مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

صادرات عمده دستگاه لیزر بدون درد

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه لیزر بدون درد چه ویژگی هایی دارد؟فروش مستقیم دستگاه لیزر بدون درد

لیزر کردن موهای زائد بدن جزء جدید ترین کارهایی می باشد که این روز ها همگان به کررات انجام می دهند. لیزر کردن یکی از راه های قطعی سوزاندن مو ها می باشد. لیزر یک روش بدون درد برای خلاصی از موهای زائد می باشد. لیزر ها دستگاه های مختلفی داشته و برای هر مدل پوست و مدل های مو دستگاه مشخص و معینی دارد. مرکز صادرات عمده دستگاه لیزر بدون درد، بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های لیزر را با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا و با بی حسی ها خارجی و خارق العاده به کشور های مختلف صادر کرده و از این طریق کسب درآمد بالایی را تجربه می کند.

صادرات عمده دستگاه لیزر بدون درد

دستگاه لیزر بدون درد چه ویژگی هایی دارد؟

دستگاه لیزر بدون درد چه ویژگی هایی دارد؟ دستگاه های لیزر بدون درد ویژگی ها و مشخصات بسیار زیادی دارند. اولین و بزرگ ترین ویژگی این دستگاه ها، طول موج کوتاه آن ها است. طول موج کوتاه سبب می شود که دستگاه لیزر فاقد درد باشد و شخص هیچ گونه درد و سوزشی را حس نکند و حتی ممکن است در برخی مواقع شخص از هیچ گونه بی حسی نیز استفاده نکند.

ویژگی دیگر این دستگاه ها این است که سیستم خنک کننده بسیار قوی ای دارند و این سیستم سبب می شود که در حین لیزر پوست و سطح آن ها را خنک کند تا شخص هیچ گونه دردی را حس نکند. این دستگاه خنک کننده دارای چندین فن قوی و بزرگ می باشند و این فن ها با چرخش پره های خود سطح پوست را خنک می کنند.

ویژگی دیگر این دستگاه ها این می باشد که این دستگاه ها دارای استاندارد های جهانی است و تمامی دکمه ها و دستور عمل های آن ها مختص به مدل های مختلف پوست است و سبب می شود به هیچ مدل پوست آسیب جدی وارد نشود.

فروش مستقیم دستگاه لیزر بدون درد

فروش مستقیم دستگاه لیزر بدون درد مرکز صادرات دستگاه لیزر بدون درد، بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های لیزر را با تکنولوژی های پیشرفته و همچنین متناسب با پوست های مختلف و طول موج های متنوع به مشتریان و متقاضیان خود عرضه و ارائه می کند. فروش دستگاه لیزر و قیمت نهایی آن ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به بررسی برخی از آن ها می پردازیم:

اولین و مهم ترین عامل تعیین نرخ دستگاه های لیزر، اندازه طول موج آن ها است. دستگاه هایی که دارای طول موج های کوتاه هستند درد کمتری داشته و نسبت با دستگاه هایی دارای طول موج بلند، قیمت بیشتری داشته و گران تر می باشند.

دومین عامل این است که دستگاه های لیزر که دارای فن ها و سیستم های خنک کننده هستند نسبت به دستگاه هایی که فاقد این سیستم ها هستند، قیمت بیشتری داشته و گران تر می باشند.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *