مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز فروش دستگاه لیزر مو صورت

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه مناسب برای لیزر مو صورتتوزیع مستقیم دستگاه لیزر مو صورت

دستگاه لیزر مو صورت یک دستگاه همه چیز تمام است. امروزه می توانید طیف وسیعی از دستگاه ها و روش های درمانی زیبایی را برای استفاده در عکس با استفاده از نور شدید پالس پیدا کنید. همه روش های عمل اپیلاسیون در خانه پوست شما را صاف و بدون مو می کند. مجموعه ما اکثر مراکز فروش دستگاه لیزر مو صورت خود را به صورت غیر حضوری و برای ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود آماده کرده است.

مراکز فروش دستگاه لیزر مو صورت

دستگاه مناسب برای لیزر مو صورت

دستگاه مناسب برای لیزر مو صورت سوالاتی هستند که ذهن همه طرفداران زیبایی را اشغال کرده است. دستگاه مناسب برای لیزر مو صورت چیست؟ چگونه می توانید بین لیزر و حذف نور پالس شدید (IPL) موهای زائد تصمیم بگیرید؟ آیا لازم است همیشه به یک مرکز زیبایی مراجعه کنید یا می توانید خودتان در خانه به همان اندازه موثر این کار را انجام دهید؟

تفاوت اساسی بین لیزر موهای زائد و نور شدید پالس (IPL) در نوع نور است. نور شدید پالس (IPL) از یک منبع نور پالس پهن باند تشکیل شده است، در حالی که لیزر موهای زائد یک منبع نور منسجم تک رنگ است. هر دو روش عکس برداری در خانه، ملانین موجود در فولیکول مو را هدف قرار می دهد و نتایج دائمی را می توان از هر دو روش درمان اپوپیلاسیون عکس انتظار داشت.
چه چیزی را ترجیح می دهید، در خانه یا در مرکز زیبایی اپیلاسیون کنید؟ انجام خودتان در خانه باعث صرفه جویی در وقت می شود، اگرچه در ابتدا مجبورید بیشتر اوقات این کار را انجام دهید. یک درمان از بین بردن مو در یک مرکز زیبایی شامل دانش یک متخصص است و می تواند نتایج سریع تری به همراه داشته باشد. در هر دو مورد، نتایج مشابه خواهد بود: کاهش محسوس موهای بدن.

توزیع مستقیم دستگاه لیزر مو صورت

توزیع مستقیم دستگاه لیزر مو صورت مجموعه ما اقدام به توزیع دستگاه لیزر مو صورت بدون واسطه و مستقیم نموده است. درمان حرفه ای فوتو اپیلاسیون با لیزر موهای زائد با انتخاب بیشتری انجام می شود و اجازه می دهد تا مقدار زیادی انرژی به جای پوست اطراف بر روی فولیکول مو متمرکز شود. به همین دلیل، لیزر حرفه ای نتیجه سریع می دهد و برای رنگ های تیره پوست توصیه می شود. انرژی، فرکانس و رنگ مو از عوامل موثر در درمان فتوسپیلاسیون هستند، در حالی که منبع نور، لیزر موهای زائد یا عکس های پالسی، نقش کمتری دارد.
نور پالس (IPL) و پالس های لیزر از طریق ملانین به ریشه مو می رسند. این تحریک باعث “آسیب” ریشه می شود که پس از چندین جلسه درمانی، رشد موهای بیشتری را کند می کند. موهای تیره و پوست روشن ترکیب کاملی برای موثرترین نتایج است.

محمد حسن زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد حسن زاده

راه های ارتباطی:

986142548161+

986142548162+

986142548163+

986142548164+

986142548165+

986142548166+

06142547102

کلیک کنید

06142547102

beautyskinmed@

beauty_skin_med@

info@beautyskinmed.com

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید