مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

پخش انواع دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل های دستگاه لیزر مو زائد آی پی الفروش انواع دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

دستگاه لیزر مو باکیفیت می تواند کسب و کار را گسترش دهد، زیرا لیزر بیشتر از بوتاکس طرفدار دارد. تهران بورس استفاده از دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال است، زیرا به علت جمعیت زیاد، تعداد کلینیک های زیبایی و درمانی آن بسیار می باشد. یکی از کشورهای پر متقاضی در منطقه جهت خرید دستگاه لیزر، پاکستان است، کشورهای آسیای شرقی، خاورمیانه و اروپا نیز خواهان و خریدار این محصول با نرخ آزاد می باشند.

پخش انواع دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

انواع مدل های دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

انواع مدل های دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

قطب تولید دستگاه لیزر موی زائد، آمریکا می باشد که دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال، را تولید نموده است. لیزر ، محبوب ترین دستگاه لیزر در ایران می باشد. بر روی پوست های روشن عالی عمل می کند. طول موج آن، ۷۵۵ نانومتر است. موجب درمان ارزان تر و سریع تر می شود، زیرا لیزر آن ۵ برابر بیشتر ناحیه درمان را پوشش می دهد، جذب ملانین این دستگاه، بیشتر از لیزر می باشد و اثر بهتر و مطلوبی دارد. این محصول بسیار پیشرفته است و کارایی آن، جهت از بین بردن موهای نازک تر و ریزتر ثابت شده است، این دستگاه مورد تأیید FDA می باشد.

با تابیده شدن نور لیزر به سطح پوست و عمق مو و فولیکول های مو رسیده و آن را گرم می نمایند. در دستگاه لیزر پیشرفته، با توجه به انواع ساختار پوست و مو، طول موج پرتو قابل تنظیم می باشد و پرتو نور با انرژی بالا تولید می گردد. جذب بالای ملانین در محدوده طول موج از ویژگی لیزر است که فولیکول های مو را توسط پالس نور، بدون تأثیر بر بافت اطراف از بین می برد.

فروش انواع دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

فروش انواع دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

فروش این محصول با برترین برند های جهان و گارانتی معتبر، به صورت اینترنتی و غیر حضوری، با نازلترین قیمت، به سراسر کشور و همچنین کشورهای دیگر ارسال و ارائه می گردد. خرید بی واسطه و مستقیم محصول، برای مشتری به قیمت واقعی و دست اول تمام می شود. مراکز عرضه کننده این دستگاه با داشتن مجوز سازمان بهداشت، این محصول را به به مراکز درمانی با مدت زمان معین اجاره می دهند، تا آن ها نیز بتوانند استفاده مفیدی از دستگاه لیزر داشته باشند.

شما می توانید جهت آموزش رایگان، ارائه توضیحات کافی و اطلاع از مشخصات فنی و کارایی محصول، با مشاوران این مجموعه ارتباط بگیرید و بر اساس بودجه خود، آن را خریداری نمایید. هدف تمام خریداران، پزشکان و متخصصان، خرید این محصول در معتبرترین مارک و بهترین نوع آن با قیمت مناسب است. مشاوره در این زمینه کمک قابل توجهی می نماید.

تولید و پخش دستگاه لیزر موی زائد با کیفیت و در بالاترین استاندارد و صادر کردن آن به کشورهای دیگر، موجب ارز آوری و پیشرفت اقتصاد کشور می شود. بسته بندی فروش دستگاه لیزر صادراتی، به صورت بهداشتی و مقاوم و با حمل و نقل استاندارد صورت می گیرد تا هیچ گونه آسیبی به دستگاه وارد نشود.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *