مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

مرکز عرضه دستگاه لیزر دایود کره ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های دستگاه لیزر دایود کره ایتوزیع کننده دستگاه لیزر دایود کره ای

یکی از بهترین و کم عارضه ترین دستگاه های لیزر موجود در کشور که جهت از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند در کوتاه ترین دوره درمان باعث از بین رفتن انواع موهای ضخیم و نازک شود دستگاه لیزر دایود کره ای است. این دستگاه توسط مرکز عرضه آن با قیمت مناسب ارائه شده است و خریداران می ‌توانند در تماس مستقیم با این مرکز نسبت به سفارش آن به صورت تکی و عمده برای آدرس مورد نظر خود اقدام کنند.

مرکز عرضه دستگاه لیزر دایود کره ای

ویژگی های دستگاه لیزر دایود کره ای

ویژگی های دستگاه لیزر دایود کره ای یکی از سازگار ترین انواع دستگاه های لیزر موجود در کشور برای پوست ایرانیان دستگاه لیزر دایود کره ای است. این دستگاه قادر است با طول موج ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر به مقدار قابل توجهی در پوست نفوذ کند و رنگ های موجود در ریشه مو را تحت تاثیر قرار دهد و آنها را از بین ببرد.

از ویژگی‌های بارز این دستگاه می ‌توان به سوختگی کمتر آن اشاره کرد و این که میزان درد ایجاد شده توسط این دستگاه کمترین مقدار ممکن است و در نهایت باعث کارایی بالاتر شده و رضایت خاطر استفاده کنندگان را به همراه خواهد داشت.

از ویژگی های بارز این دستگاه می توان به رفع سریع موهای زائد آن اشاره کرده که در نتیجه وجود فرکانس بالا در این دستگاه می باشد همچنین این دستگاه دارای بهترین نوع خنک کننده بوده که تاثیر قابل توجهی بر کاهش درد حین انجام لیزر دارد.

این دستگاه دارای هندپیس قدرتمند است که از عمر بسیار طولانی برخوردار است و می تواند تا ۳۰ میلیون شات دوام داشته باشد. از ویژگی های بارز دیگر این دستگاه می ‌توان به نیاز بسیار کم آن به تعمیر اشاره کرد زیرا در این دستگاه به جای استفاده لامپ فلاش از تکنولوژی نیمه هادی استفاده می شود.

توزیع کننده دستگاه لیزر دایود کره ای

توزیع کننده دستگاه لیزر دایود کره ای

توزیع کننده دستگاه لیزر دایود کره ای اقدام عرضه این دستگاه در کشور نموده است تا بتواند بخشی از نیاز بازار ایران را به این دستگاه بسیار مفید تامین کنند. عرضه دستگاه لیزر مذکور از طریق همین وب سایت و بدون واسطه انجام می شود تا خریداران بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها از طریق همین وب سایت بتوانند سفارش آن را انجام دهند.

این توزیع کننده بهترین این دستگاه از طریق این همین وب سایت معرفی می کند و خریداران می توانند با مراجعه به بخش محصولات سایت از مشخصات کامل این دستگاه لیزر و قیمت آن باخبر شوند و بر اساس اطلاعات کسب شده نسبت به سفارش آن اقدام نمایند.

این توزیع کننده قادر به تامین نیازهای عمده خریداران نیز می باشد و این دستگاه را به صورت عمده در اختیار فروشگاه های عرضه انواع دستگاه های از بین برنده موی زائد و کلینیک های پوست و مو قرار می دهد. توزیع این محصول در بسته بندی های مناسب و با تحویل آدرس مورد نظر خریدار انجام می شود و با گارانتی کیفیت و خدمات پس از فروش این دستگاه به خریداران ارائه می گردد.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.