مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

فروش ارزان دستگاه لیزر کندلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره دستگاه لیزر کندلا بیشتر بدانیدقیمت دستگاه لیزر کندلا خوب

فروش ارزان دستگاه لیزر کندلا بازار داغی دارد چون مشتریان همیشه علی الخصوص در شرایط سخت اقتصادی امروز ترجیح می دهند با کمترین هزینه محصول را تهیه کنند دستگاه لیزر کندلا برای از بین بردن موهای زائد بدن استفاده می شود و چون ضریب جذب ملانین آن بالا است باعث شده عملکرد فوق العاده ای داشته باشد.

فروش ارزان دستگاه لیزر کندلا

درباره دستگاه لیزر کندلا بیشتر بدانید

درباره دستگاه لیزر کندلا بیشتر بدانید دستگاه لیزر کندلا در نوع خود بی نظیر است و 755 نانومتر طول موج آن می باشد و چون منبع انرژی قوی دارد لیزر سبز رنگی از خود ایجاد می کند و بیشتر مراکز زیبایی و کلینیک ها اقدام به خرید این نوع دستگاه کرده اند چون مشتریان در هر جلسه می توانند هزینه مناسبی را برای لیزر موهای خود پرداخت کنند.

سیستم خنک کننده ای قوی دارد که این باعث شده هنگام لیزر سوزش و درد روی پوست ایجاد نشود و این موجب گردیده که نیازی به استفاده از بی حس کننده روی پوست نباشد طول موج بالای آن باعث شده روی سلول های بنیادی و فولیکول های مو تاثیر گذاشته و بدون این که به آن ها آسیب بزند رفع دائمی موهای زائد را انجام می دهد.

دستگاه لیزر خوب باید تعداد جلسات لیزر را کاهش بدهد و دستگاه لیزر کندلا با کمترین جلسات رفع موهای زائد را انجام می دهد که این باعث شده در هزینه های مراجعه کنندگان صرفه جویی شود و بتوانند با کمترین هزینه ممکن لیزر موهای خود را انجام دهند.

قیمت دستگاه لیزر کندلا خوب

قیمت دستگاه لیزر کندلا خوب قیمت دستگاه لیزر کندلا خوب بی تاثیر از تغییرات نرخ ارز و تورم نیست به همین دلیل با نوساناتی همراه می باشد البته اندازه، نوع خرید و میزان عرضه و تقاضا هم روی قیمت اثر گذار هستند.

علاوه بر قیمت مناسبی که دستگاه کندلا لیزر دارد دارای مزیت های فراوان دیگری هم می باشد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برای پوست های مختلف قابل استفاده است.
  • آزمایشات بالینی حکایت از این دارد که بعد از لیزر حجم موها به طور شگفت انگیزی کاهش پیدا می کند.
  • جلسات و پروتکل درمانی آن نسبت به دیگر دستگاه ها بسیار کمتر می باشد.
  • دارای سیستم کولینگ گاز است و این باعث شده قدرت خنک کنندگی بالای داشته باشد که این موجب گردیده بیماران بتوانند لیزر را تحمل کنند و احساس درد و سوختگی نداشته باشند.
  • هیچ گونه عوارضی روی مو ایجاد نمی کند.
  • کیفیت و طول عمر بالای دارد و قدرت و عملکرد آن بالا است.

این دستگاه در محل پوست نور را به انرژی گرمایی تبدیل می کند که این باعث شده به روی پیاز و فولیکول های مو نفوذ پیدا کند و رشد آن ها را کاهش دهد .

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *