مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

تولید کننده دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو چه مشخصاتی دارد؟پخش کننده دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو

از بین بردن موهای زائد بدن، یکی از مسائل بسیار مهم برای خیلی از مردم بخصوص خانم هاست و در طول تاریخ روش های بسیاری برای انجام دادن این کار ابداع شده است. اما تمام این روش ها موقتی هستند و تاثیر دائمی ندارند.

به همین دلیل متخصصان دستگاه هایی را طراحی کرده اند، که با اشعه لیزر موها را برای همیشه از بین می برند. تولید کننده دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو، این محصول را به طور عمده در بازار توزیع می کند.

تولید کننده دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو

دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو چه مشخصاتی دارد؟

دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو چه مشخصاتی دارد؟ اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید، که به دنبال یک راه برای خلاصی از شر موهای زائد بدن خود، به طور دائمی می گردید، ما استفاده از دستگاه سیلک پرو را به شما پیشنهاد می کنیم. آیا می دانید دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو چه مشخصاتی دارد؟ برای دستیابی به پاسخ این سوال ما را همراهی نمایید.

این وسیله یک دستگاه خانگی برای لیزر کردن و از بین بردن موهای زائد است. در این دستگاه اشعه لیزر با درجه ای در حدود 810 نانومتر بر روی پوست تابانده می شود، تا عمق دو میلی متری آن که ریشه های مو وجود دارند نفوذ می کند و این ریشه ها را با حرارت خود می سوزاند و به مرور از بین می برد.

از آنجایی که در داخل این دستگاه بخصوص از اشعه واقعی لیزر استفاده شده است، دارای قدرت عملکرد و بازدهی خیلی بیشتری از سایر تجهیزات مشابه موجود در بازار است. به علاوه لیزر آن هرگز تمام نمی شود و همه می توانند با خیال راحت آن را مورد استفاده قرار دهند و هیچ وقت نگران تمام شدن طول عمرش نباشند.

این وسیله به شکل خودکار رنگ و خصوصیات پوست را بررسی می کند و درجه حرارت و میزان لیزر را با آن تنظیم می نماید.

پخش کننده دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو

پخش کننده دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو شرکت های پخش کننده دستگاه لیزر مو زائد سیلک پرو، این دستگاه را به صورت مستقیم و در حجم زیادی از تولید کننده آن خریداری کرده و وارد مرز های ایران می نمایند. سپس در بازار های مصرف توزیع می کنند و به متقاضیان ارائه می دهند.

تولید دستگاه لیزر خانگی سیلک پرو سبب شده است که افراد دیگر برای انجام اپیلاسیون یا لیزر، نیازی به مراجعه کردن به کلینیک های مختلف نداشته باشند و تا حد زیادی از زحمات و هزینه های آن ها کاسته شود.

عزیزانی که قصد خرید این دستگاه را دارند، می توانند همین حالا و از طریق همین درگاه، در کمترین زمان ممکن و به سادگی آن را سفارش داده و خریداری نمایند. همکاران ما محصول را توسط پست برای آن ها ارسال خواهند کرد.

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *