مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

فروشنده دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آر

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه دستگاه لیزر اس اچ آر با الکساندرایتفروش دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آر ارزان

اغلب مراجعه کنندگان به کلینک های زیبایی اطلاع چندانی از نوع دستگاه های مورد استفاده و عملکرد آنها ندارند. همین امر سبب شده که گاهاً افراد سودجو هزینه های گزاف برای یک جلسه لیزر مو زائد از افراد دریافت کنند. این در حالی است که با مطالعه اندک و جزئی به راحتی خواهید توانست از مزیت ها و ویژگی های انواع دستگاه ها مطلع شوید. یکی از بهترین این محصولات، دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آر است که به بررسی همه جانبه آن می پردازیم. آیا می دانید بهترین فروشنده این محصولات در سراسر کشور چه کسانی هستند؟

فروشنده دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آر

مقایسه دستگاه لیزر اس اچ آر با الکساندرایت

مقایسه دستگاه لیزر اس اچ آر با الکساندرایت یکی از جدیدترین متدهای روز دنیا برای حذف و لیزر مواهای زائد نقاط بدن، استفاده از دستگاه اس اچ آر و الکساندرایت است. هر کدام از این دو مدل دستگاه ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته که سبب تفاوت هایی در آنها نیز شده است.
تکنولوژی بکار رفته در دستگاه اس اچ آر از تلفیق دو شیوه لیزر دایو و آی پی ال است که با ارسال اشعه با طول موج های مختلف فولکول های مو را هدف گرفته و به عمق پوست نفوذ می کند. برخی از تفاوت های بین دو دستگاه الکساندرایت و لیزر اس اچ آر، موارد زیر هستند که به بررسی آنها می پردازیم:

  • قدرت حذف موهای زائد نواحی مختلف بدن: هر دو دستگاه به عمق پوست نفوذ می کنند اما الکساندرایت طول موج بیشتر با عملکرد بهتر دارد.
  • قابلیت استفاده متناسب با نوع پوست: دستگاه اس اچ آر برای انواع پوست حتی پوست های تیره مناسب می باشد.
  • نحوه عملرد: دستگاه الکساندرایت سیستم خنک کننده بسیار قوی دارد که از ایجاد درد و سوزش بعد از لیزر جلوگیری می کند.
  • مراقبت های بعد از لیزر: فرد می تواند بعد از لیزر مو زائد با دستگاه الکساندرایت در معرض نور آفتاب قرار گیرد. در حالی که در شیوه اس اچ آر بهتر است حدود سه تا چهار روز مراقب هایی در نظر گرفته شود.

فروش دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آر ارزان

فروش دستگاه لیزر مو زائد اس اچ آر ارزان شاید برایتان جالب باشد بدانید که هزینه هر جلسه لیزر با دستگاه اس اچ آر به مراتب ارزانتر از الکساندرایت است. به همین علت کسانی که قصد صرفه جویی در هزینه ها و کسب نتیجه سریع دارند، بهتر است به سراغ لیز مو زائد با اس اچ آر بروند.
البته توجه کنید که دستگاه لیزر ارزان بر اساس شکل ظاهری یا نحوه عملکرد قابل شناسایی نیست. چرا که مهمترین عامل تکنولوژی تولید و همچنین تعداد طول موج ها و پالس هایی است که به عمق پوست نفوذ کرده و فلکول ها را تحت تاثیر قرار می دهند.
به طور کلی شرکت های خدماتی و مراکز درمانی و زیبایی برای تهیه بهترین نوع دستگاه لیزر مو زائد متناسب با نیاز و تقاضای بازار هدف خود باید مراکز پخش و فروش معتبر را انتخاب کنند. در این مرکز خرید و فروش دستگاه لیزر اس اچ آر ارزان با برندهای اروپایی، چینی و … با نرخ وارداتی در اختیار خریداران عمده قرار می گیرد.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.