مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

صادر کننده دستگاه لیزر نوری

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد های متنوع دستگاه لیزرمزیت های استفاده از دستگاه لیزر نوریبازرگانی فروش دستگاه لیزر نوری

صادر کننده دستگاه لیزر نوری علاوه بر ارائه کالا با بهترین قیمت، به ارائه خدمات پس از فروش و مشاوره های رایگان هم مشغول می باشد. دستگاه لیزر نوری، موثرترین و کامل ترین دستگاه لیزر مو می باشد که دارای چندین موج و طول موج لیزر متفاوت است. این باعث شده برای انواع موهای نازک و ضخیم قابل استفاده می باشد.

صادر کننده دستگاه لیزر نوری

کاربرد های متنوع دستگاه لیزر

کاربرد های متنوع دستگاه لیزر کاربرد دستگاه لیزر به این صورت می باشد که طول موج آن به فولیکول و ریشه مو به صورت مستقیم نفوذ پیدا می کند. در واقع پالس های زیادی که به فولیکول های مو نفوذ پیدا می کنند، باعث گرم شدن ریشه مو و سوختن آن می شوند. یکی از پر کاربرد ترین دستگاه های لیزر مو، دستگاه لیزر نوری می باشد.

این دستگاه دارای طول موج ۸۱۰ نانومتر است. این طول موج توسط ملانین جذب فولیکول های پوست بدن می شود. برای اپیدرم پوست طول موج ساطع شده کاملا بی خطر است. همین موضوع موجب گردیده تا محبوب ترین دستگاه شناخته شود.

دستگاه لیزر مو دارای اسکنر بزرگی می باشد. این موضوع باعث شده است تا به راحتی ناحیه های بزرگی که دارای موهای زائد هستند لیزر شوند. چون این محصول دارای سیستم خنک کننده می باشد، به هیچ عنوان در هنگام لیزر پوست صورت نمی سوزد. تمام مدل های دستگاه لیزر برای پوست های مختلف تیره و روشن قابل استفاده است. ویژگی اپلیکاتوری که دستگاه لیزر مو دارد سبب شده تا به خوبی موهای زائد قسمت های مختلف بدن را از بین ببرد.

مزیت های استفاده از دستگاه لیزر نوری

استفاده از این محصول باعث سوختن پوست نمی شود چون سیستم خنک کننده دارد. تمام موهای نازک و ضخیم موجود در نواحی مختلف بدن را از بین می برد. کاملا بدون ایجاد درد عمل لیزر موها را انجام می دهد به همین دلیل خرید دستگاه لیزر بدون درد بازار داغی پیدا کرده است. چند طول موج دارد که این باعث شده متخصصان بتوانند انواع موهای زائد با هر ضخامتی را به راحتی لیزر کنند. کار کردن به وسیله آن بسیار راحت می باشد. تمام استاندارد های بین المللی در ساخت آن رعایت شده است.

بازرگانی فروش دستگاه لیزر نوری

بازرگانی فروش دستگاه لیزر نوری بازرگانی فروش دستگاه لیزر نوری برای این که بتوانند نیاز مشتریان موجود در سراسر کشور را به خوبی برطرف نماید، علاوه بر فروش حضوری اقدام به عرضه آنلاین ای کالا کرده است. این موضوع باعث شده است تا بتواند سریع تر کالای خود را روانه بازار نماید. علاوه بر این، مزیت های فراوان دستگاه لیزر نوری موجب گردیده تا فروشندگان آن بتوانند بازار داغی را کسب کنند.

شما می توانید این محصول را با بهترین قیمت ها از مجموعه ما تهیه نمایید. برای دریافت اطلاعات تخصصی درمورد ویژگی های فنی این محصول کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.