مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

فروش انواع دستگاه لیزر مو زائد عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش استفاده دستگاه لیزر مو زائد عمدهفروشنده انواع دستگاه لیزر مو زائد عمده

همانطور که می دانید در چند سال اخیر استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد بسیار زیاد شده است.موهای زائد به موهای گفته می شود که بر خلاف خواسته ما در قسمت هایی از بدن رشد می کنن.و بر هر بار شیوع رشد ان ها افزایش می یابد به همین دلیل همه ی مردم سراغ راه حل اصولی ان رفتند که لیزر نام دارد.و همچنین مراکزی باز شده است که دستگاه لیزر مو زائد عمده به فروش می رسانند.

فروش انواع دستگاه لیزر مو زائد عمده

روش استفاده دستگاه لیزر مو زائد عمده

روش استفاده دستگاه لیزر مو زائد عمده خب ما دستگاه لیزر های متفاوتی داریم از جمله ان دستگاهای هستند که در کیلینیک استفاده می شوند و اکثریت مردم به ان ها مراجعه می کنن اما در کنار این نوع از دستگاه ها ما لیزر خانگی هم داریم که خب مسلمنا اشعه کمتری نسبت به لیزر های کیلینیک دارند و اما بازهم هستند خانم و اقایی که انتخاب می کنن این روند لیزر موهای زائد رو در خانه و با دستگاه های که اشعه کمتری دارند انجام بدند.
قبل از لیزر اگر قصد دارید که کل بدنتان را لیزر کنید که باید همه ی بدنتان رو شیوع کنید اما اگر فقط قصد دارید قسمتی از بدنتون رو لیزر کنید فقط همان تیکه را شیوع کنید کافی است.

دستگاه لیزر با اشعه خود ریشه موهای زائد رو می سوزاند و باعث رشد بسیار کمتر ان می شود اما بعضی اوقات امکان دارد که اشعه ان بالا باشد و قسمتی از بدن دچار سوختگی شود اما اصلا نباید نگران شوید این اتفاق یک امر طبیعی است و بعد از چند روزیا حتی چند ساعت کاملا جای سوختگی از بین می رود.

در حالت عادی باید هشت جلسه که تقریبا هر چهل و پنچ روز است به کیلینیک مراجعه کنی و بعد از 8 جلسه می توان گفت که رشد موهای زائد بسیار کم می شود اما از بین نمی رود و بستگی به موهای هر فرد باید هر چند ماه یک بار تمدید شود بعضی اوقات حتی اگر هر یک سال ونیم تمدید شود هیچ مشگلی بوجود نمی اید اما برای بعضی از افراد هر شش ماه یکبار بوده و وقتی نرفتن سرعت موها افزایش داشته است و نکته مهم این است که هر چه موها تیره تر باشد لیزر بیشتر اثر می کند.

فروشنده انواع دستگاه لیزر مو زائد عمده

فروشنده انواع دستگاه لیزر مو زائد عمده تولید دستگاه لیزر موهای زائد بسیار متنوع و با مارک های فروانی است که بهترین و محبوب ترین مارک دستگاه لیزر الکس دایود است.عرضه و فروشنده دستگاه لیزر در همه ی جای جهان و ایران صورت می گیرد و این محصول را با بهترین کیفیت ها روانه ی بازار های داخلی می کنند حتی کسانی که لازم دارند خریداری کنند.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.