مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

فروشگاه دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره دستگاه لیزر مو زائد آی پی القیمت بهترین دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

اگر به دنبال گزینه‌های درمانی برای از بین بردن موهای دایمی بوده‌اید، احتمالاً نام انواع دستگاه لیزر موهای زائد مانند دستگاه آی پی ال را شنیده‌اید و می‌دانید که لیزر موهای زائد ایمن‌ترین و موثرترین راه برای رفع موهای زائد در نقاط مختلف بدن است. دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال تجهیزاتی است که توسط برندهای معتبر تولید و طراحی می‌شود و عرضه این محصول در فروشگاه پخش مستقیم صورت می‌پذیرد.

فروشگاه دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

درباره دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

درباره دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

در حال حاضر طیف وسیعی از دستگاهها برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شوند. همه این تجهیزات تا حدود زیادی پوست را صاف و بدون مو می کنند. یکی از این دستگاهها، دستگاه لیزر آی پی آل است.

IPL (نور پالسی شدید) یک منبع نور با پالس باند پهن باند است که ملانین موجود در فولیکول مو را هدف قرار می‌دهد و نتایج دایمی را می‌توان از این دستگاه انتظار داشت، هر چند این نتایج با توجه به عواملی مانند رنگ پوست، ضخامت مو و مدل دستگاه در افراد مختلف متفاوت است و ممکن است در بعضی افراد اثر بخشی صد در صدی داشته باشد.

همانطور که گفته شد متد دستگاه آی پی ال اینگونه است که نور IPL از طریق ملانین به ریشه مو می‌رسند. این تحریک اثر مخربی بر ریشه دارد و پس از چند جلسه درمانی، ریشه را برای تولید موهای جدید مهار می‌کند. موهای تیره و پوست روشن ترکیب کاملی برای به دست آوردن موثرترین و بهترین نتایج است.

لیزر آی پی ال علاوه بر جلوگیری از رشد مجدد موها، روش درمانی مطلوبی است که می‌تواند سرعت رشد موهای باقی مانده و همچنین ضخامت مو را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. همچنین این نوع از لیزر پوشش دهی بیشتری نسبت به سایر دستگاهها دارد به این معنا که مناطق بزرگتری به یک باره قابل درمان هستند.

قیمت بهترین دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

قیمت بهترین دستگاه لیزر مو زائد آی پی ال

دستگاه لیزر IPL از طیف گسترده‌ای از نور استفاده می‌کند و به همین دلیل می‌تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد. بهترین دستگاه لیزر آی پی ال برای درمان انواع مختلف بیماریهای پوستی با موفقیت استفاده شده است. همچنین عملکرد این لیزر می‌تواند به طور خاص تغییر کند تا با انواع مختلف پوست و مو در یک نوع درمان مطابقت داشته باشد.

قیمت دستگاه لیزر آی پی ال با توجه به مواردی مانند برند تولید کننده دستگاه، مدل و عملکرد، نوع دستگاه یعنی خانگی یا سالنی بودن آن و همچنین نوع عرضه دستگاه به صورت مستقیم یا با واسطه متفاوت است.

از آنجا که این دستگاه در مدلهای متنوعی در بازار تجهیزات پزشکی و درمانی وجود دارد، لازم است پیش از اقدام به خرید از طریق مرکز فروش معتبر از قیمت بهترین دستگاه لیزر آی پی ال کسب اطلاع نمود.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *