مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

شرکت تولید دستگاه لیزر مو زائد مطبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد کاربرد دستگاه لیزر مو زائد مطبیفروشنده انواع دستگاه لیزر مو زائد مطبی

برای سفارش و خرید دستگاه لیزر مو زائد مطبی به وب سایت شرکت دستگاه لیزر مو زائد مراجعه نمایید، از این دستگاه های لیزر برای از بین بردن موهای زائد نواحی مختلفی از بدن استفاده می شود.
دستگاه های لیزر مطبی بر خلاف سایر دستگاه های لیزر دارای طول موج های مختلفی می باشند و برای انواع طیف های رنگی پوست، اعم از طیف رنگی سفید تا سبزه مناسب می باشند و دارای سیستم پرتاب یخ هستند و میزان التهاب و قرمزی پوست را به حداقل می رسانند.

شرکت تولید دستگاه لیزر مو زائد مطبی

موارد کاربرد دستگاه لیزر مو زائد مطبی

موارد کاربرد دستگاه لیزر مو زائد مطبی از مهمترین کاربردهای دستگاه لیزر می توان به از بین بردن دائمی موهای زائد و کمک به نازک شدن موهای زائد ضخیم استفاده کرد و همچنین این دستگاه ها دارای دو سیستم گرم و یزد هستند و به کار بردن لیزرهای گرم و سرد به صورت همزمان سبب افزایش رضایت بخشی و نتیجه گیری از لیزر می شود.

در گذشته فقط افرادی که پوست فید و موهای زائد ضخیم و مشکی داشتند می توانستند از دستگاه های لیزر استفاده کنند اما امروزه با توجه به پیشرفته شدن این دستگاه ها و افزایش طول موج های موثر در آنها افرادی که پوست یبزه و موهای کرکی دارند نیز می توانند از دستگاه لیزر استفاده کنند.

میزان اثر گذاری اشعه ی دستگاه های لیزر پیشرفته فقط بر روی فولیکول مو می باشد و این دستگاه ها سبب آسیب به سلول های پوستی و از بین بردن ملانین پوستی نمی شوند و درصد احتمال سوختگی با این دستگاه های لیزر بسیار ناچیز و نزدیک به صفر می باشد.

در گذشته برای کاهش درد و سوختگی ناشی از دستگاه های لیزر گرم از ژل های روان کننده و خنک کننده ی پوستی استفاده می کردند اما امروزه تمامی دستگاه های لیزر دارای سیستم خنک گننده سر خود هستند و همچنین این دستگاه ها سبب روشن شدن پوست و از بین رفتن لک های قهوه ای موجود بر روی پوست بدن می شوند.

فروشنده انواع دستگاه لیزر مو زائد مطبی

فروشنده انواع دستگاه لیزر مو زائد مطبی از دستگاه های لیزر مطبی برای تمام نقاط بدن حتی صورت نیز می توان استفاده کرد و هنگام لیزر کردن با دستگاه های مطبی نیازی به استفاده از عینک برای شخص مراجعه کننده نیست زیرا اشعه ی این دستگاه ها سبب آسیب به چشم نمی شود.
قیمت دستگاه های لیزر به میزان فناوری های به کار رفته در آنها و طول موج و تعداد اشعه های ساطع شده از دستگاه لیزر بستگی دارد و بدیهی است که هر چقدر این دستگاه ها پیشرفته تر باشند قیمت گرانتری نیز خواهند داشت و برای اطلاع از قیمت این دستگاه به وب سایت فروشنده دستگاه لیزر مراجعه نمایید.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *