مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

مرکز خرید دستگاه لیزر مو حرفه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش انتخاب دستگاه لیزر مو حرفه ایفروشگاه انواع دستگاه لیزر مو حرفه ای

دستگاه لیزر مو حرفه ای با تکنولوژی پیشرفته لیزر به موها امکان رشد مجدد و جلوگیری از ریزش مو در مردان و زنان را می دهد. دستگاهی برای مصارف خانگی که باعث افزایش موهای جدید 39٪ در مردان و 37٪ در زنان می شود. این مجموعه بزرگترین و مدرن ترین مرکز خرید دستگاه لیزر مو حرفه ای در ایران است.

مرکز خرید دستگاه لیزر مو حرفه ای

روش انتخاب دستگاه لیزر مو حرفه ای

روش انتخاب دستگاه لیزر مو حرفه ای بر اساس فناوری لیزر با شدت کم و نور قرمز ساطع شده توسط LED ها، به موها امکان رشد مجدد و جلوگیری از ریزش مو در مردان و زنان را می دهد. این وسیله ای کلاه ایمنی است که برای تحریک فولیکول مو و بازسازی سلول های فولیکول، روزی چند دقیقه روی سر می پوشند.

این دستگاه بسته به نیاز پنج برنامه دارد و از جمله مزایای آن امکان به اشتراک گذاری آن با دیگر خانواده یا دوستان است. علاوه بر این، می توان از آن در حالی که ادامه درمان های دیگر در حال انجام یا در حال شروع است استفاده کرد.

این یک محصول سبک است و هنگام فعال شدن فقط گرمای کمی احساس می شود. توسط FDA (سازمان غذا و دارو ایالات متحده)، بدن آمریکایی که از نتایج پشتیبانی می کند، تأیید شده است.

این فولیکول را تحریک می کند و موها سالم تر، ضخیم تر و با حجم بیشتری متولد می شوند. این یک محصول زیبایی شناختی است، نه یک محصول پزشکی و بهبود مو در مردان به طور متوسط ​​39٪ و در زنان 37٪ و 100٪ از کسانی که آن را امتحان کرده اند نتایج مثبتی به دست آورده اند، هیچ کس متوجه چیزی نشده است. این اعداد پس از آزمایش روی صد نفر بدست آمده است.

فروشگاه انواع دستگاه لیزر مو حرفه ای

فروشگاه انواع دستگاه لیزر مو حرفه ای فروشگاه دستگاه لیزر مو حرفه ای ما انواع این محصولات را با قیمتی استثنایی عرضه می کند. این محصول برای مردان و زنان با پاکسازی در تاج، در ورودی ها، که والدین آنها مشکلات مشابهی داشته اند و حتی پس از کاشت مو، نشان داده شده است.

در زنان نیز برای موهای ریز، زنان با پاییز، برای کسانی که مایل به افزودن حجم بیشتر هستند، توصیه می شود. و به ویژه برای آلوپسی آندروژنتیک نشان داده شده است. با این حال، همیشه کار نمی کند. وقتی طاسی رایج و آلوپسی آره آتا وجود دارد، کار نمی کند.

بر روی بافت های پوست سر عمل می کند، جریان خون را دوست دارد، بنابراین تولید مو را در فولیکول های مو، حفره های محل رشد مو تحریک می کند. به دلیل عبور از سطح پوست و تحریک گردش جریان خون، به رشد مو کمک می کند.

این امر ورود مواد مغذی، خون و اکسیژن به فولیکول های مو را تسهیل می کند. لیزر مو علاوه بر احیای فولیکول های مو، سموم و هرگونه انسداد موجود در فولیکول را از بین می برد.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.