مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

قیمت مناسب دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو

آنچه در این مقاله می خوانید...

تعداد شات دستگاه لیزر مو زائد سیلک پروفروش انواع دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو

استفاده از دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو یکی از بهترین روش ها برای رهایی از موهای زائد می باشد که این این دستگاه از پرتوهای متمرکز نور برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می کند. در این روش نور لیزر به صورت مستقیم، به فولیکول مو برخورد می کند و آن ها را تخریب می کند، فولیکول شامل کیسه های کوچکی درون پوست است که مو در آن جا رشد می کند. دستگاه لیزر مو زائد حرفه ای لیزر با استفاده از گرما این کیسه های کوچک را نابود و یا تخریب میکند.

قیمت مناسب دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو

تعداد شات دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو

تعداد شات دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو لیزر موهای زائد دارای سرعت بیشتری به نسبت روش های دیگر برای رفع موهای زائد می باشد ولی بستگی به وسعت ناحیه مورد نظر هم دارد. در روش لیزر موهای زائد به نسبت وکس کردن یا اصلاح نتایج ماندگاری بسیار بالاتری دارند. در لیزر موهای زائد اگر باز هم موهای زائد رشد نمایند دیگر همانند قبل نیستند و نازک تر و دارای تراکم کمتری به نسبت قبل خواهند بود.

در حال حاضر جدید ترین دستگاه لیزر الکساندرا یکی از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد در جهان می باشد. این دستگاه دارای قابلیت تنظیم طول موج و انرژی برای از بین بردن موهای زائد می باشد، این دستگاه با هر نوع پوست و مویی سازگاری لازم را دارد. دستگاه الکساندرایت دارای طول موجی منحصر به فرد می باشد و به خاطر همین موج می تواند همه انرژی لیزر را در جایی متمرکز کند و در یک جهت یکسان حرکت کند. انرژی و طول موج قابل تنظیم در دستگاه های الکساندرایت باعث می شود پوست کمترین آسیب را ببیند

فروش انواع دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو

فروش انواع دستگاه لیزر مو زائد سیلک پروتولید دستگاه‌های لیزر مختلف توسط شرکت‌های گوناگون رقابتی تنگاتنگ را بین همه ی برند های مختلف ایجاد کرده است. شکی نیست که تمام کلینیک‌ها سعی می‌کنند مراجعان خود را به بهترین وجه ممکن و با رعایت اصول استاندارد مراقبتی و بهداشتی درمان کنند. یکی از موثر ترین عوامل در موفقیت آنها، نوع دستگاه لیزری است که مورد استفاده قرار می دهند.

خرید دستگاه لیزر های خانگی و صنعتی امروزه طبق نیاز های زیاد مردم بسیار رایج شده است. البته اخیرا دستگاه های جدیدتر الکساندریت به بازار آمده‌اند که می‌توانند تمام تیپ‌های پوستی را تحت پوشش خود قرار دهند و در این بخش پیشرفت چشم گیر و روز افزونی داشته‌اند. قیمت دستگاه لیزر در این مجموعه بسیار مناسب است. جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.