مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

مراکز خرید دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت لیزر الکساندرایت و لیزر الکس دایود چیست؟پخش انبوه دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

مراکز خرید دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال، فضایی را ایجاد کرده اند که خرید دستگاه لیزر با سهولت و سرعت خاصی همراه شود. این مراکز به دنبال جذب مشتریان بیشتر به خرید این محصولات بوده و به این منظور سعی کرده اند از روشهای مختلفی استفاده کرده و نظر مشتریان را با خود همراه نمایند. در این مراکز خرید انواع مختلفی از دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال با ظرفیت ها و مدل های متنوعی به معرض مشاهده و خرید علاقمندان قرار گرفته و لذت خریدی مطمئن را به آنها ارزانی می دارد.

مراکز خرید دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

تفاوت لیزر الکساندرایت و لیزر الکس دایود چیست؟

تفاوت لیزر الکساندرایت و لیزر الکس دایود چیست؟ با توجه به اینکه امروزه لیزر کردن یک روش بسیار موفق برای از بین بردن موهای زائد در بدن بوده، انواع و اقسام دستگاه های لیزر در بازار وجود دارند که بسیاری از مراکز از جمله واحدهای ارائه دهنده خدمات آرایشی و بهداشتی، به صورت ویژه از آن بهره مند می شوند.

دستگاه لیزر الکساندرایت و دستگاه الکس دایود از نمونه های جدید و کارآمد دستگاه های لیزر مو بوده که با قابلیت های گسترده ای به بازار ارائه شده و توانسته نظر همگان را به خود جلب نماید. اما آیا می دانید تفاوت این دو دستگاه در چیست؟

مقایسه دستگاه لیزر الکساندرایت با لیزر الکس دایود:

  • طول موج هایی که دستگاه لیزر مو الکساندرایت می تواند از خود ساتع نماید، 800 تا 810 نانومتر است. در حالی که طول موج های لیزر الکس دایود، 755 نانومتر می باشد.
  • از بین بردن موهای ضخیم و تیره ای که در بیکینی و یا در قسمت کمر وجود دارد، کار دستگاه دایود بوده و برای از بین بردن موهای نقاط روشن در بدن بهتر است از لیزر الکساندرایت استفاده شود.
  • دستگاه لیزر دایود، نسبت به دستگاه الکساندرایت، عوارض بیشتری از جمله سرخی و تورم ایجاد می کند که البته در مدت کوتاهی قابل درمان خواهد بود.

پخش انبوه دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

پخش انبوه دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال پخش انبوه دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال، از طریق روشهای مختلفی که برای آن در نظر گرفته ایم، در مدت زمان نه چندان طولانی انجام می شود. به این منظور، روشهای فروش آنلاین پیشنهاد می شود؛ چرا که مشتریان با سهولت در مراجعه و ثبت سفارشات خود روبرو خواهند بود و این موضوع از هر نظر حائز اهمیت می باشد.

در پخش دستگاه لیزر به صورت انبوه، قیمت ها به صورت خودکار کاهش چشمگیری را نشان می دهد تا بدین ترتیب مشتری بتواند پس از خرید آن را با قیمت های واقعی به دست مصرف کننده برساند و زمینه بهره مندی ایشان را به بهترین شکل ممکن فراهم سازد.
این دستگاه ها که از نظر کیفی مورد تائید هستند، می توانند در مصارف مختلف مورد استفاده ما بوده و قابلیت های گسترده ای را به نمایش بگذارند.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.