مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

فروشنده اصلی دستگاه لیزر موهای زائد

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونگی عملکرد دستگاه لیزر موتوزیع کننده دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر موهای زائد دارای انواع مختلف و نمونه های متفاوت است. امروزه از آن در کلینیک های زیبایی و همچنین مراکز لیزر موهای زائد استفاده های بسیار زیادی می شود. فروشنده اصلی دستگاه لیزر موهای زائد معمولا محصولات خود را با معرفی نام برند و شرکت سازنده در اختیار مشتریان می گذارد. مصرف کنندگان می توانند برندهای شناخته شده را انتخاب کرده و محصولات را با قیمت ویژه از آنها تهیه کنند.

فروشنده اصلی دستگاه لیزر موهای زائد

چگونگی عملکرد دستگاه لیزر مو

چگونگی عملکرد دستگاه لیزر مو عملکرد دستگاه لیزر مو بسته به نمونه آن متفاوت است. در واقع برخی از نمونه های این دستگاه به صورت کاملاً ساده تولید شده اند. به همین علت عملکرد آسانی دارند. اما برخی دیگر به صورت پیشرفته تولید شده اند که هم تاثیر بیشتری در از بین بردن موهای زائد دارند و عملکرد آن ها پیچیده تر شده است.

این محصول دارای یک منبع گسیل پرتوی لیزر می باشد که این اشعه را با طول موج مشخصی سازع می کند. پرتوهای لیزر پس از برخورد با بافت پوست از لایه های آن عبور می کنند و به ریشه موهای زائد برخورد می کنند. سپس توسط ملانین موجود در این ریشه ها جذب می شوند و به گرما تبدیل می شوند. این گرما، موجب تخریب ساختار فولیکول ها می شود.

فولیکول ها در واقع سلول هایی هستند که موهای زائد را به وجود می آورند. با تخریب این سلول ها، رشد موهای زائد نیز به صورت دائمی متوقف خواهد شد. به علت طول موج وسیعی که این دستگاه های لیزر دارند، اشعه ها وارد قسمت های زیرین پوست از جمله لایه وسطی به نام مزودرم شده و ریشه مو را به خوبی می سوزانند.

در مرحله بعد بعد از سوزاندن ریشه مو عملکرد این دستگاه به این صورت است که بصورت خودکار با استفاده از سنسورهای که دارد ریشه های از بین رفته را شناسایی کرده و رنگ اشعه را تغییر می‌دهد و طول موج آن را کمتر می‌کند تا باعث  جلوگیری از ایجاد لک در قسمت سوزانده شده ریشه مو بشود.

توزیع کننده دستگاه لیزر موهای زائد

توزیع کننده دستگاه لیزر موهای زائد توزیع دستگاه لیزر موهای زائد توسط توزیع‌کنندگان بزرگی که این محصولات را با قیمت ویژه ارائه می کنند انجام می‌شود. این توزیع‌کنندگان معمولا محصولات خود را با قیمت ویژه و ارزان در اختیار خریداران قرار می دهند تا با این اقدام باعث جلب رضایت آن ها شوند. خریداران سعی می‌کنند محصولات را به صورت تست شده با گارانتی کیفی از توزیع‌کنندگان تحویل بگیرند.

مجموعه ما یکی از برترین عرضه کنندگان انواع دستگاه لیزر مو می باشد. این مرکز در تلاش است تا برترین قیمت ها را به خریداران ارائه دهد. برای اطلاع از نخفیفات و شرایط ویژه فروش با ما در ارتباط باشید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.