مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

قیمت فروش دستگاه لیزر آمریکایی ۲۰۱۸

آنچه در این مقاله می خوانید...

قدرت دستگاه لیزر آمریکایی چقدر است؟توزیع کننده دستگاه لیزر آمریکایی ۲۰۱۸

در دهه گذشته، رفع دائمی موهای زائد با استفاده از دستگاه های لیزر بسیار متداول شده و همه کشور های دنیا از جمله ایران از این تکنولوژی بی نظیر بهره مند شده اند. یکی از مطرح ترین شرکت های سازنده دستگاه لیزر، شرکت دایود (Diode) آمریکا بوده که دستگاه های ساخته شده توسط آن قدرت بالایی در از بین بردن مو های زائد دارند. قیمت دستگاه لیزر آمریکایی ۲۰۱۸ به نوع و قدرت آن بستگی دارد و انواع آن با کمترین قیمت های بازار در فروشگاه ما موجود می باشند.

قیمت فروش دستگاه لیزر آمریکایی 2018

قدرت دستگاه لیزر آمریکایی چقدر است؟

قدرت دستگاه لیزر آمریکایی چقدر است؟ مهم ترین فاکتور در تعیین قدرت دستگاه های رفع موی دائمی لیزر و همچنین بازدهی آن ها، قدرت اشعه لیزر ساطع شده از دستگاه است. هرچه شدت اشعه لیزر بیشتر باشد، موها با سرعت بالاتری تضعیف شده و از بین می روند. البته لازم است از دستگاه های استاندارد و معتبر مانند دستگاه لیزر دایود آمریکایی ۲۰۱۸ استفاده شود تا در کنار قدرت بالای اشعه، ایمنی کافی نیز در نظر گرفته شود تا از عوارض حاصل از تابش لیزر به پوست تا حد امکان جلوگیری گردد.

شیوه کلی کارکرد دستگاه های لیزر حذف موی زائد به این صورت است که با تحت تاثیر قرار دادن و تضعیف ملانین سیاه رنگ موجود در ریشه مو باعث از بین بردن ریشه مو و جلوگیری از رشد مجدد آن می گردد. از آنجایی که پوست اکثر خانم های ایرانی در دسته پوست های تیره قرار می گیرد، دستگاه های لیزر آمریکایی علاوه بر کارایی و قدرت بالاتر نسبت به سایر محصولات، تاثیر کمتری بر رنگدانه های موجود در پوست تیره گذاشته و به همین علت کمتر از سایر دستگاه ها باعث بروز سوختگی در سطح پوست می گردد.

طول موج این دستگاه ها در حد استاندارد و قدرتمند بوده و به همین دلیل نفوذ بالایی در پوست داشته که نتیجه آن، عوارض کمتری برای پوست های تیره بانوان ایرانی است. اشعه ساطع شده از دستگاه لیزر دایود آمریکایی مستقیما به فولیکول های موجود در ریشه مو اصابت کرده که علاوه بر شدت تمرکز انرژی بر روی ناحیه موردنظر ما، کمترین آسیب به پوست فرد وارد می گردد. یعنی هر دو فاکتور قدرت بالا و تابش بهینه و استاندارد اشعه لیزر در کنار هم در این دستگاه ها ارائه داده شده است.

توزیع کننده دستگاه لیزر آمریکایی ۲۰۱۸

توزیع کننده دستگاه لیزر آمریکایی 2018 مجموعه ما توزیع کننده دستگاه های لیزر آمریکایی ویژه حذف دائمی مو های زائد بدن بوده و محصولات خود را با ارائه ضمانت و کیفیت بالا در کنار قیمت بسیار مناسب و رقابتی که دلیل آن عرضه مستقیم و بدون واسطه می باشد، به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه می نماید. دستگاه های ما همگی ساخت کشور آمریکا بوده و جزء برند های معتبر و قابل اطمینان از نظر سلامت به شمار می روند. جهت درخواست خرید دستگاه ها لطفا با بخش فروش تماس حاصل فرمائید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.