مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

قیمت فروش دستگاه لیزر دایود

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع دستگاه لیزر دایودتولید کننده دستگاه لیزر دایود

لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد می باشد که در این روش از پرتوهای متمرکز نور برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می گردد. در این روش نور لیزر به صورت مستقیم، به فولیکول مو برخورد می کند و آن ها را تخریب می کند. فولیکول شامل کیسه های کوچکی درون پوست است که مو در آن جا رشد می کند. برای لیزر موی بدن نیاز به یک دستگاه لیزر مو مناسب داریم که ما در این مطلب درمورد دستگاه لیزر دایود که یکی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاهای لیزر موی بدن است صحبت میکنیم.

قیمت فروش دستگاه لیزر دایود

معرفی انواع دستگاه لیزر دایود

معرفی انواع دستگاه لیزر دایود

معرفی انواع دستگاه لیزر شامل دستگاه لیزر الکساندرایت، لیزر ND :YAG، دستگاه IPL، دستگاه لیزر ICE PLATINA PLUS و ICE PLATINUM زمان زیادی لازم است که در این مقال نمی گنجد. ما در این مقاله توضیحاتی راجع به دستگاه دایود میدهیم ک امیدواریم از این مطالب بهره کافی را ببرید. دستگاه لیزر دایود دارای طول موج ۸۰۰ نانومتر برای از بین برن موهای زائد می باشد. میزان جذب شدن طول موج این دستگاه در ملانین پوست به نسبت دستگاه الکساندرایت کمتراست اما عمق نفوذ بیشتری دارد.

یکی از ویژگی های مهم این دستگاه این است که با پوست ما ایرانی ها سازگاری خوبی دارد؛ همچنین دستگاه دارای تنظیماتی می باشد که برای از بین بردن موهای زائد برای پوست های تیره هم مناسب می باشد. از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به خنک کردن سطحی پوست در زمان لیزر نیز اشاره کرد. لیزر با استفاده از گرما کیسه های کوچک فولیکول مو را نابود و یا تخریب میکند.

تولید کننده دستگاه لیزر دایود

تولید کننده دستگاه لیزر دایود

تولید کننده دستگاه لیزر برای استفاده از دستگاه آن را طوری درست کرده که همه بتوانند با آن کار کنند. از مهم ترین فاکتور های مهم در انتخاب بهترین دستگاه لیزر موهای زائد می توان به سرعت دستگاه و میزان عمق نفوذ اشعه آن اشاره کرد. با توجه به پیشرفت علم پزشکی در زمینه های مختلف، دستگاه های مورد استفاده در روش های زیبایی نیز دچار تغییر و تحول بسیاری شده اند. خرید دستگاه لیزر مو در سال‌های اخیر بسیار پرطرفدار شده است.

دایود مانند دستگاه لیزر الکساندرایت یکی از فناوری‌های پیشرفته به کار گرفته‌شده در بسیاری از دستگاه‌های حرفه‌ای در کلینیک‌ها است. در مقایسه لیزر الکساندرایت با لیزر دایود، لیزر دایود را می‌توان به‌عنوان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد برای انواع تناژ رنگ پوست معرفی کرد. در ساخت برخی از لیزرهای خانگی از تکنولوژی دایود مشابه اما با سطح انرژی پایین‌تری نسبت به دستگاه‌های حرفه‌ای کلینیکی استفاده‌شده است. سطح انرژی پایین، گرمای کمتری به فولیکول‌های موارد کرده و درنتیجه مدت‌زمان درمان با دستگاه‌های خانگی طولانی‌تر از حد معمول می‌شود. جخت دریافت اطلاعات بیشتر و شرایط ویژه فروش با ما در تماس باشید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.