مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

مرکز خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدون درد

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی طول موج دستگاه لیزر موهای زائد بدون دردپخش کننده دستگاه لیزر موهای زائد بدون درد

یکی از مهمترین پارامترهایی که می تواند در زیبایی و جذابیت ما نقش موثری داشته باشد، از بین بردن موهای زائد بدن است. این روزها در بسیاری از مراکز ارائه دهنده انواع دستگاه های زیبایی، شاهد فروش و عرضه دستگاه لیزر موهای زائد بدون درد هستیم که بسیاری از کلینیک ها و مراکز تخصصی زیبایی آنها را خریداری کرده و توسط آن موهای زائد قسمت های مختلف بدن بیماران و مراجعان خود را از بین برده و به این صورت شادابی و زیبایی فراوانی را برای پوست به وجود می آورند.

مرکز خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدون درد

بررسی طول موج دستگاه لیزر موهای زائد بدون درد

بررسی طول موج دستگاه لیزر موهای زائد بدون درد یکی از مهمترین نکاتی که برای بسیاری از متخصصان زیبایی در مورد دستگاه های لیزر موهای زائد وجود دارد طول موج آنهاست. در واقع می توان گفت تمامی این دستگاه هایی که از طریق آن فولیکول های مو را تخریب می نمایند، دارای طول موج خاصی هستند که با تابش نور و نفوذ بر پوست باعث از بین رفتن موهای زائد می شوند.
طول موج این دستگاه ها بر مبنای پوست های مختلف طراحی شده است و اگر برای هر پوست از دستگاه مخصوص به آن استفاده شود، هیچ آسیبی به بافت پوست وارد نمی کند.

و اما در این قسمت به بررسی طول موج چند نوع از دستگاه های لیزر موهای زائد اشاره می کنیم:

  • دستگاه لیزر دایو دارای طول موج 808 نانو متر می باشد که یکی از متداول ترین اشعه ها برای از بین بردن موهای زائد تمامی قسمت های بدن به شمار می رود و برای پوست های تیره و موهای عمیق انتخابی مناسب می باشد و از آن برای برداشتن موهای پا، دست، سینه، پشت گردن و ریش استفاده می شود.
  • دستگاه لیزر الکساندرایت که دارای طول موج 755 نانومتر بوده و از محبوبیت فراوانی برخوردار می باشد و می توان توسط آن بسیاری از موهای رنگی، نازک و کرکی را حذف نمود و از بین برد.
  • دستگاه لیرزر اندی که دارای طول موج 1064 نانومتر بوده و بهترین گزینه برای پوست های تیره به شمار می رود. موج این دستگاه می تواند به قسمت های عمیق پوست نفوذ کرده و به راحتی موهای زائد را از بین ببرد.

پخش کننده دستگاه لیزر موهای زائد بدون درد

پخش کننده دستگاه لیزر موهای زائد بدون درد این روزها در سراسر جهان کارخانجات و شرکت های معتبری وجود دارند که با استفاده از جدیدترین استانداردهای روز دنیا اقدام به تولید انواع و اقسام مختلف دستگاه های لیزر نموده و آن را در اختیار کلینیک های زیبایی و مراکز درمانی قرار می دهند.
در کشورمان ایران نیز خرید دستگاه لیزر با رونق فراوانی همراه می باشد، زیرا این شیوه به عنوان یکی از روش های مورد پسند بسیاری از افراد برای از بین بردن موهای زائد و زیبایی پوست بدن می باشد.

شایان ذکر است که ما در این مجموعه اینترنتی به عنوان یکی از مراکز معتبر پخش کننده دستگاه لیزر موهای زائد به فعالیت مشغول بوده و نوع بدون درد آن را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خویش قرار می دهیم.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.