مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

خرید انواع دستگاه لیزر دایود 2020

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای خرید دستگاه لیزر دایود 2020فروش انواع دستگاه لیزر دایود 2020

ستگاه های لیزر مورد استفاده در در سالنهای آرایشی هستند که برای رفع موهای زائد و اینکه باعث می شود که ریشه مو بسوزد و دیگر در بدن نیاز به چند مرحله تکرار و کار دارد مناسب برای رفتن موهای زائد بیکینی باید ۳ تا ۵ بار عمل لیزر انجام شد که با توجه به پیشرفت دستگاه‌های امروزه کننده لیزر دیود دستگاه لیزر دایود 2020 خرید دستگاه لیزر فروش دستگاه لیزر انجام می شود این قیمت ها پایین آمده و هزینه بین صد تا دویست هزار تومان خواهد داشت .

خرید انواع دستگاه لیزر دایود 2020

راهنمای خرید دستگاه لیزر دایود 2020

راهنمای خرید دستگاه لیزر دایود 2020 لیزر چیست ابتدا در راهنمای خرید دستگاه لیزر دایود 2020 به بررسی لیزر می پردازیم .

لیزر نوری تك رنگ و تك طول موج است. در لیزر موهای زائد عمدتا نور لیزر در رنگدانه ملانینی كه در موها به وفور یافت می شود، جذب شده و سبب تخریب سلولهای سازنده مو میشود و به همین دلیل است كه هرقدر مو ضخیمتر و مشكی تر باشد ،ملانین بیشتری دارد که نور لیزر را بهتر جذب كرده و راحتتر از بین می رود. در عین حال چون ملانین در خود پوست هم وجود دارد هرچه مقدار آن كمتر باشد، یعنی بیمار سفیدتر باشد، انرژی كمتری در پوست جذب شده و احتمال سوختگی ناشی از لیزر مو كمتر می ش

درصورت خوردن داروی کورتون لیزرموهای زائد انجام نمیدیم چون پوست نازکه و احتمال سوختن هست .درصورت داشتن تیرویید اگر دارو مصرف نمیکنین تاثیری رو بدن شما لیزر نداره و در صورتی که دارو مصرف میکنین چون کنترل میکنین لیزر تاثیر داره ولی نسبت به افراد دیگه که تیرویید ندارن چند جلسه بیشتر باید طی کنید‌.رصورت مشکل هورمونی هم مطابق با تیرویید هست…اگر دارو مصرف نکنین تاثیری نداره و اگه دارو مصرف کنین یکی دو جلسه بیشتر افرادی که مبتلا به مشکل خرمون ندارن نیاز داریا.اگهپوست خودتونا لایه برداری کرده باشین تا ۴۰ روز نباید لیزر کنین و بعد آن حتما با دکترتون مشورت کنین.اگه بیماری های پوستی خاصی دارین هم با دکتر های شرکت خودتون مشورت کنید.

فروش انواع دستگاه لیزر دایود 2020

فروش انواع دستگاه لیزر دایود 2020 مزایای این نوع لیزر را با هم بررسی میکنیم

دستگاه لیزر دایود olive

. دایود لیزر Olive با بالاترین میزان دقت، انرژی را به لایه‌ی درم انتقال داده و به دلیل برخورداری از سیستم کولینگ قوی بدون نیاز به بی‌حسی، فولیکول مو را تخریب می‌نماید.دایود لیزر پالسی Olive با تخریب ملانین فولیکول مو، به‌خوبی درزمینه‌ی رفع موهای زائد عمل می‌نماید. سایر لیزرها درد زیادی را برای بیمار ایجاد نموده و عوارض جانبی چون سوختگی، التهاب و تغییر رنگ پوست را ایجاد می‌نمایند

سرعت درمان بالا

فرکانس بالای این لیزر که تا 15 هرتز قابل‌افزایش است امکان شلیک 15 شات در ثانیه را فراهم می‌نماید به‌طوری‌که به‌سرعت می‌تواند فولیکول مو را تخریب نماید.

حداقل درد، حداقل Downtime

دیود لیزر Olive با انتقال انرژی به فولیکول مو و ایجاد فوتوترمولیز انتخابی روی ملانین در کنار سیستم کولینگ قدرتمند، درد و Downtime را به حداقل می‌رساند.

خروجی لیزر با توان بالاس سیستمکولینگ تماسی قوید درمانسریع و ایمنن نرخجذب بالا توسط ملانینم‌‌مؤثر برای افزایش قوام پوست

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.