مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

فروشندگان دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آر

آنچه در این مقاله می خوانید...

عملکرد دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آرخرید دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آر ارزان

با توجه به افزایش آگاهی مردم درباره نحوه صحیح رفع موهای زائد، استفاده از دستگاه های لیزر مو بسیاری کاربردی و موثر بوده که فروشندگان دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آر این محصول را با قیمتی مناسب در اختیار کلینیک های زیبایی قرار می دهد در واقع این دستگاه با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا تولید شده که تلفیق دو دستگاه آی پی ال و دایود می باشد.

فروشندگان دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آر

عملکرد دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آر

عملکرد دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آر رفع موهای زائد یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از افراد در کل دنیا می باشد. لیزر موهای زائد، باعث حذف ریشه مو و صاف و یکدست شدن پوست شده خوشبختانه این کار به وسیله ی دستگاه لیزر ای اچ آر انجام شده که اثر بخشی سریع، بدون هیچ گونه عوارضی همچون تاول، قرمزی و… دارد.
عملکرد این دستگاه به گونه ای بوده که بخش عمده‌ای از پوست را در بر گرفته و با طول موج ۶۰۰ تا ۹۰۰ نانومتر احتمال سوختگی را پایین می آورد. سرعت کار این دستگاه بالا بوده و تقریباً لیزر کل بدن در عرض کمتر از یک ساعت انجام می شود.
اشعه این دستگاه فقط به عمق مو نفوذ می ‌کند و برای بدن ضرری ندارد. عملکرد بسیار مناسب، سرعت بالا، اثر بخشی سریع و درمان بدون درد آن باعث شده که این دستگاه جز دستگاه های برتر در کل دنیا باشد.

خرید دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آر ارزان

خرید دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آر ارزان دستگاه لیزر یک تحول بزرگ در درمان موهای زائد بوده و یک راه حل عالی و موثر برای تمام افراد می باشد. سیستم لیزر به گونه‌ای است که از رشد مجدد فولیکول های مو جلوگیری می کند که استفاده از لیزر shr در این زمینه بسیار موثر بوده و در مدت زمان کوتاهی مو های زائد بدن را از بین می‌برند.
در واقع این دستگاه روش غیر تهاجمی بوده که ساختار موها را غیر فعال کرده و به پوست آسیبی نمی رساند. اگر شما هم جز دارندگان کلینیک های زیبایی پوست و مو هستید و در این زمینه فعالیت می کنید، جهت خرید دستگاه لیزر ارزان موجود در صفحه با ما تماس بگیرید و از مزایای این محصول بهره مند شوید.
قطعاً دستگاه اساس اس اچ آر بهترین نتیجه را به همراه خواهد داشت و تمام مشتریانی که به شما مراجعه می کنند، نتایج خوبی خواهند گرفت و رضایت بخشی بالایی را به دنبال خواهد داشت.
با توجه به اینکه رفع موهای زائد با این دستگاه بدون درد و بی حسی انجام می شود به پوست آسیب نرسانده و متناسب با تمام پوست ها است. در واقع رفع موهای زائد با این دستگاه نیاز به ۶ الی ۸ جلسه داشته و موضوعی که می‌توان از آن اطمینان داشت، کاهش ۹۰ درصدی موهای زائد بدن است.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *