مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

مرکز پخش دستگاه لیزر موی بدن

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات طلایی دستگاه لیزر موی بدنفروش انواع دستگاه لیزر موی بدن

دستگاه لیزر موی بدن وسیله ای است که با آن می‌توان تمام موهای زائد بدن را از بین برد.امروزه لیزر کردن موهای زائد یکی از رایج ترین روش‌ها برای از بین بردن موهای زائد بدن است.

لیزر کردن باعث کم شدن موها شده آن ها را نازک کرده از بین می برد.اصلی ترین دلیل رشد موها مربوط به فولیکول مو است که دستگاه لیزر با آسیب رساندن به فولیکول ها باعث توقف رشد مو و از بین رفتن موهای زائد می‌شود.

مرکز پخش دستگاه لیزر موی بدن

نکات طلایی دستگاه لیزر موی بدن

نکات طلایی دستگاه لیزر موی بدن لیزر کردن موهای زائد یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی در دنیا هست.اشعه لیزر با قدرتی که دارد جذب موها شده و آن ها را از بین می‌برد.که این کار باعث کاهش دائمی موها می‌شود.لیزر موی بدن برای افرادی که رشد موهای زائدشان بیش از اندازه است، باید در طی چند مرحله انجام شود تا کم کم مو ها از بین برود.

لیزر کردن مزایای زیادی دارد. از جمله این که نیاز به بستری شدن ندارد و بلافاصله بعد از انجام لیزر مو های زائد، می توان از مطب بیرون رفت. در مقایسه با روش های دیگر، درد کمتری دارد. احتمال ایجاد زخم در آن خیلی کم است و پوست درگیر نمی شود.

لیزر کردن در پاک کردن مو نتیجه بهتری دارد، زمان آن خیلی سریع است و به راحتی انجام می گیرد، احتیاج به هیچ داروی خاصی ندارد، اثر گذاری بهتری دارد و البته نتایج لیزر کردن زمانی موثر و مهم است که در مرکزی معتبر با بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های لیزر انجام بگیرد.

لیزر کردن در افرادی که دارای پوستی روشن هستند، زودتر پاسخ گو است. بهبود نتایج لیزر به قطر پرتو لیزری، سیستم خنک ‌کننده و وقفه بین شات ها دارد. مثلاً اگر وقفه بین شات های دستگاه لیزر کوتاه تر باشد، خطر ایجاد سوختگی در پوست ایجاد می شود.

در حین تابش پرتو های لیزر، پوست هم گرم می شود. برای اینکه پوست آسیب نبیند، همزمان باید پوست را خنک کرد؛ که این کار در تاثیر گذاری عوارض لیزر بسیار قابل توجه است.

فروش انواع دستگاه لیزر موی بدن

فروش انواع دستگاه لیزر موی بدن فروش دستگاه لیزر در ایران توسط چند شرکت مهم و وارد کننده تجهیزات پزشکی صورت می گیرد، که خریداران این دستگاه ها عمدتا پزشکان و متخصصین پوست و زیبایی هستند.

این شرکت ها فروش انواع دستگاه لیزر موهای زائد را در جهت خدمت به جامعه پزشکی و همکاری با خریداران دستگاه لیزر، آن را به صورت نقد و اقساط به فروش می رسانند.

مرکز فروش و پخش دستگاه لیزر موهای زائد، این محصول را با کیفیتی عالی و خوب روانه بازار می کند تا در دسترس مشتریان قرار بگیرد.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.