مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

فروشنده دستگاه لیزر غلطکی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونگی عملکرد دستگاه لیزر غلطکیخرید دستگاه لیزر غلطکی در تهران

دستگاه لیزر غلطکی یا رولی که سر آن به صورت یک غلطک می ماند و به راحتی روی بدن حرکت می کند و می تواند موهای زائد را از بین ببرد. فروشنده این نوع دستگاه با ارائه نمونه اصل آن به مشتریان خود خدمات ارائه می کند. حتما به هنگام خرید باید توجه داشت از مراکزی این دستگاه ها تهیه و خریداری شود که معتبر هستند و دستگاه های اصل را عرضه می نمایند.

فروشنده دستگاه لیزر غلطکی اصل

چگونگی عملکرد دستگاه لیزر غلطکی

چگونگی عملکرد دستگاه لیزر غلطکی دستگاه لیزر غلطکی همان گونه که قبلا گفته شد سر آن یک غلطک دارد و این غلطک به طور مداوم روی پوست حرکت می ند تا موها را از بین ببرد و همین امر موجب می شود که روند لیزر سریع تر صورت بگیرد، در این دستگاه لیزر با طول موج های مختلف وارد پوست می شود و با نفوذی که دارد کار خود را انجام می دهد، نکته ی قابل توجه اینجاست که طول موج های مختلف باعث می شود شدت امواج کمتر بوده و دوام لیزر کمتر شود و بازدهی پایینی داشته باشد ولی چون حالت رولی دارد به خوبی تمام سطح بدن را می توان با آن پوشش داد و لیزر نمود.

بازدهی پایین این نوع دستگاه باعث می شود که تعداد جلسات لیزر افزایش یابد و همین امر موجب افزایش هزینه ی لیزر نیز می شود چرا که امروزه میزان هزینه ی لیزر بستگی به تعداد جلسات مورد نیاز دارد. از دیگر نکاتی که باید حتما به آن توجه شود این است که به دلیل تماس مستقیمی که این دستگاه با پوست بدن دارد تا لیزر به بدن نفوذ کند ایمنی کمتری دارد که حتما باید تا آن جا که امکان دارد پزشک با عملکرد خود میزان جلسات را تا حد مطلوب کاهش دهد تا به مشتری و مراجعه کننده آسیبی وارد نشود. از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه این است که برای انواع رنگ پوست مورد استفاده است و محدودیتی ندارد و برای کسانی که پوست تیره دارند هیچ مشکلی را به وجود نمی آورد.

خرید دستگاه لیزر غلطکی در تهران

خرید دستگاه لیزر غلطکی در تهران برای خرید دستگاه لیزر تهران می توان به فروشگاه های موجود که این نوع محصول را عرضه می کنند مراجعه نمود و متناسب با نیاز و چیزی که مدنظر هست آن را خریداری نمود. لازم به ذکر است که این نوع محصولات به صورت مجازی و اینترنتی نیز به فروش می روند که می توان با مراجعه به سایت های معتبری که دارای نماد الکترونیک مجاز و با تاریخ هستند مراجعه نمود و با بررسی مشخصات دستگاه و مطالعه راهنمای خرید آن را بدون هیچ واسطه ای به طور مستقیم خریداری کرد.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *