مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

مرکز فروش دستگاه لیزر مو زائد جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل های دستگاه لیزر مو زائد جدیدخرید دستگاه لیزر مو زائد جدید

فاکتورهای متعددی در میزان کارآیی و اثربخشی انواع دستگاه لیزر مو زائد جدید بر روی پوست متناسب با میزان درجه روشنایی و ضحامت آن اثرگذار هستند. بنابراین شناخت دستگاه ها و مکانیسم اثر آنها بر اساس نوع تکنولوژی تولیدی اهمیت بسزایی دارد که به بررسی این مطلب خواهیم پرداخت. در نمایندگی ها و مرکز فروش عمده تنوع دستگاه های لیزر، چالش هایی را برای خریداران به همراه دارد. برای انتخاب نمونه ارزان اما کاربردی با ما همراه شوید.

مرکز فروش دستگاه لیزر مو زائد جدید

انواع مدل های دستگاه لیزر مو زائد جدید

انواع مدل های دستگاه لیزر مو زائد جدید یکی از مطمئن ترین روش های مدرن برای حذف موهای زائد بدن، بهرمندی از تکنولوژی نوین بکار رفته در ساخت دستگاه های لیزر است. دستگاه هایی که از نظر شکل ظاهری، ایمنی، عمق نفوذ اشعه لیزر، قیمت و هزینه های تعمیراتی، تفاوت هایی زیادی دارند. شناخت این مدل های جدید و کاربردی، سبب انتخاب هر چه بهتر آنها متناسب با نیاز مشتریان و مراجعه کنندگان به کلینیک های زیبایی خواهد شد. در یک دسته بندی کلی انواع دستگاه لیزر مو زائد موجود در بازار داخلی در چهار گروه زیر قرار می گیرند:

  • دستگاه لیزر الکساندریت: در این دستگاه از کریستال های الکساندریت استفاده می شود که برای نوع پوست های 1 تا 3 ایده آل و مناسب است.
  • دستگاه لیزر دیود: دیودها قابلیت تولید طول موج های مختلفی را دارند که بکارگیری آن برای نقاط مختلف بدن را آسان کرده است.
  • دستگاه لیزر روبی: از مدل های اولیه دستگاه های لیزر برای حذف موهای زائد در کشور به شمار می آید که طول موج آن حدود 194 نانومتر است.
  • دستگاه لیزر کندلا جنتل یاگ: با نام دستگاه ان دی و ال پی ان دی یاگ نیز شناخته می شود که دارای طول موجی بین 523 تا 1064 نانو متر است.

خرید دستگاه لیزر مو زائد جدید

خرید دستگاه لیزر مو زائد جدید از بین 4 مدل دستگاهی که در بالا به آنها اشاره شد، مدل های لیزر الکساندریت و روبی دو نمونه از جدیدترین های موجود در بازار برای لیزر نقاط مختلف بدن با کتولوژی روز دنیا هستند. اگر موهای بدن نازک بوده و قصد اختصاص هزینه زیاد هم نداشته باشید، توصیه می کنیم به سراغ دستگاه لیزر روبی بروید.
البته هر کدام از دستگاه ها مزیت های نسبی مخصوص به خود را دارند که علاوه بر تفاوت در قیمت های فروش آنها، سبب محبوبیت و میزان بکارگیری آنها در کلینیک های زیبایی را سبب شده است.
علاوه بر در نظر گرفتن این معیارها برای خرید دستگاه لیزر، شناخت تامین کنندگان و برندهای تولیدی نیز اهمیت زیادی دارد. چرا که برخی مدل های ساخته شده و وارداتی از کشورهای جنوب شرق آسیا و چین گاهاً کارآیی موثرتری نسبت به دستگاه های اروپایی دارند.
به طور کلی برای کسب مشاوره اختصاصی و حرفه ای با هدف انتخاب بهترین نوع دستگاه لیزر مو زائد جدید متناسب با بودجه و نوع کارآیی آن می توانید با مشاوران فروش این مرکز در ارتباط باشید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.