مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

عرضه کننده دستگاه لیزر بدون درد

آنچه در این مقاله می خوانید...

جدیدترین مدل دستگاه لیزر بدون دردمرکز خرید دستگاه لیزر بدون درد ایرانی

برای رفع موهای زائد روش های بسیار زیادی وجود دارد، تراشیدن موها، استفاده از انواع کرم ها و پودر و… همگی از راه های رفع این مشکل بزرگ هستند، اما بهترین آن ها استفاده از دستگاه لیزر بدون درد می باشد.

عرضه کننده دستگاه لیزر بدون درد با توجه به استقبال خرید بالا از این محصولات، همه تلاش خود را انجام می دهد تا بهترین و با کیفیت ترین انواع دستگاه لیزر را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. ‌

عرضه کننده دستگاه لیزر بدون درد

جدیدترین مدل دستگاه لیزر بدون درد

جدیدترین مدل دستگاه لیزر بدون درد

در حال حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی، دستگاه های بسیار زیادی به وجود آمده اند که با ایجاد کم ترین درد باعث رفع موهای زائد خواهند شد.

از جدیدترین دستگاه لیزر بدون درد، لیزر دایود است. لیزر دایود در خانواده لیزرهای نیمه هادی بوده و برای از بین بردن موهای تیره گزینه مناسبی برای مصرف است. طول موج اشعه این دستگاه بین ۸۰۸ تا ۸۱۰ نانومتر می باشد و از قدرت نفوذ پذیری زیادی برخوردار است. این لیزر می تواند ریشه مو را گرم کرده و در نتیجه فولیکول های موجود در آن را از بین ببرد. هندپیس دستگاه لیزر دایود در تماس با بدن فرد قرار می گیرد. سطح مقطع این دستگاه کوچک بوده و احتمالاً قرمزی در پوست ایجاد خواهد شد که البته پس از چند روز برطرف خواهد شد.

از دستگاه‌ های دیگر می توانیم به دستگاه لیزر الکساندرایت اشاره داشته باشیم. این دستگاه در خانواده لیزرهای جامد قرار گرفته و عمق نفوذ آن نسبت به لیزر دایود کم تر می باشد. از این دستگاه برای رفع موهای زائد پوست های روشن استفاده می شود. دستگاه الکساندریت دستگاه کم خطر و موثر برای رفع موهای زائد است و اثر آن نسبتا ماندگار می باشد.

این دستگاه هیچ گونه عوارض جانبی ندارد و برای درمان مناطق بزرگ تر گزینه مناسبی برای استفاده می باشد. از دستگاه لیزر الکساندرایت برای از بین بردن لکه های پوستی کک و مک، لک های ماه گرفتگی، رگ های عنکبوتی و پاک کردن تاتو استفاده می شود.

مرکز خرید دستگاه لیزر بدون درد ایرانی

مرکز خرید دستگاه لیزر بدون درد ایرانی

با توجه به استقبال خرید دستگاه لیزر بدون درد، مرکز خرید در اقصی نقاط کشور به ارائه خدمات می پردازد و انواع دستگاه لیزر را در خدمت مشتریان خود قرار می‌ دهند. در این صورت افراد می‌ توانند نسبت به خرید هر یک از دستگاه ها اقدام نمایند.

شما می توانید از پایگاه اینترنتی نسبت به تهیه دستگاه لیزر ایرانی خود اقدام نمایید، در این صورت خرید برای شما به صرفه تر شده و می‌ توانید با نازل ترین قیمت با صرفه جویی در وقت و هزینه خود و با نازل ترین قیمت نسبت به خرید دستگاه لیزر خود اقدام نمایید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *