مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

قیمت خرید دستگاه لیزر آمریکایی ۲۰۱۸

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه لیزر چیست و چه کاربردی دارد؟کارخانه تولید دستگاه لیزر آمریکایی ۲۰۱۸

دستگاه لیزر آمریکایی و یا همان دستگاه دایود یکی از محبوب ترین نوع دستگاه های لیزر است که در کلینیک های رفع موهای زائد نقش پر رنگی دارد. این دستگاه پیشرفته در ابعاد مختلفی است که با توجه به بهره گیری از علم و تکونولوژی برای هر فردی متفاوت است.

دستگاه لیزر آمریکایی به دلیل داشتن قدرت بالا خریداران زیادی را به خود جذب کرده است و قیمت آن بسته به کیفیت و مقاومت دستگاه متفاوت است. قیمت خرید دستگاه لیزر آمریکایی ۲۰۱۸ بسته به نوع خرید و قطعات استفاده شده در آن و اینکه از چه کشوری وارد شده است متغیر است .

قیمت خرید دستگاه لیزر آمریکایی 2018

دستگاه لیزر چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه لیزر چیست و چه کاربردی دارد؟ دستگاه لیزر در واقع وسیله ای است که سبب می شود موهای زائد به طور دائم حذف شوند و این امر بدون ایجاد آسیبی به پوست به انجام می رسد . از آن می توانیم در نقاطی از بدن مانند : زیر بغل ، سینه ، صورت ، نواحی بکینی استفاده کنیم که با توجه به نیاز هر فرد نوع آن متفاوت است ، هرچند بسته به وسعت ناحیه ی لیزر این امر نیز قابل تغییر است ، می توانیم بگوییم که بسته به تیپ پوستی هرفرد یا ضخامت موی آن تعداد جلسات متفاوت بوده است . این نوع از دستگاه در اندازه و انواع مختلفی تولید شده است که بسته به نیاز هرفرد کاربرد آن متفاوت است ، کاربرد آن بسته به نوع تیپ پوستی یا ضخامت مو ی فرد متغییر است .

از دستگاه های لیزر علاوه بر رفع موهای زائد می توانیم به رفع لک های پوستی و جای جراحی یا زخم و سوختگی هم بپردازیم .

دستگاه های لیزر دارای انواع مختلفی است که شامل : لیزر الکساندرایت ،لیزر دایود ،آی پی ال و …

در رابطه با دستگاه لیزر الکساندرایت باید بگوییم که این نوع از لیزر مناسب تیپ پوستی روشن با موهای تیره است . این دستگاه قابلیت نفوذ به عمق لایه میانی پوست را دارد ، با تابش اشعه به فولیکول مو ، سبب می شویم تا تخریب شود و رشد آن به کندی انجام پذیرد.

 

کارخانه تولید دستگاه لیزر آمریکایی ۲۰۱۸

کارخانه تولید دستگاه لیزر آمریکایی 2018 کارخانه تولید دستگاه لیزر امریکایی ۲۰۱۸ در اکثر شهر های ایران نمایندگی فروش دارد که محصولی با کیفیت بالا را در طیف نوری متمایزی ارائه می دهد، این کارخانه با توجه به سلیقه و نیاز مشتری انواع دستگاه را طی زمان کوتاه به دست خریدار می رساند.

برای اینکه در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی کنید بهتر است روش آنلاین را انتخاب کنید ، تا علاوه بر موارد گفته شده از خریدیبدون واسطه و به طور مستقیم نیز بهره مند گردید .

 

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.