مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

مرکز خرید دستگاه لیزر بدون درد

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه استفاده از دستگاه لیزر موقیمت فروش دستگاه لیزر بدون درد

استفاده از دستگاه لیزر یکی از روش های رفع مو های زائد است. این روش به علت مزیت های فراوانی که نسبت به سایر شیوه های اصلاح موهای زائد دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و امروزه شاهد مراجعه تعداد زیادی از افراد به کلینیک های زیبایی جهت دریافت خدمات لیزر هستیم. مرکز فروش ما یکی از عرضه کنندگان دستگاه لیزر بدون درد است که انواع این دستگاه ها را به بازار های داخلی و خارجی با قیمت های استثنایی عرضه می کند. جهت اطلاع از شرابط ویژه فروش این مجموعه، با ما در تماس باشید.

مرکز خرید دستگاه لیزر بدون درد

نحوه استفاده از دستگاه لیزر مو

نحوه استفاده از دستگاه لیزر مودستگاه لیزر امروزه به علت کاربرد های فراوانی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از این دستگاه می توان برای موارد مختلفی اعم از رفع موهای زائد در نقاط مختلف بدن، از بین بردن جای جوش و لک، صاف و شفاف سازی پوست، بهبود ترک های ناشی از چاقی و لاغری یا بارداری و همچنین درمان واریس استفاده نمود. نتایج ناشی از انجام لیزر روی طیف گسترده ای از رنگ پوست و مو قابل توجه است.

دستگاه لیزر دارای محفظه ای است که اشعه های لیزر از آن گسیل می شوند. خروجی نور لیزر در این دستگاه قابلیت تنظیم دارد. طول موج های گسیل شده نیز متفاوت اند که با توجه به نوع پوست و ضخامت موی اشخاص قابلیت تغییر دارند. این اشعه ها پس از برخورد با پوست از لایه های آن عبور کرده و توسط رنگدانه های ملانین موجود در ریشه و ساقه مو جذب می شوند. این اشعه جذب شده به صورت انرژی گرمایی در می آید و موجب از بین رفتن ساختار سلول های زاینده مو یا همان فولیکول ها می شود و در نتیجه رشد مو ها ضعیف یا متوقف می شود.

انجام صحیح عمل لیزر توسط اپراتور موجب می شود پوست دچار آسیب هایی اعم از سوختگی یا زخم نشود و صدمه نبیند. جهت عدم آسیب دیدن پوست توسط گرمای تولید شده توسط رنگدانه های مو، معمولا از ژل های خنک کننده استفاده می شود یا اینکه ممکن است دستگاه خود دارای خنک کننده باشد و نیازی به استفاده از ژل نباشد.

قیمت فروش دستگاه لیزر بدون درد

قیمت فروش دستگاه لیزر بدون دردتهیه دستگاه لیزر از فروشنده معتبر به علت حساسیتی که این دستگاه دارد بسیار حائز اهمیت می باشد. فروش دستگاه لیزر توسط مراکز زیادی انجام می شود اما خریداران بهتر است به فروشنده ای مراجعه نمایند که قیمت مناسب را در کنار کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه نماید. مجموعه ما یکی از بزرگترین مراکز عرضه کننده انواع دستگاه های لیزر بدون درد می باشد. جهت اطلاع از قیمت های به روز این دستگاه ها و دریافت مشاوره رایگان کافی است با کارشناسان مرکز فروش ما در تماس باشید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.