مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

تولید کننده بهترین دستگاه لیزر پیکوشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی کامل دستگاه لیزر پیکوشورپخش مستقیم دستگاه لیزر پیکوشور

در معرفی یکی از بهترین دستگاه های لیزر می‌توان دستگاه لیزر پیکوشور را نام برد. این محصول توسط برترین کارخانجات تولید کننده دستگاه لیزر و به دست تولید کنندگان متخصص ساخته می‌شود. همچنین از بهترین کارایی و کیفیت برخوردار می‌باشد. این سیستم به منظور حذف تاتو از روی پوست، مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته برای عملیات درمانی دیگر مانند بستن منافذ پوست، جوانسازی، برطرف کردن رنگدانه پوستی و … نیز کاربرد دارد.تولید کننده بهترین دستگاه لیزر پیکوشور

معرفی کامل دستگاه لیزر پیکوشور

دستگاه لیزر پیکوشور را می‌توان یکی از متفاوت ترین دستگاه ها معرفی کرد. این محصول مجهز به فناوری کیو سوئیچ بوده و در کانون توجه پزشکان متخصص پوست قرار گرفته است.
افرادی که روی پوست خود تاتو انجام داده و حالا دیگر از آن منصرف شده‌اند، می‌توانند با استفاده از این دستگاه، تاتوی مورد نظر را پاک کنند. در نتیجه پوست خود را به روز اول برگردانند.
حال اگر بخواهیم به معرفی کامل دستگاه پیکوشور بپردازیم، با استفاده از موارد زیر می‌توان آنها را بیان داشت:

  1. در حقیقت این محصول را می‌توان یکی از تاپ ترین و البته جدید ترین دستگاه لیزر برای حذف تاتو معرفی کرد. تا کنون مشابه و یا حتی فراتر این دستگاه پیدا نشده است.
  2. از چند پروب با طول موج های گوناگون تشکیل یافته که رایج ترین آنها عبارتند از: پروب ۱۰۶۴ نانومتر، پروب ۵۳۲ نانومتر، پروب ۱۳۲۰ نانومتر و ۷۵۵ نانومتر.
  3. با اهداف دیگری همچون جوانسازی و سفید سازی پوست، از بین بردن لکه های مادرزادی و حذف زخم نیز از این دستگاه بهره می‌برند.
  4. دارای طراحی بروز و زیبا می‌باشد. به علاوه انواع رنگدانه های سطحی و عمیق پوست را به خوبی محو می‌سازد.
  5. با این دستگاه؛ هیچ یک از بیماران احساس درد نمی‌کنند. در نهایت یک لیزر راحت را پشت سر خواهند گذاشت.
  6. از عهده تجزیه رنگدانه های تاتو به خوبی بر می‌آید.

معرفی کامل دستگاه لیزر پیکوشور

پخش مستقیم دستگاه لیزر پیکوشور

دستگاه لیزر پیکوشور متعلق به یک برند برتر جهانی می‌باشد. همچنین روش ایمن و بی خطری را برای لیزر درمانی در پیش گرفته‌ است.در نتیجه، بی جهت نیست که اکنون مورد توجه بسیاری از پزشکان و سالن های آرایشی قرار گرفته است.

لازم است اضافه کنیم که این دستگاه موثر و کارآمد، از تمامی مولفه های کمی و کیفی برخوردار می‌باشد. بنابراین با انتخاب آن از یک محصول کامل بهره مند خواهید گشت.

اکنون خبر خوبی برای شما متقاضیان گرامی داریم. آن هم این است که پخش دستگاه لیزر پیکوشور همراه با بهترین شرایط و به صورت مستقیم امکان پذیر می‌باشد. شما می‌توانید این دستگاه را با صرف هزینه های مقرون به صرفه تری تهیه نمایید.

ضمن اینکه باید بگوییم، قیمت این دستگاه در مقایسه با اثربخشی بی نظیری که دارد، بسیار مناسب است. لذا از هر جهت نفع لازم را خواهید برد.

پخش مستقیم دستگاه لیزر پیکوشور

مدیر فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بیوتی اسکین مد شما را به خرید بهترین محصولات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.