مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

شرکت پخش دستگاه لیزر نوری

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصه های دستگاه لیزر باکیفیت چیست؟قیمت خرید دستگاه لیزر نوری

دستگاه لیزر نوری دارای نمونه های مختلف با طرح های بسیار شیک و جذاب است که از آن امروز در موارد گوناگون استفاده های بی نظیری می شود و در مراکز مخصوص اپیلاسیون و همچنین در دیگر مراکز درمانی از آنها استفاده می کنند.

دستگاه لیزر نوری ، لیزر را توسط تابش نور از طریق لامپ های مخصوص  موجود در خود انجام می دهد .این نوع از سیستم ها به دلیل دارا بودن جذب انرژی بشتر سهم بیشتری در تاثیر گذاری دارند. همین امر سبب می شود تا سیستم های لیزر نوری از عوارض کمتری هم برخوردار باشند .

شرکت پخش دستگاه لیزر نوری

مشخصه های دستگاه لیزر باکیفیت چیست؟

مشخصه های دستگاه لیزر باکیفیت چیست؟ دستگاه لیزر با کیفیت دارای مشخصه های بسیار فراوان و بی‌نظیر است. در این مقاله تصمیم داریم چند مورد از مشخصات این دستگاه را نام ببریم .

اولین مشخصه این دستگاه ها این است که نور لیزر به کار گرفته شده برای تولید آنها هیچگونه آسیبی ندارد و در صورت استفاده مکرر برخلاف سایر محصولات مشابه موجود در بازار سرطان زا نمی باشد.

هنگام کار با لیزر نوری می توانیم از ژل استفاده کنیم که این امر سبب می شود تا احساس درد کمتری در فرد ایجاد شود .

از دیگر مشخصه های این محصول می توانید به این مورد نیز اشاره کنیم که دستگاه لیزر معمولاً این قابلیت را دارد با توجه به تنظیم مقدار اثر تابشی بازده کار دستگاه را بالا برده و این امر سبب می شود شما بتوانید با توجه به نوع پوست و رنگ افراد مقدار تابش نور را تنظیم کنید .

از دیگر مشخصه های فوق العاده بی نظیر این محصول می‌توان به این مورد نیز اشاره کرد که برخی از نمونه های این دستگاه برای صنعت پزشکی درمانی قابل استفاده هستند و از نور ایجاد شده توسط این دستگاه برای از بین بردن ندول های سرطان زا استفاده می کنند.

سرعت این محصول به این صورت است که در هر ثانیه ۱۰ بار شلیک می کند به همین منظور دیگر نیاز نیست به هنگام کار هندپیس را جابجا کنید ،چرا که با حرکت پیوسته می توانید تعداد شات را بر روی هر موضع به صورت مداوم تکرار کنید .

قیمت خرید دستگاه لیزر نوری

قیمت خرید دستگاه لیزر نوری قیمت خرید دستگاه لیزر نوری معمولاً بسته به کیفیت این محصولات متفاوت است یعنی هر چه این دستگاهها پیشرفته تر باشند و کیفیت بیشتری داشته باشند قیمت آنها نیز روند افزایش پیدا می‌کند اما به طور کل خرید این محصولات با قیمت های ارزان و مناسب انجام می شود تا مشتریان و مصرف کنندگان بتوانند آنها را خریداری کرده و از نمونه های مختلف این دستگاه در موارد گوناگون به راحتی استفاده کنند.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *