مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

فروش انواع دستگاه لیزر غلطکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای جامع دستگاه لیزر غلطکیفروشنده مستقیم دستگاه لیزر غلطکی

دستگاه لیزر غلطکی نوعی دستگاه از بین برنده موهای زائد بدن است که سر آن رولی یا غلطک مانند است و میتوان آن را به راحتی روی بدن حرکت داد و برای از بین بردن موهای زائد از آن بهره برد. شما میتوانید با مقایسه ی انواع دستگاه های لیزر به این نتیحه برسید که دستگاه لیزر دایود در مقایسه با سایر دستگاه های لیزر به دلیل ساختار جمع تر و سبک تر مناسب تر است.

فروش انواع دستگاه لیزر غلطکی

راهنمای جامع دستگاه لیزر غلطکی

راهنمای جامع دستگاه لیزر غلطکی از آنجا که حذف موهای زائد بدن امروزه دغدغه ی بسیاری از ماست،با استفاده از دستگاه های لیزر میتوانید این کار را به راحتی انجام دهید و همانطور که می دانید برای لیزر موهای زائد بدن دستگاه های مختلفی وجود دارند که از جمله ی آنها می‌توان به دستگاه لیزر غلطکی اشاره کرد. این دستگاه همانند رول یا همان غلطک به آسانی روی سطح بدن قرار می‌گیرد و سریع روی سطح پوست حرکت میکند تا روند ازبین بردن موها سریع تر انجام گیرد.

لیزر دایود بهترین گزینه برای پوست هایی با تیرگی متوسط و زیاد است. این دستگاه همچون دستگاه های دیگر لیزر دارای معایب و مزایایی است که در اینجا به برخی از آنها میپردازیم؛

  • طراحی هندپیس این لیزر طوری‌ است که اپراتور لیزر هیچ محدودیتی در حرکت رول آن ندارد چرا که این دستگاه باید به طور کامل با پوست در ارتباط باشد تا بتواند موها را ازبین ببرد.
  • در لیزر پوست با دستگاه های غلطکی مانند دستگاه دایود، همه‌ی افراد با هر رنگ پوستی میتوانند از آن استفاده کنند ولی بهتر است بدانید که عوارض آن در رنگ پوست های تیره کمتر است و این دستگاه امواجی با طولهای بلند ساطع میکند که خطر آسیب پوستی را کمتر می‌نماید.

و اما بدانید از معایب این روش لیزر می توان گفت که با توجه به طول موج های کمتری که این دستگاه تولید میکند باعث میشود که بازدهی پایینی داشته باشد و تعداد جلسات آن نیز زیاد شود.

فروشنده مستقیم دستگاه لیزر غلطکی

فروشنده مستقیم دستگاه لیزر غلطکی سایت ما یکی از فروشنده های مستقیم دستگاه لیزر غلطکی است که کار خود را با فروش دستگاه اصل شروع کرده است و به ارائه خدمات به مشتریان عزیز پرداخته است و کار خود را بر پایه‌ی اصالت و صداقت قرار داده است. شما میتوانید با مراجعه به وب سایت ما انواع دستگاه لیزر غلطکی دایود را خریداری نمایید و با فروشنده دستگاه لیزر غلطکی دایود مستقیم در تماس باشید. همچنین شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین نوع دستگاه لیزر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.