مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

قیمت مناسب دستگاه لیزر صورت دایود

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش کار دستگاه لیزر صورت دایودفروشندگان انواع دستگاه لیزر صورت دایود

استغاده از دستگاه لیزر صورت دایود به یکی از بهترین روش های از بین بردن موهای زائد تبدیل شده است. در سال های اخیر تقاضا برای دستگاه های لیزر صورت به طرز چشمگیری افزایش یافته است زیرا استفاده از آن بسیار آسان است. ابه کارگیری این دستگاه علاوه بر از بین بردن موهای صورت به صاف شدن پوست نیز بسیار کمک می کند و می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس افراد شود. جهت خرید بهترین انواع لیزر صورت به صورت جزئی و عمده می توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت مناسب دستگاه لیزر صورت دایود

روش کار دستگاه لیزر صورت دایود

روش کار دستگاه لیزر صورت دایود با استفاده از فناوری نیمه هادی، این دستگاه نور قرمز را در محدوده قابل مشاهده منتشر می کند که می تواند موثرترین نور برای از بین بردن سلول های مو باشد. در دستگاه دایود، لیزر در کسری از ثانیه پالس می کند. این اشعه های نور توسط رنگدانه های موجود در پیاز مو جذب می شوند و با تبدیل انرژی نور به انرژی گرمایی در هنگام برخورد، فولیکول های مو را گرم می کنند تا ریشه های مو کاملاً از هم بپاشند. به این فرآیند الکترو ترمولیز گفته می شود.

انرژی حاصل از دستگاه لیزر دایود مستقیماً وارد این فولیکول ها می شود و در مقایسه با سایر دستگاه ها کمترین آسیب را به پوست اطراف وارد می کند. به دلیل این نوع عملکرد، هرچه رنگدانه های بیشتری در فولیکول مو وجود داشته باشد، یعنی هرچه موها تیره تر باشند، لیزر موثرتر است و از طرف دیگر می توان نتیجه گرفت که لیزر مو در کسانی که موهایشان خاکستری است نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

فروشندگان انواع دستگاه لیزر صورت دایود

فروشندگان انواع دستگاه لیزر صورت دایود یکی از راه های خرید کردن با قیمت مناسب، انجام آن به صورت عمده است. شما میتوانید با مراجعه به سایت های معتبر دستگاه لیزر درجه یک را با بهترین قیمت تهیه کنید و همچنین در وقت خود صرفه جویی کنید و یا اینکه با مراجعه حضوری به دفاتر مرکز فروش این محصولات، دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنید. قیمت دستگاه لیزر با توجه به پارامتر های متفاوت بررسی می شود. وارداتی بودن و یا تولید داخلی بودن یکی از مولفه های تعیین قیمت در دستگاه لیزر می باشد. کیفیت و خلوص مواد یه کار رفته، برند های شناخته شده و خوش نام، نشان استاندارد ملی و بین المللی، در قیمت دستگاه لیزر موثر می باشد.

گفتنی است که دستگاه های لیزر استاندارد در بازار های جهانی همیشه مشتری زیادی دارند. فروشندگان دستگاه لیزر در تلاش هستند تا محصولی با کیفیت و هم چنین مرغوب را به دست مشتریان برسانند تا علاوه بر جلب رضایت آنها بتوانند بازار این محصول را داغ نگه دارند. مراکز زیادی وجود دارند که این محصولات را به فروش می رسانند. اما برای خرید محصولات با قیمت مناسب، بهتر است به کارخانه های تولیدی آن، نمایندگی های مجاز یا مراکز اصلی فروش این محصولات مراجعه کرد.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.