مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

صادر کننده دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه استفاده از دستگاه لیزر موتولید عمده دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

از گذشته تا به امروز روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد بدن بکار برده شده است. هیچکدام از این روش ها دائمی نبوده اند و نیاز به تکرار آن ها به صورت پیوسته وجود داشته است. دستگاه لیزر موهای زائد کل بدن با روشی کاملا آسان، بهداشتی و بدون درد شما را از شر موهای زائد بدنتان رهایی می بخشد. مجموعه ما به عنوان صادر کننده دستگاه لیزر مو زائد کل بدن، این محصول را با کیفیت بسیار بالایی به صورت مستقیم عرضه می کند.

صادر کننده دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

نحوه استفاده از دستگاه لیزر مو

نحوه استفاده از دستگاه لیزر مو نحوه استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد بسیار آسان می باشد و می توان با استفاده از این محصول، در مدت زمانی کوتاه موهای زائد را به طور دائمی و کامل از بین برد. این محصول با استفاده از اشعه های لیزر و انرزی گرمایی، فولیکول موهای زائد را از بین می برند و با این روش موجب از بین رفتن موهای زائد می شوند.

دستگاه لیزر مو دایود با استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها ساخته شده است. این محصول نه به پوست شما آسیبی می رساند و نه باعث سوختگی و درد می شود. نحوه استفاده از دستگاه لیزر مو زائد دایود بسیار ساده و اسان است:

  1. برای شروع دستگاه را روشن می کنید این دستگاه دارای مانیتور است که تنظیم سرعت و درجه دستگاه را برایتان به نمایش می گذارد و شما به راحتی می توانید این موارد را تنظیم کنید.
  2. با استفاده از تنظیمات این دستگاه می توانید تعداد و سرعت شات زدن را متناسب با نوع پوست و ضخامت موی مراجعه کننده تنظیم نمایید.
  3. این دستگاه دارای خنک کننده است و منجر به هیچگونه سوختگی و آسیب به پوست نمی شود.

برخی از نکاتی که باید قبل از انجام لیزر به آن ها اشاره کنید عبارتند از:

  • چند روز قبل از رفتن به لیزر، بدن خود را اصلاح کنید.
  • به هیچ عنوان قبل از لیزر، بدن خود را برنزه  نکنید زیرا به شدت به بدن آسیب وارد می شود.
  • میتوانید قبل از رفتن به لیزر از کرم های موضعی کاهش درد استفاده کنید.

تولید عمده دستگاه لیزر مو زائد کل بدن

تولید عمده دستگاه لیزر مو زائد کل بدن این محصول درجه یک با همکارای متخصصین خبره در این زمینه طراحی شده و از بروز ترین فناوری ها برای ساخت و تولید آن استفاده شده است. عرضه عمده دستگاه لیزر مو زائد کل بدن در ایران به صورت حرفه‌ای انجام می شود و صادرات گسترده آن به کشور های همسایه و سایر نقاط جهان انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این محصولات و اطلاع از قیمت های به روز آن ها با ما در تماس باشید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.