مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

فروشنده دستگاه لیزر خانگی فیلیپس

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزیت های دستگاه لیزر خانگی فیلیپسشرکت فروش دستگاه لیزر خانگی فیلیپس

فن آوری های جدید لیزر ریزش مو را به تأخیر می اندازد و موها را بازیابی می کند ما می خواهیم در مبارزه با ریزش مو هر گزینه ممکن را به شما ارائه دهیم. به همین دلیل،ما آخرین فن آوری های پیشرفته را ارائه داده ایم که اثبات شده است. دستگاه لیزر خانگی فیلیپس که برای استفاده در خانه طراحی شده است،می تواند به راحتی،به راحتی و به راحتی در زندگی روزمره گنجانده شود. از همه مهمتر،ثابت شده است که این فناوری به جلوگیری رشد موهای جدید کمک می کند. ما اقدام فروش دستگاه لیزر خانگی فیلیپس نموده ایم.

فروشنده دستگاه لیزر خانگی فیلیپس

مزیت های دستگاه لیزر خانگی فیلیپس

مزیت های دستگاه لیزر خانگی فیلیپس چرخه رشد مو را می شکند
هیچ کس دوست ندارد نگران موهای زائد باشد،به خصوص در تابستان،زمانی که شما می خواهید در آفتاب تمرین کنید،در ساحل دراز بکشید یا با دوستان خود بیرون بروید در اسرع وقت. آنچه واقعاً می خواهیم خلاص شدن از شر موها باشد،بنابراین می توانیم لحظه آخر آن لباس تابستانی یا تاپ مخزن را بپوشیم، بدون اینکه وقت خود را برای اصلاح زیر دوش تلف کنیم.

پوست را سالم و درخشان نگه می دارد
در حالی که اپیلاسیون یا اصلاح مرطوب می تواند لایه درخشان لیپید را از روی پوست پاک کند،سیستم Lumea Advanced ریشه های مو را با دقت کامل هدف قرار می دهد. اما رفع موهای زائد IPL چگونه کار می کند؟ به زبان ساده،ملاتونین موجود در مو باعث جذب نور از نبض آرام دستگاه می شود و با بازگشت به مرحله استراحت خود با احتیاط از رشد مجدد مو جلوگیری می کند. لوازم جانبی منحنی انحصاری،که کاملاً ایمن استفاده می شوند،برای درمان راحت نواحی مختلف بدن و صورت طراحی شده اند.

استفاده از آن آسانتر است
با توجه به اثر طولانی مدت آن،درمان IPL در خانه به طرز حیرت انگیزی زمان کمی را صرف می کند و برخلاف اصلاح و درمان های ناخوشایند در آرایشگاه ها،به شما امکان می دهد در هنگام استفاده از آن جلوی تلویزیون دراز بکشید و آرام باشید. درمان با لوازم جانبی کوچکتر،مانند لوازم مورد استفاده برای صورت،زیر بغل و خط بیکینی،تقریباً 1.5 تا 2 دقیقه به طول می انجامد،در حالی که درمان با لوازم جانبی بدن 8.5 دقیقه به طول می انجامد. آماده سازی مورد نیاز اصلاح سریع قبل (روز قبل یا آن صبح همان روز خوب است) و اکنون می توانید شدت نور مناسب برای رنگ پوست خود را انتخاب کنید،دکمه نبض را فشار دهید و دستگاه را به منطقه بعدی منتقل کنید.

شرکت فروش دستگاه لیزر خانگی فیلیپس

شرکت فروش دستگاه لیزر خانگی فیلیپس شرکت دستگاه لیزر ما انواع دستگاه لیزر خانگی فیلیپس را با بهترین قیمت به فروش می رساند. موهای زائد یک روش پزشکی است که با استفاده از یک پرتوی متمرکز نور (لیزر) موهای زائد را از بین می برد. در طی لیزر موهای زائد،لیزر نوری منتشر می کند که توسط رنگدانه (ملانین) موجود در مو جذب می شود. انرژی نور به گرما تبدیل می شود،که به کیسه های لوله مانند در پوست (فولیکول های مو) که باعث تولید مو می شوند آسیب می رساند. این آسیب رشد موهای آینده را مهار یا به تأخیر می اندازد. از لیزر موهای زائد برای کاهش موهای زائد استفاده می شود. مکان های مکرر که در آن درمان انجام می شود ،پاها،زیر بغل،لب بالا،چانه و خط بیکینی است. با این حال،موهای ناخواسته تقریباً در هر منطقه ای به جز پلک ها یا اطراف آن قابل درمان هستند. پوست خالکوبی نیز نباید درمان شود.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *