مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

مرکز خرید دستگاه لیزر آمریکایی 2018

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مختلف دستگاه لیزر مو آمریکایی 2018فروش انواع دستگاه لیزر آمریکایی 2018

دستگاه لیزر آمریکایی 2018 یکی از انواع قوی دستگاه های از بین برنده ی مو های زائد به حساب میاید که در حوزه ی زیبا سازی و رفع مو های زائد کاربرد دارد. این دستگاه با تاباندن بهینه ی اشعه ی لیزر، علاوه بر از بین بردن مو های اضافی و زائد نقاط مختلف بدن، به پوست آسیبی نمیرساند و ایجاد بیماری پوستی نمیکند.

مرکز خرید دستگاه لیزر آمریکایی 2018

انواع مختلف دستگاه لیزر مو آمریکایی 2018

انواع مختلف دستگاه لیزر مو آمریکایی 2018 بسیاری از مراکز زیبا سازی از جمله حوزه ی پوست و مو، همواره دغدغه ی داشتن یک دستگاه مناسب برای عملیات ترمیم و زیبا سازی را دارند و خرید دستگاه لیزر مو های زائد نیز از جمله مواردی به حساب میاید که باید در هنگام اقدام به خرید آن به نکاتی توجه شود تا دستگاهی مناسب و با کیفیت را تهیه کنید.

از جمله مهم ترین دستگاه های لیزر مو های زائد میتوان موارد زیر را نام برد:

1. دستگاه پرتوی نوری آی پی ال (IPL)

2. دستگاه لیزر دیود یا دایود

3. دستگاه لیزر الکساندریت

4. دستگاه ان دی یاگ

در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین نوع دستگاه لیزر مو یعنی “دستگاه لیزر دیود یا دایود” آشنا کنیم تا در هنگام خرید با دانستن مشخصه های این محصول با کیفیت که منطبق با تکنولوژی روز دنیاست، خرید خوبی را تجربه نمایید.

این دستگاه با تابش طول موج 800 تا 810 نانومتر، جزء جدید ترین فناوری های موجود در این زمینه به حساب میاید. همین امر سبب شده است که این محصول با نفوذ بیشتر در اعماق پوست، ریشه ی مو های زائد را به خوبی خشکانده و عملیات از بین بردن موی زائد را به خوبی انجام دهد و بعلاوه از آسیب رسیدن به بافت پوست و پدید آمدن بیماری ها و اختلالات پوستی مثل سرطان پوست، سوزش و التهابات پوستی و … جلوگیری کند.

از جمله دیگر ویژگی های این دستگاه، روشن سازی رنگ پوست پس از عملیات حذف مو های زائد است که نتیجه ی بسیار مطلوبی را از خود بر جای میگذارد و در کل میتوان به این نکته اشاره کرد که این دستگاه، بسیار متناسب با پوست های تیره و موهای ضخیم میباشد.

دستگاه لیزر دیود توسط شرکت های مختلفی تولید میشود که بهترین برند آن ساینوشُر بوده که دستگاه لیزر دیود “وکتوز” را تولید میکند. از مشخصه های این محصول میتوان به سرعت بیشتر در تاباندن اشعه و درد حاصل کمتر پس عملیات خشکاندن موی زائد اشاره کرد.

فروش انواع دستگاه لیزر آمریکایی 2018

فروش انواع دستگاه لیزر آمریکایی 2018 فروش دستگاه لیزر از مهم ترین خدمات مجموعه ی ماست که در امر واردات این محصول همواره افتخار این را داشته ایم که توانسته ایم اعتماد مشتریان خود را کسب کرده و رضایتشان را به دست بیاوریم. شما هم با سفارش این محصول از ما، خیال خود را برای داشتن دستگاهی با کیفیت و دارای اصالت و گارانتی و خدمات پس از فروش راحت نمایید. با این دستگاه از شر موهای زشت و زائد خود خلاص خواهید شد.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.