مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید دستگاه لیزر موهای زائد کوچک

آنچه در این مقاله می خوانید...

طول موج لیزر دستگاه لیزر موتوزیع عمده دستگاه لیزر موهای زائد کوچک

مجموعه ما مرکز تولید دستگاه لیزر موهای زائد کوچک در ایران و حتی خاورمیانه است. بزرگترین مزیت محصولات تولیدی ما این است که این یک روش عملی بدون درد است، که آن را به مناسب ترین روش از بین بردن مو برای حساس ترین مناطق پوست، مانند صورت، کشاله ران، زیر بغل و غیره در قسمت داخلی ران تبدیل می کند.

مرکز تولید دستگاه لیزر موهای زائد کوچک

طول موج لیزر دستگاه لیزر مو

طول موج لیزر دستگاه لیزر مو طول موج لیزر دستگاه لیزر مو به فناوری آن بستگی دارد. فناوری IPL (نور شدید پالسی) برای از بین بردن موهای دائمی، تفاوت های واضح را با انواع مختلف لیزرهای مورد استفاده برای این منظور حفظ می کند. نکته اصلی این است که لیزرها با یک طول موج واحد کار می کنند و نور در یک نقطه واحد متمرکز می شود.

با این حال، IPL طیف گسترده ای از طول موج ها را پوشش می دهد، که امکان سازگاری دستگاه را با استفاده از فیلترهای مختلف با ویژگی های مو و پوست هر شخص فراهم می کند. علاوه بر این، هر شات 5 سانتی متر مربع مساحت دارد، بنابراین مقدار بیشتری از مو از بین می رود.

این مشخصات فنی خاص تفاوت های واضحی را در رابطه با اثر بخشی آنها در مقایسه با لیزر موهای زائد ایجاد می کند، زیرا دستگاه های لیزر فقط می توانند درمان هایی را انجام دهند که برای آنها طراحی شده اند و تجهیزات متفاوتی برای پوشش طیف همان بیماران با IPL مورد نیاز است.

فناوری دستگاه لیزر مو مایک روش ایمن در کاهش مو است که از پالس های نور استفاده می کند، که بر روی فولیکول های مو متمرکز شده اند تا رشد جدید از ریشه ها را متوقف کنند. IPL با استفاده از فیلترهایی که رنگدانه های تیره موهای ناخواسته را هدف قرار می دهند، از نور در یک طیف گسترده استفاده می کند

لیزر دیود در هر نسخه بهتر است. با توجه به رنگ مو، نور تپشی می تواند موهای سبکتر از لیزر را از بین ببرد، البته با محدودیت هایی (بسیار بلوند، خاکستری و قرمز). در هر صورت، تنوع طول موج های قابل استفاده با IPL باعث می شود که این روش درمانی شخصی تر شود، زیرا با ویژگی های هر فرد سازگار است.

توزیع عمده دستگاه لیزر موهای زائد کوچک

توزیع عمده دستگاه لیزر موهای زائد کوچک توزیع عمده دستگاه لیزر موهای زائد کوچک توسط ما با بهترین شرایط و قیمت محصولات انجام می شود. دستگاه لیزر موهای زائد کوچک ما یک روش درمانی غیر تهاجمی است که از غلظت بسیار بالای پرتوی نور برای نفوذ به فولیکول مو به منظور قطع چرخه رشد مو استفاده می کند.
لیزر از طریق دستگاه دستی که مو در آن قرار دارد بدون آسیب رساندن به پوست اطراف به سطح پوست منتقل می شود. برای ثبت سفارش این دستگاه مدرن و پیشرفته با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مدیر فروش

راه های ارتباطی:

986142548161+

986142548162+

986142548163+

986142548164+

986142548165+

986142548166+

06142547102

کلیک کنید

06142547102

beautyskinmed@

beauty_skin_med@

info@beautyskinmed.com

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید