مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

پخش ارزان دستگاه لیزر الکس

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع دستگاه لیزر الکسخرید انواع دستگاه لیزر الکس با قیمت مناسب

امروزه پخش دستگاه های لیزر در کشورمان با قیمت های مناسبی همراه است که به سبب درخواست های بالای متقاضیان می باشد ، دستگاه لیزر الکس یکی از نمونه های بسیار با کیفیت این محصولات است که شما می توانید با تهیه آن به رفع موهای زائد خود بپردازید .توزیع کننده این محصولات در تلاش هستند تا با ایجاد کیفیت مطلوب و قیمت مناسب ، رضایت مشتریان این نوع از کالا را به همراه داشته باشند .خرید این گونه از محصولات باید از مکان مناسبی صورت بگیرد تا در روند ورود به کشور و عرضه هزینه ی مناسبی را دارا باشد .

پخش ارزان دستگاه لیزر الکس

معرفی انواع دستگاه لیزر الکس

معرفی انواع دستگاه لیزر الکس

لیزر الکس در واقع می تواند با ایجاد طول موج ۷۵۵ با پالس های بلند از لایه ی سطحی پوست عبور کرده و به طور مستقیم به فولیکول مو می رسد، فولیکول انرژی لیزر را جذب کرده و گرم می گردد به همین دلیل ساقه و فولیکول مو تخریب می شوند .این نوع از لیزر بر روی افراد با تیپ پوستی روشن و موهای ضخیم بهتر از نوع های دیگر جوابگو است .

در این راستا باید به این نکته اشاره کنیم که این نوع از لیزر دارای انواع متفاوتی است که هرکدام کارایی و تاثیر خود را دارند ؛ لیزر آریون ، لیزر آلما و لیزر کوترا از انواع این محصول هستند ، که در ادامه به توضیحاتی راجع به آنها می پردازیم .

لیزر آریون : این نمونه از لیزر در سرتا سر دنیا سریعترین لیزری است که دارای طول موج ۷۵۵ نانومتر است ، این دستگاه اسکنری به اندازه ۶۰ در ۶۰ میلی متر دارد که می تواند به راحتی ناحیه های بزرگی را لیزر کند .با ایجاد پالس های کوتاه و سریع و زمان های مناسب برای استراحت و خنک سازی پوست کار ی کند و همچنین عدم سوختگی پوست را به دنبال دارد .

لیزر آلما : این نوع از دستگاه می تواند با گرم کردن فولیکول مو و با فرستادن تعداد زیادی پالس کوتاه با سرعت بالا ، بدون کمترین درد انواع موهای زائد را در رنگ های مختلف از بین ببرد.با توجه به اپلیکاتوری که دارد می تواند ناحیه بزرگی را تحت پوشش خود قرار دهد و توسط سیستم خنک کننده ، عوارضی مانند سوختگی را به همراه ندارد .

لیزر کوترا : این محصول با دارا بودن طول موج بلندتر و سیستم خنک کننده ای که دارد ، لیزری ایمن و موثر می باشد .می توانیم بگوییم که برای هر نوع تیپ پوستی مناسب است و از این نوع لیزر برای درمان نیز استفاده می شود .

 

خرید انواع دستگاه لیزر الکس با قیمت مناسب

خرید انواع دستگاه لیزر الکس با قیمت مناسبخرید این نوع از محصولات با توجه به اینکه به طور مستقیم خریداری شوند دارای قیمت مناسب هستند ، چرا که واسطه ها با فروش محصولات بی کیفیت و گران سبب ایجاد بازاری نامطلوب برای مشتریان می گردند از این رو به هنگام خرید باید دقت داشته باشید که از مراکز معتبر و تایید شده این کار را انجام دهید . اگر روش تهیه این محصول به شکل آنلاین باشد نیز سبب بهبود هزینه های پرداختی می شود و سبب صرف زمتن کمتر برای طرفین می شود ، همچنین شما می توانید از این طریق محصول را به آسانی در محل مورد نظر تحویل بگیرید .

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.