مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

مرکز توزیع دستگاه لیزر کیوسوئیچ

آنچه در این مقاله می خوانید...

توضیحاتی درباره دستگاه کیوسوئیچموارد کاربرد دستگاه کیوسوئیچدستگاه کیوسوئیچ مناسب چه افرادی است؟مزایا استفاده دستگاه کیوسوئیچمراقبت های بعد استفاده دستگاه کیوسوئیچتعداد جلسات کاربرد دستگاه کیوسوئیچسفارش خرید دستگاه کیوسوئیچ سالنی

دستگاه کیوسوئیچ یکی از تجهیزات بسیار خوب برای از بین بردن انواع تاتو و ضایعات مختلف روی پوست است. این دستگاه می تواند لکه های مختلف روی پوست را که به دلایل مختلف ایجاد شده اند از بین ببرد. برای اطلاع از قیمت تجهیزات کیوسوئیچ می توانید با کارشناسان متخصص تماس بگیرید. فروش دستگاه کیوسوئیچ به صورت عمده یا جزئی توسط فروشندگان زیادی در کشورمان انجام می شود. برای خرید این محصول با کیفیت می توانید از طریق وب سایت های معتبر تماس بگیرید.

مرکز توزیع دستگاه لیزر کیوسوئیچ

توضیحاتی درباره دستگاه کیوسوئیچ

توضیحاتی درباره دستگاه کیوسوئیچ دستگاه لیزر کیوسوییچ برای پاک کردن انواع تاتو استفاده می شود. اما کاربرد آن کافی نیست. همچنین می توانید از این دستگاه برای رفع لک های مختلف صورت و بدن استفاده کنید. این دستگاه همچنین می تواند لکه های مختلف ناشی از بارداری یا افزایش سن را از بین ببرد. به همین دلیل است که امروزه در کلینیک های زیبایی بسیار رایج است. این دستگاه می تواند از 3 طول موج مختلف پشتیبانی کند.

پروب 532 نانومتری را می توان برای از بین بردن لکه ها و تاتوهای روشن تر استفاده کرد. طول موج 1064 نانومتر برای از بین بردن لکه های تیره و تاتو استفاده می شود و طول موج این دستگاه 1320 نانومتر است که آن را از سایر دستگاه ها متمایز می کند. برای جوانسازی و پاکسازی پوست استفاده می شود. قیمت دستگاه کیوسوئیچ حرفه ای در وب سایت ها نسبت به جاهای دیگر ارزان تر است. به منظور رفع تاتو، تاتو و لک های پوستی، تجهیزات لیزر کیوسوییچ تهیه و تولید شده است.

سیستم درمانی کیوسوئیچ یکی از موثرترین و پیشرفته ترین روش های درمانی در این زمینه است. در طول سالیان متمادی، افراد روش های مختلفی را برای پاک کردن تاتو و خالکوبی طراحی و استفاده کرده اند، مانند خراشیدگی پوست، لیزر دی اکسید کربن، کرایوسرجری و لایه برداری شیمیایی، میکرودرم ابریژن و حتی جراحی. اما در مقایسه با سایر روش های درمانی، کیوسوئیچ لیزری با بیشترین اثربخشی و کارایی و همچنین کمترین عوارض به یکی از محبوب ترین، موثرترین و محبوب ترین روش ها تبدیل شده است. استفاده از لیزر کیوسوییچ برای پاک کردن تاتو یک جراحی غیر تهاجمی است که می تواند به صورت انتخابی و بدون هیچ گونه خراش، بریدگی و زخم انجام شود و به صورت سرپایی و بدون آسیب رساندن به سایر بافت های نزدیک ناحیه درمان انجام شود.

موارد کاربرد دستگاه کیوسوئیچ

اگرچه خالکوبی ها زیبا هستند، اما متاسفانه به مرور زمان خالکوبی ها باعث پشیمانی افراد می شود. یا گاهی یک روند در مقطعی از زندگی فرد رخ می دهد و پس از مدتی منسوخ می شود و به همین دلیل است که فرد دیگر علاقه ای به حفظ آن ندارد. در ابتدا پاک کردن خالکوبی غیرممکن بود اما با گذشت زمان و پیشرفت علم و فناوری دانش بشر در مورد پاک کردن تاتو روز به روز افزایش یافته و دستگاه های زیادی اختراع شده است. دستگاه کیوسوئیچ جوانساز همانطور که از نامش پیداست بر اساس نور و لیزر کار می کند.

