مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

مراکز فروش دستگاه الکساندرایت

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی ویژگی های دستگاه الکساندرایتنحوه ی عملکرد دستگاه لیزر الکساندرایت ترکیبیاطلاعاتی درباره ویژگی دستگاه الکساندرایتصادرکنندگان دستگاه لیزر الکساندرایت

رفع موهای زائد بدن یک دغدغه اساسی برای بسیاری از مردم دنیا می­باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علوم، انتظارات زیادی از پزشکان در مورد رفع موهای زائد بدن می­رود. پس بهتر است با مطالعه تکنولوژی روز دنیا و شناخت کافی از انواع دستگاه­ لیزر مو، بتوان پیشنهادهای بهتر و موثرتری را برای متقاضیان ارائه داد. پس بهتر است بدون عجله کردن و داشتن اطلاعات کافی، سراغ بهترین و موثرترین روش حذف موهای زائد بروید. در این جا سعی کرده­‌ ایم توضیحاتی مختصر دربارۀ انواع دستگاه الکساندرایت و نحوۀ عملکرد آن ها بیان نمائیم.

مراکز فروش دستگاه الکساندرایت

بررسی ویژگی های دستگاه الکساندرایت

بررسی ویژگی های دستگاه الکساندرایت ابتدا لازم است دربارۀ تقسیم بندی انواع صادر کنندگان دستگاه لیزر الکساندرایت و تفاوت های آن ها توضیحاتی مختصر بیان نمائیم.

لیزر الکساندرایت: این نوع دستگاه‌ ها دارای با طول موج 755 نانومتر کار می کنند که به دلیل این که در ساختمان آن ها از سنگ یاقوت یا الکساندرا استفاده شده است، دارای کیفیت بالایی هستند و عمدتا برای لیزر موهای زائد استفاده می شوند. نور لیزر این نوع دستگاه متمایل به سرخ و در محدوده مادون قرمز است که بیش ترین کاربرد آن ها در رفع موهای زائد می باشد و گاهی با کوتاه کردن پهنای پالس و زمان تخلیه در هدف این نوع دستگاه‌ ها میتوان برای از بین بردن رنگدانه‌ های پوستی، تتو و یا کک و مک استفاده کرد.

لیزر الکساندرایت اندیاگ: این نوع دستگاه در دو طول موج 755 نانومتر و 1064 نانومتر کار می کند و در حال حاضر دارای تنوع بیش تری به نسبت سایر دستگاه های الکس سرد است. علت تمایل بیشتر شرکت ها برای ساختن این دستگاه این است که می تواند علاوه بر لیزرموهای زائد، به درمان های پوستی نیز بپردازد. این نوع دستگاه‌های دارای لیزر الکساندرایت و اندیگ می باشند که از طریق کوتاه کردن پهنای پالس لیزر اندیگ به رفع کک و مک، جای زخم، جای جوش، رفع عروق واریسی و سایر پیگمنت های پوستی می پردازد. این نوع دستگاه ها در حال حاضر محبوب ترین نوع الکساندرایت ترکیبی های لیزر دنیا هستند و اکثر کلینیک های معتبر دنیا از این نوع فروش دستگاه الکساندرایت ها استفاده می کنند.

نحوه ی عملکرد دستگاه لیزر الکساندرایت ترکیبی

نحوه ی عملکرد دستگاه لیزر الکساندرایت ترکیبی رفع موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندریت از طریق طول موج 755 با پالس بلند انجام می شود این طول موج به طور مستقیم به فولیکول مو می رسد و از اپیدرم پوست عبور می کند انرژی ناشی از لیزر را فولیکول مو می تواند به راحتی جذب کند و گرم شود که این موجب گردیده از ریشه ساقه و فولیکول مو از بین برود.

بهترین گزینه برای افرادی می باشد که پوست روشنی دارند و افرادی که پوست تیره دارند باید از دستگاه لیزر الکساندرایت مجهز به سیستم خنک کننده استفاده کنند تا لکه و سوختگی روی پوست آن ها ایجاد نشود این دستگاه بیشترین تاثیر را روی رنگدانه ها دارد و این به دلیل عمق نفوذ کم آن می باشد که در طیف مادون قرمز طول موج آن 755 نانومتر است.

این دستگاه به عنوان لیزر با نور قرمز شناخته می شود که می تواند موهای زائد را با قدرت فراوانی از بین ببرد و روی پوست های روشن به طور ویژه عمل می کند این دستگاه لیزر مو روی تمام نواحی بدن مانند بیکینی، زیر بغل، ساق پا و ران، ساعد و بازو، صورت و…. قابل استفاده می باشد.

