مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

فروش دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیومقیمت انواع دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم

لیزر کردن موهای زائد، روش جدیدی است که به منظور از بین بردن این موها از روی سطح پوست بدن و افزایش زیبایی ابداع شده است. این کار با استفاده از تکنولوژی اشعه لیزر انجام می شود و طول مشخصی از این اشعه وارد پوست شده و ریشه مو ها را ضعیف کرده و به مرور از بین می برد. دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم به صورت کاملا مستقیم در مراکز فروش این محصول ارائه داده می شود.

فروش دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم

مشخصات دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم

مشخصات دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم اگر به دنبال یک راه کار کاملا مناسب برای حذف کردن همیشگی موهای زائد بدنتان هستید، ما به شما استفاده از دستگاه یشرفته و مدرن لیزر مو پلاتینیوم را پیشنهاد می دهیم. در ادامه این مطلب مشخصات کلی دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم را مورد بررسی قرار می دهیم. لطفا با ما همراه باشید.

دستگاه پلاتینیوم، وسیله ای است که طول موج های مختلفی از اشعه لیزر را متناسب با رنگ پوست و موی افراد تولید می کند و بر پوست آن ها می تاباند و بدین طریق ریشه موها را از بین می برد. این دستگاه را هم می توان به صورت شاتی و هم رولی مورد استفاده قرار داد.

هندپیس این دستگاه قابلیت تعویض کردن ندارد ولی برای رعایت کردن بهداشت شخصی، چندین سر قابل تعویض در داخل دستگاه وجود دارد. این دستگاه دارای کیفیت بسیار زیادی است، به طوری که در طول مدت استفاده هیچ نیازی به تعمیرات نخواهد داشت.

این وسیله در داخل خود یک بخش خنک کننده دارد، که در اثر تماس با پوست فعال می شود و سوزش ناشی از عمل لیزر را برطرف می کند. استفاده کردن از این دستگاه برای انجام لیزر موجب می شود که افراد درد و سوزش بسیار کمتری را حس کنند و در حین درمان اذیت نشوند.

قیمت انواع دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم

قیمت انواع دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم شرکت های صنعتی و وارداتی فعال در داخل کشور ما، انواع دستگاه لیزر مو زائد پلاتینیوم را به صورت عمده از تولید کننده آن خریداری می کنند، سپس در بازار های سطح کشور پخش کرده و به شکل تکی یا کلی به خریداران ارائه می دهند.

قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم به چند عامل بستگی دارد، که شامل درجه کیفی محصول و نوع عملکرد آن هستند. این دستگاه بر اساس روش سفارش و تعداد خرید هم نرخ های متفاوتی خواهد داشت.

بسیاری از تولید کنندگان و توزیع کنندگان برای از میان برداشتن واسطه ها و کاهش دادن نرخ محصول، از طریق بستر فضای مجازی به عرضه و فروش آن می پردازند. ما هم در این وب سایت برای راحتی و سهولت شما امکان سفارش و خرید این دستگاه از راه دور را فراهم نموده ایم.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *