مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

خرید انواع دستگاه لیزر دایود

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی مشخصات دستگاه لیزر دایود

لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش ها برای رهایی از موهای زائد می باشد، که در این روش از پرتوهای متمرکز نور برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می گردد. روش کار لیزر به این شکل است که با تابش پرتو نور به طور مستقیم به فولیکول مو آن را تخریب کرده و مانع از رشد مجدد مو می گردد. در واقع پرتو نور لیزر با ایجاد گرما باعث نابودی فولیکول مو می شود ..دستگاه لیزر دایود کارایی زیادی دارد فروشنده دستگاه لیزر تنوع زیادی از این محصول را در اختیار عموم خریداران قرار داده است.

خرید انواع دستگاه لیزر دایود

معرفی مشخصات دستگاه لیزر دایود

معرفی مشخصات دستگاه لیزر دایود لیزر موهای زائد دارای سرعت بیشتری به نسبت روش های دیگر برای رفع موهای زائد می باشد ولی بستگی به وسعت ناحیه مورد نظر هم دارد. در لیزر موهای زائد نتایج ماندگاری بسیار بالاتر از وکس کردن و اصلاح هستند .می توان گفت بعد از لیزر رشد موها به شدت کاهش پیدا می کند و اگر مثل قبل هم باشد دارای تارهای نازک و تراکم پایین هستند.

دستگاه لیزر دایود یکی از بهترین نوع دستگاه های لیزر موهای زائد به شمار می رود .این نوع از دستگاه با در اخیار داشتن طول موج بالا سبب میشود مقدار نفوذ بیشتر شده و درصد گرمایی بالایی به فولیکول برسد.

یکی از عوامل تاثیر گذار در امر لیزر درجه حرارت استفاده شده و تاثبر آن بر روی پوست است .دستگاه لیزر دایود به دلیل داشتن خنک کننده هایی با قدرت بالا سبب کاهش یافتن مقدار درد در هنگام لیزر می شود که باعث راحتی کار اپراتور نیز می گردد.

ازجمله عوامل مهم دستگاه لیزر دایود استفاده از آن برای انواع تیپ پوستی  ، مخصوصا افراد با تیپ پوستی تیره می باشد.

فروشنده انواع دستگاه لیزر دایود

فروشنده انواع دستگاه لیزر دایود عرصه از بین بردن و لیزر موی زائد بسیار سخت و پیچیده است. تولید دستگاه‌های مختلف توسط شرکت‌های گوناگون رقابتی تنگاتنگ را بین همه ی برند های مختلف ایجاد کرده است. شکی نیست که تمام کلینیک‌ها سعی می‌کنند بیماران خود را به بهترین وجه ممکن و با رعایت اصول استاندارد مراقبتی و بهداشتی درمان کنند، اما تمایز قائل شدن بین این دستگاه ها بسیار سخت و دشوار است.

خرید دستگاه لیزر های خانگی و صنعتی امروزه طبق نیاز های زیاد مردم بسیار رایج شده است.  شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مربوط در این راستا تماس حاصل فرمایید .

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *