مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

فروش انواع دستگاه لیزر مو رومیزی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدل های مختلف دستگاه لیزر مو رومیزیتولید کننده انواع دستگاه لیزر مو رومیزی

کاهش دائمی موهای زائد به سرعت به یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین روش های زیبایی در سراسر جهان تبدیل شده است به لطف درمان های لیزری، دیگر افراد مجبور نیستند از روش های انرژی گیر و زمان بری مانند اصلاح، وکس یا موچین که نیاز به تکرار مداوم دارند، استفاده کنند. اگر شما نیز می خواهید تمام نگرانی های خود از رشد موها را از بین ببرید و ظاهری زیبا و پوستی شفاف و درخشان داشته باشید، انواع دستگاه لیزر مو رومیزی بهترین انتخاب هستند.

فروش انواع دستگاه لیزر مو رومیزی

مدل های مختلف دستگاه لیزر مو رومیزی

مدل های مختلف دستگاه لیزر مو رومیزی تمام مدل های مختلف دستگاه لیزر مو از یک قطعه دستی استفاده می کنند که لیزر را بر روی پوست ساطع می کند. در انواع مدل های مختلف لیزر با طول موج خاص بر روی پوست تابیده می شود، از سطح پوست عبور کرده و به ریشه های فولیکول مو می رسد. نور لیزر توسط ساقه های مو و فولیکول جذب و تبدیل به انرژی گرمایی می شود. این انرژِی گرمایی فولیکول مو را از بین می برد، در نتیجه مو توانایی رشد مجدد خود را از دست می دهد و ما به هدف خود که از بین رفتن دائمی موهای زائد است، می رسیم.

همچنین انواع لیزرهای دیود از ژل های فراوادرمانی به عنوان واسطه استفاده می کنند. این ژل کمک می کند تا قطعه دستی به آسانی و نرمی در راستای پوست حرکت کند و در سطح پوست سر بخورد. این ژل پوست را خنک می کند و به همراه تکنولوژی خنک ساطع شده از نوک دسته کمک می کند تا فرد ناراحتی و گرمایی از جانب جریان لیزر از بین برنده موهای زائد احساس ننماید و از وارد آمدن هر گونه آسیبی به پوست ناشی از گرما جلوگیری شود و فرایند درمان راحت و بدون درد پیش رود.

به طور کلی افراد دارای 6 نوع پوست متفاوت هستند. می توانیم لیزر دیود را با خیالی آسوده بر روی تمام انواع پوست ها استفاده کنیم و موهای زائد را به طور دائمی از بین ببریم. در مقایسه با سیار روش های از بین بردن مو، انواع مدل های لیزر مو دیودی هیچ صدمه ای به پوست وارد نمی کنند و زخم و عوارض جانبی با خود به همراه نخواهند داشت.

تولید کننده انواع دستگاه لیزر مو رومیزی

تولید کننده انواع دستگاه لیزر مو رومیزی این مجموعه انواع دستگاه لیزر رومیزی دیود را با به روزترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و تحت نظارت برترین متخصصان و کارآزمودگان این حرفه تولید می نماید. این مجموعه یکی از مراکز برتر تولید کننده دستگاه لیزر مو به شمار می رود و انواع دستگاه لیزر مو رو میزی مرغوب و درجه یک را با بهترین عملکرد در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

فروش دستگاه لیزر نیز به طور مستقیم و بدون واسطه از سمت همین مرکز صورت می گیرد. مشاوران آگاه ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و شما را در انتخاب بهترین و مناسب ترین دستگاه که با نیازهای شما تطابق داشته باشد، راهنمایی می نمایند.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.