مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

نمایندگی دستگاه لیزر خانگی فیلیپس تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره دستگاه لیزر خانگی فیلیپسقیمت بهترین دستگاه لیزر خانگی فیلیپس

از بین بردن دائمی موهای زائد از بزرگ ترین دغدغه های هر فردی است، در حال حاضر روش های بسیاری وجود دارد که می‌ توان با استفاده از آن ها موهای زائد را از بین برد، از مهم ترین آن ها استفاده از دستگاه لیزر خانگی می باشد. از بهترین دستگاه لیزر می توانیم به دستگاه لیزر خانگی فیلیپس اشاره داشته باشیم که با استفاده از آن می توان تمامی نقاط بدن را به راحتی لیزر کرد.

نمایندگی دستگاه لیزر خانگی فیلیپس در تهران در سرتاسر نقاط کشور به ارائه خدمات می پردازد و می توانند به راحتی و در اسرع وقت نسبت به خرید محصول اقدام نمایند.

نمایندگی دستگاه لیزر خانگی فیلیپس تهران

اطلاعاتی درباره دستگاه لیزر خانگی فیلیپس

اطلاعاتی درباره دستگاه لیزر خانگی فیلیپس دستگاه لیزر خانگی فیلیپس از سه سری برخوردار است که برای نواحی بزرگ همچون اندام‌ ها، صورت و نواحی محدودی طراحی شده است. منبع تغذیه آن برق خانگی با سیم و یا باتری قابل شارژ می باشد.

این سیستم دارای شناسایی رنگ پوست است، به این صورت که رنگ پوست فرد را تشخیص داده و میزان شدت لیزر را بر همین اساس تنظیم می نماید. در این صورت به پوست شما آسیبی وارد نخواهد شد.

دستگاه لیزر خانگی فیلیپس دارای ۵ حالت شدت نور است که با توجه به رنگ پوست، ناحیه مورد نظر و ضخامت مو قابل تنظیم می باشد. از طرفی برای ایمنی بیش تر دستگاه لیزر سیستم جلوگیری از از فلش های تصادفی تعبیه شده است.

از مهم ترین مزایای این دستگاه می توانیم به قابلیت استفاده آن به صورت شارژی و بی سیم دستگاه اشاره داشته باشیم، در این صورت حتی اگر مجهز به برق خانگی نباشید، می‌ توانید از این دستگاه استفاده نمایید، در این صورت آزادی عمل برای فرد بیش تر خواهد شد و در نتیجه تاثیر گذاری دستگاه بیش تر می شود.

افرادی که دارای موهای بلوند تیره، قهوه‌ ای و مشکی بر روی پوست خود هستند، به راحتی می توانند از این دستگاه استفاده نمایند، اما باید بگویم که این دستگاه برای موهای سفید یا خاکستری کارایی زیادی ندارد.

قسمت مربوط به کنترل این دستگاه در بالای محصول تعبیه شده است و مبانی ارگونومیک در آن رعایت می شود، بنابراین فرد می تواند بسیار ساده و به راحتی از آن استفاده نماید، در حالی که دست خسته نخواهد شد.

قیمت بهترین دستگاه لیزر خانگی فیلیپس

قیمت بهترین دستگاه لیزر خانگی فیلیپس

قیمت دستگاه لیزر فیلیپس به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد، تنوع در دنیای این سری از دستگاه ها بسیار زیاد است که هر یک از آن ها از ویژگی های منحصر به فردی برخوردارند، اما شما با تهیه مستقیم دستگاه از نمایندگی‌ های خرید، می‌ توانید قیمت دستگاه را پایین‌ تر آورید.

از طرفی با تهیه چند نمونه از این دستگاه می توانید در ازای پرداخت پول کم تر به محصول باکیفیت تری دست یابید و دست واسطه را از معامله حذف کنید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *