مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

فروشگاه جدیدترین دستگاه لیزر پیکوشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

تأثیر درمانی دستگاه لیزر پیکوشورفروش انواع دستگاه لیزر پیکوشور

فروشگاه دستگاه لیزر پیکوشور جدیدترین و مرغوب ترین مدل های دستگاه لیزر را در اختیار خریداران قرار می دهد. این دستگاه ها به دلیل بهره گرفتن از تکنولوژی های به روز و دارا بودن قیمت مناسب ، از متقاضیان زیادی در بازار برخوردارند . لیزر پیکوشور به دلیل داشتن خاصیت سوئیچ ، برای استفاده در جوان سازی پوست و همینطور از بین بردن رنگدانه های پوستی ، غیر فعال کردن منافذ پوستی بسیار مناسب می باشد .برای آشنایی با این نوع از دستگاه لیزر با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم .

فروشگاه جدیدترین دستگاه لیزر پیکوشور

تأثیر درمانی دستگاه لیزر پیکوشور

تأثیر درمانی دستگاه لیزر پیکوشور

دستگاه پیکوشور در واقع لیزری با پرتو نوری با طول موجی خاص است که در کسری از ثانیه تابیده می شود و توسط رنگدانه های پوستی یا رنگدانه های تتو جذب می شود. لیزر پیکوشور دارای سه طول موج مختلف است که می توانیم برای پاک کردن لک و جوهر که در عمق لایه میانی قرار دارد از آن استفاده کنیم. برای مثال طول موج ۵۳۲ نانومتر برای رنگ های قرمز ، بنفش ، نارنجی ، زرد و قهوه ای جوهر یا لک مناسب است. ازطول موج ۷۵۵ نانومتر برای درمان جوهر های سبز و آبی استفاده می شود و برای درمان جوهرهای سیاه از طول موج ۱۰۶۴ نانومتر استفاده می شود.

این محصول با بهره گیری از تکنولوژی روز در جوان سازی پوست تاثیر مطلوبی می گذارد به این شکل که با استفاده از تابش اشعه لیزر از طریق اپلیکاتور به رفع ضایعه پوستی می پردازد و با لرزش ایجاد شده در عمق پوست و از طریق تحریک کلاژن بهبود بافت پوست را سرعت می بخشد .

 

 

فروش انواع دستگاه لیزر پیکوشور

فروش انواع دستگاه لیزر پیکوشور فروش ویژه دستگاه های با کیفیت پیکوشور لیزر با قیمت‌های عالی و استثنایی در مراکز حضوری و سایت اینترنتی در حال انجام است. برای اینکه مناسب ترین نوع این محصول را دریافت کنید بهتر است به مراکز معتبر مراجعه کنید چرا که در عصر حاضر با ورود افراد سودجو به بازار فروش این کالا، اشخاص زیادی دچار ضرر های مالی قابل توجهی گشته اند. فروشگاه های این کالا برای اینکه افراد بیشتری را به خرید محصولات خود جذب کنند، شرایط بسیار ویژه ای را برای آنها در نظر گرفته اند. برای اینکه قیمت نهایی کالا به صرفه باشد بهتر است به ایتکه آن محصول از چه کشوری خریداری و وارد شده است دقت کنیم. باید توجه داشته باشید که بسته بندی کالا نیز بسیار حائز اهمیت است چرا که سبب می شود محصول به صورتی ایمن به دست خریدار برسد.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.