سفید با جنس موی نازک مناسب است و روی پوست‌های تیره و سبزه اثر کمتری دارد.
  3. دستگاه با فناوری دایود که جدیدتر از فناوری الکساندریت است با طول موج 810 نانومتر نفوذپذیری بیشتری در فولیکول مو دارد که درمان را کم خطر می‌کند و درد آن نیز بسیار اندک بوده، این دستگاه برای اکثر رنگ پوست‌ها به جز قهوه‌ای و کاملا تیره مناسب است و بهترین نتیجه را روی موهایی با رنگ تیره و ضخیم دارد.
  4. فناوری ان دی یاگ هم با طول موج 1064 نانومتر جدیدترین فناوری در دستگاه لیزر است که در کاهش رشد موی زائد تاثیر به سزایی دارد و به طور خاص در طیف رنگ تیره و برنزه طراحی شده اما در طیف مختلف رنگ‌های پوست نیز کاربرد دارد.

برندهای مختلفی تولید کننده دستگاه لیزر مو هستند که با شناخت فناوری آن‌ها می‌توانید بهترین گزینه را با توجه به نیاز خود و مشتریان خود خریداری نمایید.

فروشنده انواع دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

فروشنده انواع دستگاه لیزر مو زائد کل بدن برای آنکه بهترین نتیجه را در لیزر موهای زائد برای مشتریان خود داشته باشید باید متخصص لیزر باتجربه و دستگاه‌ استاندارد، با توجه به برند و نام دستگاه آن را تهیه نمایید، جهت خریدی مطمئن با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، می‌توانید به سایت ما که فروشنده دستگاه لیزر و پخش دستگاه لیزر مو در انواع مختلف با برندهای معتبر دنیاست مراجعه نمایید، یا با شماره‌های زیر جهت مشاوره ارتباط بگیرید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.