در واقع نور وارد شده به سطح پوست باعث تجزیه رنگدانه های تاتو شده و به مرور زمان این رنگ ها جذب پوست شده و از بین می روند. از موارد استفاده دستگاه کیوسوئیچ میتواند از بین برنده انواع لک های صورت مانند لک های ملاسما از بین بردن انواع لک و کک و مک. از بین بردن انواع لک در زنان به دلیل تغییرات هورمونی. از این دستگاه می توان برای پاک کردن انواع خالکوبی و خال استفاده کرد. این دستگاه یکی از معدود دستگاه های پاک کننده خالکوبی است که جای زخم باقی نمی گذارد. همچنین می تواند به پاکسازی و روشن شدن پوست کمک کند. بنابراین مهمترین عملکرد تجهیزات کیوسوئیچ حذف انواع تاتو و تاتو می باشد. تجهیزات کیوسوئیچ که در ابتدا طراحی و تولید شده بود، ظرفیت تمیز کنندگی پایینی داشت.

با گذشت زمان کاستی های تجهیزات ساخت جبران شده است و امروزه تجهیزات کیوسوئیچ به راحتی می توانند تاتو هایی با رنگ های مختلف را پاک کنند.

دستگاه کیوسوئیچ مناسب چه افرادی است؟

دستگاه کیوسوئیچ مناسب چه افرادی است؟ ویٰژگی های این دستگاه از 3 پروب تشکیل شده است. پروب های مختلف دستگاه می تواند مشکلات پوستی مختلف را برطرف کند. پروب 532 نانومتری می تواند انواع لکه های روشن روی پوست را درمان کند. برای از بین بردن لکه های سیاه می توان از کاوشگر 1064 نانومتری استفاده کرد. این دستگاه دارای ویژگی دیگری است که باعث محبوبیت و استفاده بیشتر آن می شود. این پروب دارای طول موج 1320 نانومتر است و می توان از آن برای تمیز کردن و پاکسازی پوست استفاده کرد. می توانید از این عطر برای پاک کردن تاتو پس از لیزر درمانی استفاده کنید تا جایی روی پوست باقی نماند.

لکه های صورت به دلیل تفاوت های ظریف در رنگدانه های پوست ایجاد می شوند، با افزایش رنگدانه، پوست تیره می شود و در نتیجه لکه یا کلواسما ایجاد می شود. لکه ها همچنین می توانند در اثر عواملی مانند تغییرات هورمونی، عوامل داخلی، سن و استفاده از برخی داروها ایجاد شوند. عملکرد درمان این سیستم این است که در کسری از ثانیه پس از تابش لیزر به خالکوبی و رنگدانه خالکوبی هدف، ذرات رنگدانه توسط پالس ترک بمباران می شوند.

این ذرات رنگدانه خرد شده توسط ماکروفاژهای پوست (سلول هایی با توانایی بلع اجسام خارجی) شکسته شده و از طریق سیستم لنفاوی دفع می شوند. دلیل این انفجار این است که پس از پرتاب لیزر، یک شات قدرتمند و نافذ در کسری از ثانیه باعث ایجاد اختلاف آنی و سریع در ناحیه مورد نظر می شود و این اختلاف دما باعث بمباران رنگدانه و خالکوبی و تاتو می شود. به علاوه این طول موج با تجزیه سلول های رنگدانه باعث تحریک و تولید کلاژن می شود که این اثر برای ترمیم و نوسازی پوست پس از لایه برداری پوست و رشد سلول های جدید و همچنین کاهش منافذ باز پوست بسیار موثر و کارآمد است.