برای حذف موهای ضخیم و موهای نازک به ترتیب به 6 تا 8 جلسه و 8 تا 12 جلسه زمان لازم می باشد در حالت Q-switch لیزر الکساندرایت می تواند پالس های کوتاه با اشعه های با توان بالا را منتشر کند به همین دلیل به راحتی می تواند به رفع موهای زائد کل بدن کمک کند.

اطلاعاتی درباره ویژگی دستگاه الکساندرایت

اطلاعاتی درباره ویژگی دستگاه الکساندرایت مقدار طول موجی که دستگاه ­‌های لیزر تولید و تابش می‌­ کنند یکی از مهم‌ ترین و اساسی ترین مواردی هست که در کاربردهای دستگاه لیزر اثرگذار می ­‌باشد. به لیزرهایی که در بازۀ طول موج 710 تا 800 نانومتر کار می کنند، لیزر الکساندرایت گفته می‌­شود.

سیستم خنک کنندگی انواع دستگاه الکساندرایت آب است و معمولا با ژل کار می کنند و اگر دارای استاندارد های لازم و ساخت کمپانی های معتبر اروپایی و آمریکایی باشند (که معمولا بالای 60 هزار دلار قیمت دارند) می توانند جواب دهی بهتر و سرعت عمل بیش تری نسبت به سایر دستگاه ها داشته باشند.

بعضی از خصوصیات دستگاه لیزر الکساندرایت به شرح ذیل است:

دارای سیستم خنک کننده کپسولی و قابلیت نصب خنک کننده زیمر آلمان.

اعمال دردهای قابل تحمل؛ به ندرت مشاهده شده است که دردها قابل تحمل نباشد، که در این مورد از پماد موضوعی استفاده می ­گردد.

ایجاد التهاب موقتی متورم شدن فولیکول مو (که نشان گر موفقیت پروسه لیزر مو می ­باشد.

باید توجه کرد که بعد از عمل لیزر نباید پوست را در معرض نور آفتاب قرار داد و همچنین از حمام کردن تا 12 ساعت بایستی پرهیز شود.

عوارض جانبی درمان یا لیزر الکساندرایت معمولاً جزیی است و شامل موارد ذیل می‌ شود:

درد حین درمان با استفاده از وسایل سرمایشی خنک کننده پوست و در صورت لزوم پماد بی‌حسی کاهش می‌یابد.

صادرکنندگان دستگاه لیزر الکساندرایت

صادرکنندگان دستگاه لیزر الکساندرایت توزیع بی واسطه دستگاه الکساندرایت با هدف افزایش میزان محصول فروخته شده به وفور توسط فعالان مختلفی که در این عرصه فعالیت می کنند انجام می شود علاوه بر این مزیت های استفاده از دستگاه الکساندرایت باعث شده توزیع آن از رونق خوبی برخوردار باشد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • در عمق مناسبی نفوذ لیزر الکس می باشد به دلیل سرعت بالایی که دارد باعث می شود سرعت درمان افزایش یابد.
  • به رفع مشکلات پوستی زیادی کمک خواهد کرد زمان بهبودی را کوتاه می کند قدرت عملکرد فوق العاده ای دارد هیچ گونه لکه و سوختگی روی پوست به جای نمی گذارد.
  • امکان مشاهده نتایج چشمگیری در جلسات درمانی کم وجود دارد عوارض آن بسیار کم می باشد.
  • نواحی مورد نظر را با وسعت زیادی تحت پوشش می دهد که این به نوبه خودش باعث می شود تعداد جلساتی که برای سوختن موها استفاده می شود کاهش یابد.
  • در رنگ های طیف سفید تا زیتونی و جنس های مختلف پوست قابل استفاده می باشد و حجم وسیعی از موهای زائد را از بین می برد و برای تمام موهای نازک و ضخیم قابل استفاده می باشد.
  • بهترین کاندید برای رفع موهای زائد روشن می باشد موهای زائد نواحی وسیع بدن مانند سینه و کمر را می تواند از بین ببرد.
  • تمام استاندارد های بین المللی در ساخت آن رعایت شده است در کمترین جلسات می تواند موهای زائد را به نحوه موثری از بین ببرد و همین ها باعث شده اند خرید لیزر الکساندرایت نابلکس همیشه و در هر شرایطی از بازار گرمی برخوردار باشد.
مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.