مزایا استفاده دستگاه کیوسوئیچ

شستشو استاندارد طلایی برای پاک کردن خالکوبی است که نتایج عالی و قابل پیش بینی و ایمنی خوبی را برای بیماران به ارمغان می آورد. با استفاده از این روش، پالس های لیزر پرقدرت می توانند در کسری بسیار کوتاه از ثانیه وارد پوست شده و رنگدانه های ناتو را مورد هدف قرار دهند. قسمتی از خالکوبی توسط لیزر شکسته می شود و این قسمت ها در اختیار ماکروفاژهای پوست قرار می گیرد و پس از قورت دادن این قسمت ها توسط ماکروفاژها از محیط خارج شده و توسط سیستم لنفاوی از بدن خارج می شود. در طول سال‌ها، بسیاری از تکنیک‌های حذف خالکوبی مانند درم ابریژن، سوپرپوزیشن، انجماد، لیزر دی اکسید کربن، جراحی و غیره توسعه یافته و مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

با این حال، استفاده از لیزرهای کیو سوئیچ با عوارض جانبی کم و تاثیری انقلابی، دنیای پاک کردن خالکوبی را ایجاد کرد و سایر روش های قدیمی را تحت تاثیر قرار داد. ترکیب رنگ های زیادی برای حامل های مختلف تاتو وجود دارد و این مواد می توانند مواد گیاهی یا شیمیایی باشند. دلیل دقیق باقی ماندن خالکوبی در پوست مشخص نیست، اما واضح است که این مواد برای مدت طولانی در فیبروبلاست ها، ماکروفاژها و سلول های بافتی در درم باقی می مانند اما اگر تاتو به سطح پوست تزریق شود، آن را به دنبال اپیدرم دوره ای. با استفاده از لیزر کیو سويیچ، مقدار زیادی نور متمرکز می تواند در نانوثانیه وارد پوست شود و به طور انتخابی رنگ خاصی را با توجه به طول موج لیزر هدف قرار دهد.

مزیت این روش این است که فقط قسمت رنگی مربوط به طول موج لیزر وارد پوست می شود که هدف آن محافظت از بافت های جانبی در برابر سوختگی است. سه عدد سوئیچ کیو با طول موج های مختلف، قدرت نفوذ متفاوت و جذب رنگ متفاوت می تواند تاتو را پاک کند.

مراقبت های بعد استفاده دستگاه کیوسوئیچ

مراقبت های بعد استفاده دستگاه کیوسوئیچ بعد از دستگاه کیوسوئیچ تاتو، پوست ملتهب و قرمز می شود و به مرور زمان شروع به التیام و پوسته پوسته شدن می کند. درمان طولانی مدت لازم است پس بهتر است تا پایان درمان صبور باشید. بعد از لیزر کیوسویچ تا پایان دوره نقاهت از تابش مستقیم نور خورشید خودداری کنید، زیرا نور خورشید باعث ایجاد کک و مک روی پوست می شود. توجه: اگر بعد از زخم پوست شما گوشتی شد از این وسیله استفاده نکنید. مراقبت های بعد از استفاده دستگاه کیوسوئیچ به شرح زیر می باشد: 1- اولین توصیه بعد از درمان با دستگاه لیزر کیوسوئیچ؛ بستن زخم و بانداژ در وضعیت تمیز و مرتب. 2- تا زمان بهبودی محل درمان، زخم و تاول ها را دستکاری و مالش ندهید. 3- محل را به مدت 4 هفته دور از نور خورشید و دمای بالا نگه دارید در عرض 48 -4 ساعت از استفاده از لایه بردارها، محصولات مراقبتی، هیدروکینون، وزوز گوش موضعی و سایر مواد و داروها خودداری کنید. 5- از بتامتازون چشمی به مدت 3 روز روی ناحیه تحت درمان استفاده کنید 6- تا چند روز پس از درمان از شنا، سونا و حمام آب گرم خودداری کنید 7- استفاده منظم از کرم ها و پمادهای مخصوص بعد از لیزر کیوسویچ 8-بعد از لیزر قسمتی از پوست که عمل لیزر روی آن انجام م شود را با آب ولرم و صابون شستشو کنید و سپس پوستتان را با ملایمت خشک‌کنید.

لیزر و کیو سوییچ محلی روشن و خاموش می شوند آن را از بالا انجام دهید، آن را با آب گرم و صابون بشویید، سپس بگذارید خشک شود و بعدا این کار را انجام دهید از جراحی لیزر گرفته تا مرطوب کننده ها و کرم های درمانی تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید. تا یک هفته از نور خورشید دور بمانید و در جای خود بمانید از کرم ترمیم کننده استفاده کنید. باید در تمام طول روز ضد آفتاب باشد حتی اگر خورشید نتابد. تا سه روز پس از جراحی تزریق در محل اجتناب کردن.

تعداد جلسات کاربرد دستگاه کیوسوئیچ

مهم ترین نکته برای خرید دستگاه کیوسوئیچ جدید، انتخاب بهترین برند تجهیزات کیوسوئیچ است. چگونه می توانیم بهترین تجهیزات کیو سوئیچ را انتخاب کنیم؟ از آنجایی که دستگاه کیو سوئیچ مانند سایر دستگاه های لیزر در تماس مستقیم با پوست بیمار است، کیفیت دستگاه بسیار مهم است. خرید تجهیزات کیوسوئیچ از یک شرکت معتبر که به شما گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهد می تواند به عنوان گواهی بر کیفیت تجهیزات مربوطه مورد استفاده قرار گیرد. معمولاً همه تجهیزات دارای نمونه آزمایشی هستند که می توانید قبل از خرید از آن برای اطمینان از کیفیت تجهیزات استفاده کنید. دستگاه لیزر تاتو کیوسوییچ وارداتی است.

بنابراین قیمت آن به طور مستقیم تحت تاثیر دلار قرار دارد. بنابراین در زمان خرید دستگاه لیزر کیوسوئیچ بهتر است استعلام قیمت روز دستگاه را داشته باشید. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند از لیزرهای کیوسوییچ نهایت استفاده را ببرید. در زیر به معرفی این نکات می پردازیم: قبل از شروع درمان، از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. علاوه بر این، از آنجایی که ممکن است در طول فرآیند لیزر درد وجود داشته باشد، چند روز قبل از شروع درمان، ناحیه آسیب دیده با پماد یا ژل مخصوص بی حس می شود.

درمان به این صورت است، ممکن است در ابتدا تورم و کبودی خفیفی در ناحیه تحت درمان وجود داشته باشد. اما در نهایت پس از حدود یک هفته، رنگدانه پوست به تدریج از بین می رود. لطفا توجه داشته باشید که از بین بردن لکه های پوستی به ناحیه تحت درمان نیز بستگی دارد.

سفارش خرید دستگاه کیوسوئیچ سالنی

سفارش خرید دستگاه کیوسوئیچ سالنی فروش و تولید کاسه نمد در ایران توسط مرکز پخش و عرضه آن انجام می‌شود که خریداران می‌توانند انواع این محصولات را با قیمت مناسب و کیفیت عالی از این مراکز تهیه نمایند. برای خرید دستگاه کیوسوئیچ سالنی به صورت عمده در بازار از طریق مراکز پخش و فروش مستقیم آن اقدام نمایید. خریداران به ویژه خریداران عمده که به دنبال خرید در حجم بالا و قیمت ارزان هستند می توانند با این مراکز در ارتباط باشند و پس از دریافت اطلاعات لازم راجع به قیمت ها و شرایط پرداخت، اقدام به خرید این محصولات نمایند.

در ایامی از سال مراکز عرضه دستگاه کیوسوئیچ در بازار سرتاسر کشور به فروش استثنایی محصولات خود می پردازند. خریداران در این ایام سال می توانند علاوه بر این که از تخفیفات استفاده نمایند، محصول مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و سود بیشتر خریداری کنند. در سال های اخیر به دلیل فروش دستگاه کیوسوئیچ ارزان قیمت در بعضی از مرکز های خرید و فروش، خریداران این کالا، اقدام به تهیه این محصول به صورت عمده کرده اند. بسیاری از این خریدار ها انواع این کالا ها را به صورت مستقیم از برخی شعبه های مختلف فروش تهیه می کنند.

در بازارهای ایران نیز این محصولات با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان به صورت عمده یا جزئی به فروش می رسند. این امر موجب شده است تا بسیاری از فروشندگان به این بازار برای تهیه مایحتاج خود مراجعه کنند. در سال های اخیر به دلیل فروش محصولات ارزان قیمت در بعضی از مرکز های خرید و فروش، خریداران این کالا، اقدام به تهیه این محصول به صورت عمده کرده اند.توزیع دستگاه کیوسوئیچ سفارش دستگاه کیوسوئیچ و دستگاه کیوسوئیچ باکیفیت در سایت موجود است.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.